Profile Builder - en to uk translation catalogue (1174 entries)

en: 
    <h3>Good News!</h3>
    <p>An administrator has just approved your account: {{username}} on {{site_name}}.</p>
uk: 
    <h3>Вітаємо!</h3>
    <p>Адміністратор тільки що затвердив Ваш обліковий запис: {{username}} на {{site_name}}.</p>
    

en: 
    <h3>Hello,</h3>
    <p>Unfortunatelly an administrator has just unapproved your account: {{username}} on {{site_name}}.</p>
uk: 
    <h3>Привіт,</h3>
    <p>Нажаль адміністратор не підтвердив Ваш обліковий запис: {{username}} на {{site_name}}.</p>
    

en: 
    <h3>Welcome to {{site_name}}!</h3>
    <p>Your username is:{{username}} and password:{{password}}</p>
uk: 
    <h3>Ласкаво просимо на {{site_name}}!</h3>
    <p>Ваше ім'я користувача:{{username}} і пароль:{{password}}</p>
    
    

en: 
    <h3>Welcome to {{site_name}}!</h3>
    <p>Your username is:{{username}} and password:{{password}}</p>
    <p>Before you can access your account, an administrator needs to approve it. You will be notified via email.</p>
uk: 
    <h3>Ласкаво просимо на {{site_name}}!</h3>
    <p>Ваше ім'я користувача:{{username}} і пароль:{{password}}</p>
    <p>Перш ніж Ви зможете увійти на свій акаунт, адміністратор повинен його підтвердити. Ви будете сповіщені електронною поштою.</p>
    

en: 
    <p>New subscriber on {{site_name}}.</p>
    <p>Username:{{username}}</p>
    <p>E-mail:{{user_email}}</p>
uk: 
    <p>Новий підписник від {{site_name}}.</p>
    <p>Ім'я користувача:{{username}}</p>
    <p>Електронна пошта:{{user_email}}</p>
    

en: 
    <p>New subscriber on {{site_name}}.</p>
    <p>Username:{{username}}</p>
    <p>E-mail:{{user_email}}</p>
    <p>The Admin Approval feature was activated at the time of registration,
    so please remember that you need to approve this user before he/she can log in!</p>
uk: 
    <p>Новий підписник на {{site_name}}.</p>
    <p>Ім'я користувача:{{username}}</p>
    <p>Електронна пошта:{{user_email}}</p>
    <p>Функція Підтвердження Адміністратором була активована на момент реєстрації,
    тому будь-ласка, зверніть увагу на те що Ви повинні підтвердити цього користувача, перш ніж він/вона зможе увійти!</p>
    

en: 
    <p>Someone requested that the password be reset for the following account: {{site_name}}<br/>
    Username: {{username}}</p>
    <p>If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.</p>
    <p>To reset your password, visit the following address:<br/>
    {{{reset_link}}}</p>
uk: 
    
    <p>Хтось запросив пароль для скидання акаунту: {{site_name}}<br/>
    Ім'я користувача: {{username}}</p>
    <p>Якщо лист прийшов до вас помилково, не відповідайте на нього..</p>
    <p>Щоб скинути пароль, перейдіть по ссилці:<br/>
    {{{reset_link}}}</p>
    

en: 
    <p>To activate your user, please click the following link:<br/>
    {{{activation_link}}}</p>
    <p>After you activate, you will receive another email with your credentials.</p>
uk: 
    <p>Для активації Вашого користувача, будь-ласка натисніть на наступне посилання:<br/>
    "{{{activation_link}}}</p>
    <p>Після активації, Ви отримаєте ще один лист з обліковими даними.</p>
    

en: 
    <p>You have successfully reset your password to: {{password}}</p>
uk: 
    
    <p>Ви успішно змінили пароль на: {{password}}</p>
    

en: 
    <p>{{username}} has requested a password change via the password reset feature.</p>
    <p>His/her new password is: {{password}}</p>
uk: 
    
    <p>{{username}} запросив зміну паролю.</p>
    <p>Його/Її новий пароль:  {{password}}</p>
    
    

en:  * only available in the %1$sHobbyist and Pro versions%2$s.
uk: * доступно лише у %1$sHobbyist і Pro версіях%2$s.

en:  Serial Number:
uk: Серійний Номер:

en:  Your serial number is about to expire, please %1$s Renew Your License%2$s.
uk: Строк дії Вашого серійного номера завершується, будь-ласка,%1$s Продовжити Ліцензію%2$s.

en:  Your serial number is expired, please %1$s Renew Your License%2$s.
uk: Строк дії вашого серійного номера завершився, будь-ласка,%1$s Обновити ліцензію%2$s.

en:  is also activated. You need to deactivate it before activating this version of the plugin.
uk: активований. Ви повинні деактивувати його, перед тим як активувати цю версію плагіна.

en: "Admin Approval" Activated:
uk: "Підтвердження Адміністратором" активовано:

en: "Admin Approval" Feature:
uk: Функція "Підтвердження адміністратором":

en: "Admin Approval" on User Role:
uk: "Підтвердження Адміністратором" у Ролі Користувачів:

en: "Email Confirmation" Activated:
uk: Підтвердення Електронної пошти Активовано:

en: "Email Confirmation" Landing Page:
uk: "Підтвердження електронної пошти" Цільова Сторінка:

en: "Email" - users can Log In only with Email.
uk: "Електронна пошта" - можливо увійти тільки за допомогою адреси електронної пошти.

en: "Username and Email" - users can Log In with both Username and Email.
uk: "Логін і Електронна пошта" - можливо увійти з іменем користувача і адресою електронної пошти.

en: "Username" - users can Log In only with Username.
uk: "Логін" -  можливо увійти тільки за допомогою імені користувача.

en: %1$s has requested a password change via the password reset feature.<br/>His/her new password is:%2$s
uk: %1$s створив запит зміни паролю шляхом скидання паролю.<br/>Його/її новий пароль: %2$s

en: %1$s of %2$s
uk: %1$s з %2$s

en: %s couldn't be deleted
uk: %s не може бути видалено

en: %s pending
uk: %s очікується

en: &laquo; Prev
uk: &laquo; Попередній

en: &laquo;&laquo; First
uk: &laquo;&laquo; Перший

en: (e.g. RMPB-15-SN-253a55baa4fbe7bf595b2aabb8d72985)
uk: (Наприклад RMPB-15-SN-253a55baa4fbe7bf595b2aabb8d72985)

en: (no title)
uk: (без назви)

en: ** only available in the %1$sPro version%2$s.
uk: ** доступно лише у %1$sPro версії%2$s.

en: . Extra Field Types are available in <a href="%s">Hobbyist or PRO versions</a>.
uk: .Додаткові типи полів доступні у <a href="%s">Hobbyist або PRO версіях</a>.

en: ... Choose
uk: ...Обрати

en: ...Choose
uk: ...Оберіть

en: 1 item
uk: %s предмет%s предмети%s предметів

en: <br><br>Also, you will be able to visit your site at
uk: <br><br>Ви також зможете відвідати Ваш сайт за наступним посиланням

en: <br><br>You can visit your site at
uk: <br><br>Ви можете відвідати Ваш сайт за наступним посиланням

en: <p>Your <strong>Profile Builder</strong> license has expired. <br/>Please %1$sRenew Your Licence%2$s to continue receiving access to product downloads, automatic updates and support. %3$sRenew now and get 40&#37; off %4$s %5$sDismiss%6$s</p>
uk: <p>Строк дії Вашої ліцензії на <strong>Profile Builder</strong> стік. <br/>Будь-ласка %1$sОбновіть Вашу Ліцензію%2$s щоб продовжити отримувати доступ до скачувань продукту, автоматичних оновлень та технічної підтримки. %3$sОновіть зараз і оримайте 40&#37; знижки %4$s %5$sВідмінити%6$s</p>

en: <p>Your <strong>Profile Builder</strong> license is about to expire on %5$s. <br/>Please %1$sRenew Your Licence%2$s to continue receiving access to product downloads, automatic updates and support. %3$sRenew now and get 40&#37; off %4$s %6$sDismiss%7$s</p>
uk: <p>Строк Вашої ліцензії на <strong>Profile Builder</strong> стікає  %5$s. <br/>Будь-ласка %1$sОбновіть Вашу Ліцензію%2$s щоб продовжити отримувати доступ до скачувань продукту, автоматичних оновлень та технічної підтримки. %3$sОновіть зараз і оримайте 40&#37; знижки %4$s %6$sВідмінити%7$s</p>

en: <p>Your <strong>Profile Builder</strong> serial number is invalid or missing. <br/>Please %1$sregister your copy%2$s to receive access to automatic updates and support. Need a license key? %3$sPurchase one now%4$s</p>
uk: <p>Ваш серійний номер <strong>Profile Builder</strong> невірний або відсутній <br/>Будь-ласка %1$srзареєструйте Вашу копію%2$s щоб отримати доступ до оновлень та технічної підтримки. Вам потрібен ліцензійний ключ? %3$sПридбайте зараз%4$s</p>

en: <pre>Redirect</pre><pre>URL</pre>
uk: <pre>Переспрямування</pre><pre>URL</pre>

en: <pre>Title (Type)</pre>
uk: <pre>Назва (Тип)</pre>

en: <pre>Title</pre><pre>Type</pre><pre>Meta Name</pre><pre class="wppb-mb-head-required">Required</pre>
uk: <pre>Назва</pre><pre>Тип</pre><pre>Мета ім'я</pre><pre class="wppb-mb-head-required">Обов'язково</pre>

en: <pre>User ID / Username</pre><pre>Redirect</pre><pre>URL</pre>
uk: <pre>ID / Ім'я Користувача</pre><pre>Переспрямування</pre><pre>URL</pre>

en: <pre>User Role</pre><pre>Redirect</pre><pre>URL</pre>
uk: <pre>Роль Користувача</pre><pre>Переспрямування</pre><pre>URL</pre>

en: <span style="color:red;">Note:</span> changing the form title also changes the shortcode!
uk: <span style="color:red;">Примітка:</span> зміна назви форми також змінює шорткод!

en: <strong>ERROR</strong>: The password must have a minimum strength of %s
uk: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Мінімальна сила паролю повинна бути %s

en: <strong>ERROR</strong>: The password must have the minimum length of %s characters
uk: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Пароль повинен мати мінімальну довжину %s символів

en: <strong>ERROR</strong>: Your account has to be confirmed by an administrator before you can log in.
uk: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Ваш обліковий запис повинен бути підверджений адміністратором, перед тим як ви зможете увійти.

en: A new account has been created for you on {{site_name}}
uk: Новий обліковий запис був сворений для Вас на {{site_name}}

en: A new subscriber has (been) registered!
uk: Новий підписник (був) зареєстрований!

en: A unique, auto-generated ID for this particular field<br/>You can use this in conjuction with filters to target this element if needed<br/>Can't be edited
uk: Унікальний, автоматично згенерований ID для цього конкретного поля <br/> Ви можете використовувати його у поєднанні з фільтрами, як цільовий елемент, якщо це необхідно <br/> Не може бути редагованим

en: About Yourself
uk: Про Вас

en: Accept user payments, create subscription plans and restrict content on your membership site.
uk: Приймайте платежі користувачів, створюйте плани підписки і обмежуйте контент на вашому  сайті.

en: Accept user payments, create subscription plans and restrict content on your website.
uk: Приймайте платежі користувачів, створюйте плани підписки та обмежуйте контент вашого сайту.

en: Account Management
uk: Управління Акаунтами

en: Activate
uk: Активувати

en: Activation Key
uk: Ключ Активації

en: Activation Link
uk: Посилання Активації

en: Activation Url
uk: Url Активації

en: Active
uk: Активний

en: Add Entry
uk: Додати запис

en: Add Field
uk: Додати Поле

en: Add New
uk: Додати Нове

en: Add New Field to the List
uk: Додати нове поле до списку

en: Add User
uk: Додати Користувача

en: Add a number from 0 to 19. The higher the number the higher the zoom.
uk: Додайте число від 0 до 19. Чим вище число, тим більша кратність зближення.

en: Add new Edit-profile Form
uk: Додати нову Форму Редагування Профілю

en: Add new Registration Form
uk: Додати нову Реєстраційну Форму

en: Add new User Listing
uk: Додати новий Список Користувачів

en: Add your HTML (or text) content
uk: Додайте Ваш HTML (або текстовий) вміст 

en: Add-On has been activated
uk: Аддон активовано

en: Add-On has been deactivated.
uk: Аддон деактивовано

en: Add-On is <strong>active</strong>
uk: Аддон <strong>активний</strong>

en: Add-On is <strong>inactive</strong>
uk: Аддон <strong>неактивний</strong>

en: Add-On is Active
uk: Аддон активний

en: Add-Ons
uk: Аддони

en: Admin Approval
uk: Підтвердження Адміністратором

en: Admin Approval (*)
uk: Затверджується адміністратором (*)

en: Admin Bar Settings
uk: Налаштування Панелі Адміністратора

en: Admin Email Customizer
uk: Налаштування електронної пошти адміністратора

en: Admin Notification for User Password Reset
uk: Сповіщення Адміністратора для Скидання Паролю Користувача

en: Afghanistan
uk: Афганістан

en: Afghanistan Afghani
uk: Афганський афгані

en: After Edit Profile
uk: Після Редагування Профілю

en: After Login
uk: Після Входу

en: After Logout
uk: Після Виходу

en: After Profile Update...
uk: Після оновлення профілю...

en: After Registration
uk: Після Реєстрації

en: After Registration...
uk: Після Реєстрації...

en: After Successful Email Confirmation
uk: Після успішного підтвердження адреси електронної пошти

en: After Successful Password Reset
uk: Після Успішної Зміни Паролю

en: After login redirect URL (optional):
uk: URL переспрямування після входу (вибірково):

en: Agree To Terms Checkbox
uk: Чекбокс Погодження з Умовами

en: Aland Islands
uk: Аландські острови

en: Albania
uk: Албанія

en: Albania Lek
uk: Албанський лек

en: Algeria
uk: Алжир

en: All Users
uk: Усі Користувачі

en: All users have been successfully deleted
uk: Усі користувачі успішно видалені

en: All-userlisting Template
uk: Шаблон усіх Списків Користувачів

en: Allow Users to Log in With:
uk: Дозволити користувачам заходити в систему з:

en: Allow different user roles to edit their specific information. Set up multiple edit-profile forms with different fields for certain user roles.
uk: Дозвольте різним ролям користувачам редактувати свою власну інформацію. Налаштуйте  декілька форм редагування профілу з різноманітними полями для різних конкретних ролей користувачів.

en: Allow users to log in with their email or username when accessing your site.
uk: Дозволити вхід на сайт використовуючи адресу електронної пошти або ім'я користувача.

en: Allow users to recover their password in the front-end using the %s.
uk: Дозволити користувачам відновлювати пароль у користувацькому інтерфейсі, використовучи %s.

en: Allow your users to have <strong>paid accounts with Profile Builder</strong>. %1$sFind out how >%2$s %3$sDismiss%4$s
uk: Дозвольте користувачам мати <strong>платні облікові записи із Profile Builder</strong>. %1$sДізнайтесь як >%2$s %3$sВідхилити%4$s

en: Allowable Values
uk: Дозволені Значення

en: Allowed Image Extensions
uk: Допустимі розширення файлів зображень

en: Allowed Upload Extensions
uk: Допустимі розширення файлів для завантаження

en: Allowed time to display any success messages (in seconds)
uk: Допустимий час для відображення повідомлень про успішну дію (в секундах)

en: American Samoa
uk: Американське Самоа

en: An administrator has just approved your account on %1$s (%2$s).
uk: Адміністратор підтвердив Ваш обліковий запис %1$s (%2$s).

en: An administrator has just unapproved your account on %1$s (%2$s).
uk: Адміністратор не підтвердив Ваш обліковий запис %1$s (%2$s).

en: An error occurred, please try again later.
uk: Помилка! Спробуйте пізніше.

en: Andorra
uk: Андора

en: Angola
uk: Ангола

en: Anguilla
uk: Ангілья

en: Antarctica
uk: Антарктика

en: Antigua and Barbuda
uk: Антигуа і Барбуда

en: Apply
uk: Застосувати

en: Approve
uk: Підтвердити

en: Approved
uk: Підтверджено

en: Are you sure you want to delete this?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити це?

en: Argentina
uk: Аргентина

en: Argentina Peso
uk: Аргентинський песо

en: Armenia
uk: Вірменія

en: Aruba
uk: Аруба

en: Aruba Guilder
uk: Арубський гільдер

en: As an administrator you cannot change your role.
uk: Як адміністратор ви не можете змінити свою роль

en: Ascending
uk: Висхідний

en: Australia
uk: Австралія

en: Australia Dollar
uk: Австралійський долар

en: Austria
uk: Австрія

en: Author Archive ( http://sitename.com/author/admin )
uk: Архів Автора ( http://sitename.com/author/admin )

en: Automatically Log In
uk: Входити Автоматично

en: Available Tags
uk: Доступні Теги

en: Available in All Versions
uk: Доступний в Усіх версіях

en: Available in Hobbyist and Pro Versions
uk: Доступний у версіях Hobbyist і Pro

en: Available tags for dynamic URLs
uk: Доступні теги для динамічних URL

en: Avatar
uk: Аватар

en: Avatar Size
uk: Розмір Аватару

en: Avatar Size (All-userlisting)
uk: Розмір Аватару (Усіх списків користувачів)

en: Avatar Size (Single-userlisting)
uk: Розмір Аватару (Одного списку користувачів)

en: Avatar Upload
uk: Завантаження Аватару

en: Avatar or Gravatar
uk: Аватар чи Граватар

en: Azerbaijan
uk: Азербайджан

en: Azerbaijan New Manat
uk: Азербайджанський новий манат

en: Back
uk: Назад

en: Bahamas
uk: Багами

en: Bahamas Dollar
uk: Багамський долар

en: Bahrain
uk: Бахрейн

en: Bangladesh
uk: Бангладеш

en: Bangladeshi taka
uk: Бангладешський така

en: Barbados
uk: Барбадос

en: Barbados Dollar
uk: Барбадоський долар

en: Basic Information
uk: Основна Інформація

en: Beautiful registration forms fully customizable using the %s shortcode.
uk: Красиві реєстраційні форми, з можливістю повного налаштування за допомогою шорткоду %s.

en: Before you can access your account %1s, an administrator has to approve it. You will be notified via email.
uk: ерш ніж Ви зможете отримати доступ до Вашого облікового запису %1s, адміністратор повинен підтвердити його. Ви будете сповіщені електронною поштою.

en: Before you can access your account %1s, you need to confirm your email address. Please check your inbox and click the activation link.
uk: Перш ніж Ви зможете отримати доступ до Вашого облікового запису %1s, необхідно підтвердити свою адресу електронної пошти. Будь-ласка, перевірте свою поштову скриньку і натисніть на посилання активації.

en: Before you can access your account, an administrator needs to approve it. You will be notified via email.
uk: Перш ніж ви зможете увійти у свій обліковий запис, адміністратор повинен його підтвердити. Ви отримаєте сповіщення електронною поштою.

en: Behaviour
uk: Поведінка

en: Belarus
uk: Білорусь

en: Belarus Ruble
uk: Білоруський рубль

en: Belgium
uk: Бельгія

en: Belize
uk: Беліз

en: Belize Dollar
uk: Белізький долар

en: Benin
uk: Бенін

en: Bermuda
uk: Бермуди

en: Bermuda Dollar
uk: Бермудський долар

en: Bhutan
uk: Бутан

en: Biographical Info
uk: Біографічні Дані

en: Blog Details
uk: Деталі Блогу

en: Blog Details - only appears on the Registration page!
uk: Деталі Блогу - видимі лиша на сторінці Реєстрації!

en: Blog URL
uk: URL Блогу

en: Bolivia
uk: Болівія

en: Bolivia Boliviano
uk: Болівійський болівіано

en: Bolivia, __( Plurinational State of
uk: Болі́вія, __(Багатонаціона́льна Держа́ва 

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
uk: Бонайре, Сінт-Естатіус і Саба

en: Bonaire, __( Sint Eustatius and Saba
uk: Карибські Нідерланди

en: Bosnia and Herzegovina
uk: Боснія і Герцеговина

en: Bosnia and Herzegovina Convertible Marka
uk: Боснійська конвертова марка

en: Both fields are empty.
uk: Обидва поля пусті.

en: Botswana
uk: Ботсвана

en: Botswana Pula
uk: Ботсванська пула

en: Bouvet Island
uk: Острів Буве

en: Brazil
uk: Бразилія

en: Brazil Real
uk: Бразильський реал

en: British Indian Ocean Territory
uk: Британська територія в Індійському океані

en: British Virgin Islands
uk: Британські Віргінські Острови

en: Brunei
uk: Бруней

en: Brunei Darussalam
uk: Бруней Даруссалам

en: Brunei Darussalam Dollar
uk: Брунейський долар

en: Bulgaria
uk: Болгарія

en: Bulgaria Lev
uk: Болгарський лев

en: Bulk Actions
uk: Групові Дії

en: Burkina Faso
uk: Буркіна Фасо

en: Burundi
uk: Бурунді

en: Cabo Verde
uk: Кабо-Верде

en: Cambodia
uk: Камбоджа

en: Cambodia Riel
uk: Камбоджійський реал

en: Cameroon
uk: Камерун

en: Can contain the following dynamic tags:{{homeurl}}, {{siteurl}}, {{user_id}}, {{user_nicename}}, {{http_referer}}
uk: Може містити наступні динамічні теги:{{homeurl}}, {{siteurl}}, {{user_id}}, {{user_nicename}}, {{http_referer}}

en: Canada
uk: Канада

en: Canada Dollar
uk: Канадський долар

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Cape Verde
uk: Кабо-Верде

en: Cayman Islands
uk: Кайманові Острови

en: Cayman Islands Dollar
uk: долар Кайманових островів

en: Central African Republic
uk: Центрально-Африканська Республіка

en: Chad
uk: Чад

en: Change heading field size on front-end forms
uk: Змініть розмір поля заголовку у формах на користувацькій частині сайту

en: Changed Email Address Notification
uk: Сповіщення за адресою елетронної пошти змінено

en: Check your e-mail for the confirmation link.
uk: Лист із підтверджуючим посиланням був надісланий на електронну пошту.

en: Checkbox
uk: Чекбокс

en: Chile
uk: Чилі

en: Chile Peso
uk: Чилійський песо

en: China
uk: Китай

en: China Yuan Renminbi
uk: Китайський юань

en: Choose how multiple selections affect the results
uk: Оберіть як множинний вибір вплине на результат

en: Choose one of the supported field types
uk: Оберіть один із можливих типів полів

en: Choose one of the supported fields you manage <a href="
uk: Оберіть одне з доступних полів, якими ви керуєте <a href=\"

en: Choose the facet menu type
uk: Оберіть тип аспектного меню

en: Choose the facet name that appears on the frontend
uk: Оберіть назву назву аспекта, що з'являється на користувацькому інтерфесі

en: Choose the fields in which the Search Field will look in
uk: Оберіть поля у яких відображатиметься Поле Пошуку

en: Choose the meta field for the facet menu
uk: Оберіть мета-поле з аспектного меню

en: Choose what role the user will have after (s)he registered<br/>If not specified, defaults to the role set in the WordPress settings
uk: Вкажіть роль користувача після його (її) реєстрації<br/>якщо роль не зазначена, налаштування WordPress будуть використані за замовчуванням 

en: Choose which user roles view the admin bar in the front-end of the website.
uk: Виберіть ролі користувачів, для котрих відображається адмін-панель у клієнтській частині сайту.

en: Choose...
uk: Обрати...

en: Christmas Island
uk: Острів Різдва

en: Clear Results
uk: Очистити Результати

en: Click here to go back
uk: Натисніть тут щоб повернутися

en: Click here to see more information about this user
uk: Натисніть тут, щоб переглянути детальнішу інформацію про цього користувача

en: Click here to see more information about this user.
uk: Натисніть тут, щоб переглянути детальнішу інформацію про цього користувача.

en: Click the BACK button on your browser, and try again.
uk: Натисніть кнопку Назад у вашому браузері, и спробуйте ще раз.

en: Cocos (Keeling) Islands
uk: Кокосові острови

en: Cocos Islands
uk: Кокосові Острови

en: Colombia
uk: Колумбія

en: Colombia Peso
uk: Колумбійський песо

en: Colorpicker
uk: Налаштування кольору

en: Common Settings
uk: Стандартні Налаштування

en: Comoros
uk: Комори

en: Compatible with your version of Profile Builder.
uk: Сумісний з Вашою версією Profile Builder.

en: Conditional Logic
uk: Умовна Логіка

en: Conditional Rules
uk: Умовні Правила

en: Confirm Email
uk: Підтвердити електронну адресу

en: Congo
uk: Конго

en: Congo, __( the Democratic Republic of the
uk: Конго,__(Демократична Республіка

en: Contact Info
uk: Контактна Інформація

en: Content
uk: Вміст

en: Cook Islands
uk: Острови Кука

en: Costa Rica
uk: Коста-Ріка

en: Costa Rica Colon
uk: Коста-Ріканський колон

en: Cote dIvoire
uk: Кот-д'Івуар

en: Could not create user!
uk: Не вдалося створити користувача!

en: Could not install add-on. Retry or <a href="%s" target="_blank">install manually</a>.
uk: Встановлення не вдалося. Перейдіть по посиланню <a href="%s" target="_blank"> і спробуйте встановити вручну</a>.

en: Could not install plugin. Retry or <a href="%s" target="_blank">install manually</a>.
uk: Неможливо встановити плагін. Спробуйте ще раз або <a href="%s" target="_blank">встановіть вручну</a>.

en: Country Select
uk: Вибір часового поясу

en: Croatia
uk: Хорватія

en: Croatia Kuna
uk: Хорватська куна

en: Cuba
uk: Куба

en: Cuba Peso
uk: Кубинський песо

en: Curacao
uk: Кюрасао

en: Currency Select
uk: Вибір валюти

en: Custom Redirects
uk: Налаштовані Переспрямування

en: Customize Your Forms The Way You Want (*)
uk: Налаштуйте Ваші форми шляхом найзручнішим для Вас (*)

en: Cyprus
uk: Кіпр

en: Czech Republic
uk: Чеська Республіка

en: Czech Republic Koruna
uk: Чеська крона

en: Dashboard (redirect users from accessing the dashboard)
uk: Консоль (обмеженння доступу до консолі користувачам)

en: Date-format
uk: Формат Дати

en: Datepicker
uk: Вибір дати

en: Deactivate
uk: Деактивувати

en: Default
uk: За замовчуванням

en: Default Content
uk: Вміст за замовчуванням

en: Default Latitude
uk: Широта за замовчуванням

en: Default Longitude
uk: Довгота за замовчуванням

en: Default Option
uk: Опція за замовчуванням

en: Default Option(s)
uk: Опція(-ї) за замовчуванням

en: Default Registration
uk: Стандартна Реєстрація

en: Default Registration & Registration with Email Confirmation
uk: Стандартна Реєстрація і Реєстрація з підведженням лектронної пошти

en: Default Role
uk: Стандартна Роль

en: Default Sorting Criteria
uk: Стандартний Критерій Сортування

en: Default Sorting Order
uk: Порядок сортування за замовчуванням

en: Default Value
uk: Значення за замовчуванням

en: Default WP Login
uk: Стандартна Форма Входу WP

en: Default WP Recover Password
uk: Стандартна Форма Відновлення Паролю WP

en: Default WP Register
uk: Стандартна Форма Реєстрацї WP

en: Default Zoom Level
uk: Рівень Зближення за замовчуванням

en: Default limit for this repeater group. <br>Leave 0 for unlimited.
uk: Ліміт за замовчуванням для цієї повторюваної групи. <br>Залишити 0 для необмеженого.

en: Default option of the field
uk: Значення поля за замовчуванням

en: Default value of the field
uk: Значення за замовчуванням для поля

en: Default value of the textarea
uk: Значення текстового поля за замовчуванням

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete all
uk: Видалити усе

en: Delete all items
uk: Видалити усі елементи

en: Delete this item
uk: Видалити цей елемент

en: Democratic Republic of the Congo
uk: Демократична Республіка Конго

en: Denmark
uk: Данія

en: Denmark Krone
uk: Датська крона

en: Descending
uk: Спадний

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Display Messages
uk: Відобразити Повідомлення

en: Display Name
uk: Відобразити Ім'я

en: Display name as
uk: Відобразити ім'я як

en: Display name publicly as
uk: Відобразити ім'я публічно як

en: Display name publicly as - only appears on the Edit Profile page!
uk: "Відобразити ім'я публічно як" - лише з'являється на сторінці Редагувати Профіль

en: Display on PB forms
uk: Відображати на формах PB

en: Display on default WP forms
uk: Відображати на Стандартних Формах WP

en: Djibouti
uk: Джібуті

en: Do you want to
uk: Чи хочете ви

en: Do you want to bulk approve the selected users?
uk: Підтвердити усіх обраних користувачів?

en: Do you want to bulk delete the selected users?
uk: Видалити усіх обраних користувачів

en: Do you want to bulk unapprove the selected users?
uk: Відмовити у підтвердженні усім обраним користувачам?

en: Dominica
uk: Домініка

en: Dominican Republic
uk: Домініканська Республіка

en: Dominican Republic Peso
uk: Домініканський песо

en: Download Now
uk: Завантажити зараз

en: Downloading and installing...
uk: Завантажується і встановлюється...

en: E-mail
uk: Електронна Пошта

en: ERROR
uk: ПОМИЛКА

en: ERROR:
uk: ПОМИЛКА:

en: East Caribbean Dollar
uk: Східно-карибский долар

en: East Timor
uk: Східний Тимор

en: Easy to edit templates for listing your website users as well as creating single user pages. Shortcode based, offering many options to customize your listings.
uk: Легко редактувати шаблони для відображення користувачів у формі списку на Вашому сайті, а також створювати окремі сторінки користувачів. Заснований на використанні шорткодів, включаючи багато можливостей для налаштування Ваших списків.

en: Ecuador
uk: Еквадор

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit Profile
uk: Редагувати Профіль

en: Edit field group
uk: Редагувати групу полів

en: Edit the Edit-profile Forms
uk: Редагувати Форми Редагування Профілю

en: Edit the Registration Forms
uk: Редагувати Реєстраційні Форми

en: Edit the User Listing
uk: Редагувати Список Користувачів

en: Edit this item
uk: Редагувати цей елемент

en: Edit-profile Form
uk: Форма Редагування Профілю

en: Edit-profile Forms
uk: Форми Редагування Профілю

en: Eg. (###) ###-####
uk: Наприклад (###) ###-####

en: Egypt
uk: Єгипет

en: Egypt Pound
uk: Єгипетський фунт

en: El Salvador
uk: Ель Сальвадор

en: El Salvador Colon
uk: Ель-Cальвадорський колон

en: Eliminate weak passwords altogether by setting a minimum password length and enforcing a certain password strength.
uk: Ліквідуйте можливість використання слабких паролів, налаштувавши мінімальну довжину і складність паролю.

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email Confirmation
uk: Підтвердження Електронною поштою

en: Email Customizer
uk: Інструмент налаштування електронної пошти

en: Email Subject
uk: Заголовок Електронного Листа

en: Email Templates
uk: Шаблони Електронної Пошти

en: Email notification resent to user
uk: Користувачу було надіслано повторне сповіщення

en: Empty field won't check for correct phone number.
uk: Пусте поле не проходитиме перевірку на правильність введення телефонного номеру.

en: Enable extra features
uk: Дозволити додаткові можливості

en: Enable limit to the number of fields to be generated by users in front end forms
uk: Дозволити обмеження по кількості полів згенерованих у формах користувацької частини сайту

en: Enable your modules
uk: Увімкнути Модулі

en: Enter a (detailed) description of the option for end users to read<br/>Optional
uk: Введіть (детальний) опис опції для ознайомлення користувачем <br/> Вибірково

en: Enter a comma separated list of labels<br/>Visible for the user
uk: Введіть розділений комами список міток <br/>Ввидимий для користувачів

en: Enter a comma separated list of possible values. Upon registration if the value provided by the user does not match one of these values, the user will not be registered.
uk: Введіть список можливих значень розділених комоюю Під час реєстрації, якщо значення, надане користувачем не співпадатиме із жодним з цих значень, користувач не буде зареєстрований.

en: Enter a comma separated list of values<br/>This can be anything, as it is hidden from the user, but should not contain special characters or apostrophes
uk: Введіть розділений комами список значень <br/> Він може бути будь-чим, так як його вміст не відображається для користувачів, але не повинен містити спеціальні символи чи апострофи

en: Enter a detailed description of the temrs of agreement for the user to read.<br/>Links can be inserted by using standard HTML syntax: &lt;a href="custom_url"&gt;custom_text&lt;/a&gt;
uk: Введіть детальний опис умов договору для користувачів.<br/> Посилання можуть бути вставленими за допомогою стандартного синтаксиса HTML: &lt;a href=\"custom_url\"&gt;custom_text&lt;/a&gt;

en: Enter a value (between 20 and 200) for the size of the 'Avatar'<br/>If not specified, defaults to 100
uk: Вкажіть значення (між 20 і 200) для розміру 'Аватару' <br/> Якщо не вказано, за замовчуванням 100

en: Enter the minimum characters the password should have. Leave empty for no minimum limit
uk: Введіть мінімальну кількість знаків, з якої повинен складатись пароль. Залиште пустим, щоб не встановлювати мінімальне значення.

en: Enter your Google Maps API key ( <a href="https://console.developers.google.com/flows/enableapi?apiid=maps_backend" target="_blank">Get your API key</a> ). If more than one map fields are added to a form the API key from the first map displayed will be used.
uk: Введіть Ваш Google Maps API key ( <a href="https://console.developers.google.com/flows/enableapi?apiid=maps_backend" target="_blank">Отримайте Ваш ключ API</a> ). Якщо більш ніж одне поле карти додано до форми, ключ API першої відображеної карти буде використаний.

en: Equatorial Guinea
uk: Екваторіальна Гвінея

en: Eritrea
uk: Еритрея

en: Error Message
uk: Повідомлення про помилку

en: Estonia
uk: Естонія

en: Estonia Kroon
uk: Естонська крона

en: Ethiopia
uk: Ефіопія

en: Euro
uk: Євро

en: Everything you will need to manage your users is probably already available using the Pro Modules.
uk: Усе, що Вам необхідно для управління Вашими користувачами уже можливо доступно у модулях Pro.

en: Example:
uk: Приклад:

en: Excerpt View
uk: Перегляд  Уривку

en: Existing Pages
uk: Існуючі Сторінки

en: Expand the results
uk: Збільшити к-ть результатів

en: Extra Features
uk: Додаткові Можливості

en: Extra Functions
uk: Додаткові Функції

en: Extra Profile Fields are available in Hobbyist or PRO versions
uk: Додаткові Поля Профілю доступні у Hobbyist або PRO версіях

en: Extra shortcode parameters
uk: Додаткові параметри шорткодів

en: Facet Meta
uk: Аспектна Meta

en: Facet Type
uk: Тип Аспекту

en: Faceted Menus
uk: Аспектні меню

en: Falkland Islands
uk: Фолклендські острови

en: Falkland Islands (Malvinas)
uk: Фолклендські Острови

en: Falkland Islands (Malvinas) Pound
uk: Фолклендский фунт

en: Faroe Islands
uk: Фарерські острови

en: Features that give you more control over your users, increased security and help you fight user registration spam.
uk: Можливості, що дозволяють розширити шляхи конролю над користувачами, підвищену безпеку і допомогу у боротьбі зі спам-реєстраціями користувачів.

en: Field
uk: Поле

en: Field Properties
uk: Параметри Поля

en: Field Title
uk: Назва Поля

en: Fiji
uk: Фіджі

en: Fiji Dollar
uk: Фіджійський долар

en: Find out more about PRO Modules
uk: Дізнатись більше про модулі PRO

en: Finland
uk: Фінляндія

en: First Name
uk: Ім'я

en: First/Lastname
uk: Ім'я/Прізвище

en: Firstname
uk: Ім'я

en: For Modern User Interaction
uk: Для сучасної взаємодії з користувачем

en: For security reasons, you must pass the remote ip to reCAPTCHA!
uk: В цілях безпеки Ви повинні спрямувати віддалений ip на reCAPTCHA!

en: Form Shortcode
uk: Шорткод форми

en: France
uk: Франція

en: Free
uk: Безкоштовно

en: French Guiana
uk: Французька Гвіана

en: French Polynesia
uk: Французька Полінезія

en: French Southern Territories
uk: Французькі Південні і Антарктичні Території

en: Friction-less login using %s shortcode or a widget.
uk: Форма входу в один клік, що використовує шорткод %s або віджет.

en: From (name)
uk: Від (ім'я)

en: From (reply-to email)
uk: Від (відповісти електронним листом)

en: Gabon
uk: Габон

en: Gambia
uk: Гамбія

en: General Limit
uk: Загальний Ліміт

en: General Settings
uk: Основні Налаштування

en: Generic Uploads
uk: Загальні Завантаження

en: Georgia
uk: Грузія

en: Germany
uk: Німеччина

en: Get New Password
uk: Отримати Новий Пароль

en: Get started with extra fields
uk: Почніть роботу з додатковими полями

en: Ghana
uk: Гана

en: Ghana Cedis
uk: Ганський седі

en: Gibraltar
uk: Гібралтар

en: Gibraltar Pound
uk: Гібралтарський фунт

en: Global Redirects
uk: Глобальні переспрямування

en: Go Back Link
uk: Посилання "Назад"

en: Greece
uk: Греція

en: Greenland
uk: Гренландія

en: Grenada
uk: Гренада

en: Guadeloupe
uk: Гваделупа

en: Guam
uk: Гуам

en: Guatemala
uk: Гватемала

en: Guatemala Quetzal
uk: Гватемальський кецаль

en: Guernsey
uk: Гернсі

en: Guernsey Pound
uk: Гернсійський фунт

en: Guinea
uk: Гвінея

en: Guinea-Bissau
uk: Гвінея-Бісау

en: Guyana
uk: Гаяна

en: Guyana Dollar
uk: Гаянський долар

en: HTML Content
uk: Вміст HTML

en: Haiti
uk: Гаїті

en: Heading Tag
uk: Тег Заголовку

en: Heard Island and McDonald Islands
uk: Острів Херд і острови Макдональд

en: Here you can activate / deactivate available modules for Profile Builder.
uk: Тут Ви можете активувати / деативувати доступні модулі Profile Builder.

en: Hide
uk: Приховати

en: Holy See (Vatican City State)
uk: Ватикан

en: Honduras
uk: Гондурас

en: Honduras Lempira
uk: Гондураська лемпіра

en: Hong Kong
uk: Гонконг

en: Hong Kong Dollar
uk: Гонконгський долар

en: How does this work?
uk: Як це працює?

en: Hungary
uk: Угорщина

en: Hungary Forint
uk: Угорський форінт

en: Iceland
uk: Ісландія

en: Iceland Krona
uk: Ісландська крона

en: If you enjoy using <strong> %1$s </strong> please <a href="%2$s" target="_blank">rate us on WordPress.org</a>. More happy users means more features, less bugs and better support for everyone.
uk: Якщо Вам сподобалось користуватися <strong> %1$s </strong>будь-ласка <a href="%2$s" target="_blank">оцініть нас на WordPress.org</a>. Більше щасливих користувачів - більше можливостей, менше багів і краща підтримка для усіх. 

en: If you register this version of Profile Builder, you'll receive information regarding upgrades, patches, and technical support.
uk: Якщо ви зареєструєте цю версію Profile Builder, вы будете отримувати інформацію, що стосується оновлень, правок і технічної підтримки.

en: If you're interested in displaying different fields in the registration and edit profile forms, please use the Multiple Registration & Edit Profile Forms Modules.
uk: Якщо ви зацікавлені у відображенні різних полів під час реєстрації і редагуванні форм профілів будь ласка використовуйте аддон Multiple Registration & Edit Profile Forms.

en: Inactive
uk: Неактивний

en: Incorrect phone number
uk: Невірний номер телефону

en: India
uk: Індія

en: India Rupee
uk: Індійська рупія

en: Individual User Redirects
uk: Індивідуальні Переспрямування Користувача

en: Individual redirects defined in shortcodes; <strong><em>redirect_priority="top"</em></strong> parameter can be added in any shortcode, then that shortcode redirect will have priority over all other redirects.
uk: Індивідуальні редиректи, обумовлені у шорткодах; (<strong><em>redirect_priority=\"top\"</em></strong> параметр може бути доданий у будь-якому шорткоді, згодом цей редирект матиме пріорітет, найвищий серед усіх редиректів).

en: Indonesia
uk: Індонезія

en: Indonesia Rupiah
uk: Індонезійська рупія

en: Input / Hidden Input
uk: Ввід / Прихований Ввід

en: Install Now
uk: Встановити Зараз

en: Installation complete
uk: Встановлення завершено

en: Invalid activation key!
uk: Невірний ключ активації!

en: Invalid key!
uk: Невірний ключ!

en: Invalid username.
uk: Невірне ім'я користувача

en: Iran
uk: Іран

en: Iran Rial
uk: Іранський реал

en: Iran, __( Islamic Republic of
uk: Іран,__(Ісламська Республіка

en: Iraq
uk: Ірак

en: Ireland
uk: Ірландія

en: Isle of Man
uk: Острів Мен

en: Isle of Man Pound
uk: Менський фунт

en: Israel
uk: Ізраїль

en: Israel Shekel
uk: Ізраїльський шекель

en: Italy
uk: Італія

en: Ivory Coast
uk: Берег Слонової Кістки

en: Jamaica
uk: Ямайка

en: Jamaica Dollar
uk: Ямайський долар

en: Japan
uk: Японія

en: Japan Yen
uk: Японська єна

en: Jersey
uk: Джерсі

en: Jersey Pound
uk: Джерсійський фунт

en: Jordan
uk: Йорданія

en: Kazakhstan
uk: Казахстан

en: Kazakhstan Tenge
uk: Казахський тенге

en: Keep your users out of the WordPress dashboard, redirect them to the front-page after login or registration, everything is just a few clicks away.
uk: Забороніть користувачам переглядати панель управління WordPress, перенаправивши їх на задану сторінку після входу або реєстрації, лише у декілька кліків.

en: Kenya
uk: Кенія

en: Kiribati
uk: Кірібаті

en: Korea (North) Won
uk: Північно-Корейський вон

en: Korea (South) Won
uk: Південно-Корейський вон

en: Korea, __( Democratic Peoples Republic of
uk: Корея,__(Народно-демократична Республіка

en: Korea, __( Republic of
uk: Корея,__(Республіка

en: Kosovo
uk: Косово

en: Kuwait
uk: Кувейт

en: Kyrgyzstan
uk: Киргизтан

en: Kyrgyzstan Som
uk: Киргизький сом

en: Label
uk: Мітка

en: Labels
uk: Мітки

en: Lao Peoples Democratic Republic
uk: Народна-демократична Республіка Лаос

en: Laos
uk: Лаос

en: Laos Kip
uk: Лаоський кіп

en: Last &raquo;&raquo;
uk: Останній &raquo;&raquo;

en: Last Name
uk: Прізвище

en: Lastname
uk: Прізвище

en: Latvia
uk: Латвія

en: Latvia Lat
uk: Латвійський лат

en: Learn More
uk: Дізнатись більше

en: Leave 0 for unlimited.
uk: Залишити 0 для необмеженого.

en: Leave it empty for no max value
uk: Залишіть пустим щоб не встановлювати максимальне число

en: Leave it empty for no min value
uk: Залишіть пустим щоб не встановлювати мінімальне число

en: Leave it empty for no restriction
uk: Залиште пустим щоб не встановлювати жодних обмежень

en: Lebanon
uk: Лівія

en: Lebanon Pound
uk: Лівійський фунт

en: Lesotho
uk: Лесото

en: Liberia
uk: Ліберія

en: Liberia Dollar
uk: Ліберійський долар

en: Libya
uk: Лівія

en: Liechtenstein
uk: Ліхтенштейн

en: Limit
uk: Ліміт

en: Limit per Role
uk: Ліміт за Роллю

en: Limit reached message
uk: Повідомлення про досягнення ліміту

en: List View
uk: Перегляд Списку

en: Lithuania
uk: Литва

en: Lithuania Litas
uk: Литовський лит

en: Load Profile Builder's own CSS file in the front-end:
uk: Завантажте власний CSS файл з користувацької частини сайту Profile Builder:

en: Log out
uk: Вийти

en: Log out &raquo;
uk: Вийти &raquo;

en: Log out of this account
uk: Вийти з цього акаунту.

en: Log out of this account.
uk: Вийти з облікового запису.

en: Login
uk: Логін

en: Login ( wp_login.php )
uk: Логін ( wp_login.php )

en: Login is set to be done using the E-mail. This field will NOT appear in the front-end! ( you can change these settings under the "%s" tab )
uk: Встановлено вхід із використанням електронної пошти. Це поле НЕ відображатиметься на користувацькій частині сайту (ви можете змінити ці налаштування у вкладці \"%s)

en: Login with Email or Username
uk: Вхід за адресою електронної пошти або іменем користувача

en: Logout
uk: Вийти

en: Lost Password ( wp-login.php?action=lostpassword )
uk: Втратили пароль ( wp-login.php?action=lostpassword )

en: Lost your password
uk: Втратили пароль

en: Lost your password?
uk: Втратили пароль?

en: Luxembourg
uk: Люксембург

en: Macao
uk: Макао

en: Macedonia
uk: Македонія

en: Macedonia Denar
uk: Македонський денар

en: Macedonia, __( the former Yugoslav Republic of
uk: Македонія,__(колишня частина Республіки Югославія

en: Madagascar
uk: Мадагаскар

en: Make sure users sign up with genuine emails. On registration users will receive a notification to confirm their email address.
uk: Впевніться, що користувачі використовують справжні адреси електронних скриньок. Після реєстрації користувачі отримують сповіщення для підтвердження адреси електронної пошти.

en: Malawi
uk: Малаві

en: Malaysia
uk: Малайзія

en: Malaysia Ringgit
uk: Малазійський рінггіт

en: Maldives
uk: Мальдіви

en: Mali
uk: Малі

en: Malta
uk: Мальта

en: Manage Default and Extra Fields
uk: Керувати Стандартними та Додатковими Полями

en: Manage Fields
uk: Керувати Полями

en: Manage field or group of fields that will be repeatable.
uk: Керувати полем або групою полів, які будуть повторюваними.

en: Map
uk: Карта

en: Map Height
uk: Висота Карти

en: Marshall Islands
uk: Маршалові Острови

en: Martinique
uk: Мартиніка

en: Mauritania
uk: Мавританія

en: Mauritius
uk: Маврикій

en: Mauritius Rupee
uk: Маврикійська рупія

en: Max Number Value
uk: Максимальне Значення Числа

en: Max allowed number value (0 to allow only negative numbers)
uk: Дозволене максимальне значення числа (0 щоб дозволити лише від'ємні числа)

en: Mayotte
uk: Майотта

en: Medium
uk: Середній

en: Member Management
uk: Управління Учасниками

en: Meta-name
uk: Мета-ім'я

en: Mexico
uk: Мексика

en: Mexico Peso
uk: Мексиканський песо

en: Micronesia
uk: Мікронезія

en: Micronesia, __( Federated States of
uk: Мікронезія,__(Федеративні Штати

en: Min Number Value
uk: Мінімальне Значення Числа

en: Min allowed number value (0 to allow only positive numbers)
uk: Дозволене мінімальне значення числа (0 щоб дозволити лише додатні числа)

en: Minimum Password Length and Strength Meter
uk: Мінімальна Довжина Паролю і Вимірювач Складності

en: Minimum Password Length:
uk: Мінімальна Довжина Паролю:

en: Minimum Password Strength:
uk: Мінімальна Сила Паролю:

en: Minimum length of %d characters
uk: Мінімальна довжина %d символів

en: Minimum required Profile Builder version:
uk: Мінімально необхідна версія Profile Builder:

en: Modules
uk: Модулі

en: Moldova
uk: Молдова

en: Moldova, __( Republic of
uk: Молдова,__(Республіка

en: Monaco
uk: Монако

en: Mongolia
uk: Монголія

en: Mongolia Tughrik
uk: Монгольський тугрик

en: Montenegro
uk: Чорногорія

en: Montserrat
uk: Монтсерат

en: More
uk: Більше

en: More Details
uk: Більше Деталей

en: More Info
uk: Більше Інформації

en: More Info Url
uk: Url Більше Інформації

en: More...
uk: Більше...

en: Morocco
uk: Марокко

en: Mozambique
uk: Мозамбік

en: Mozambique Metical
uk: Мозамбіцький метікал

en: Multiple Edit-profile Forms
uk: Форми Редагування Декількох Профілів

en: Multiple Registration Forms
uk: Множинні Реєстраційні Форми

en: Multiple Registration and Edit Profile form settings Redirects
uk: Редиректи налаштувань форм Множинної Реєстрації і Редагування Профілю

en: Must be a valid email address or the tag {{reply_to}} which defaults to the administrator email
uk: Тег або адреса електронної скриньки повинна бути діючою {{reply_to}} що веде за замовчуванням до адреси електронної скриньки адміністратора

en: Myanmar
uk: М'янма

en: Name
uk: Ім'я

en: Name/Description
uk: Ім'я/Опис

en: Namibia
uk: Намібія

en: Namibia Dollar
uk: Намібійський долар

en: Narrow the results
uk: Зменшити к-ть результатів

en: Nauru
uk: Науру

en: Nepal
uk: Непал

en: Nepal Rupee
uk: Непальска рупія

en: Netherlands
uk: Нідерланди

en: Netherlands Antilles Guilder
uk: Антильський гільдер

en: New Caledonia
uk: Нова Каледонія

en: New Edit-profile Form
uk: Нова Форма Редагування Профілю

en: New Registration Form
uk: Нова Реєстраційна Форма

en: New User Listing
uk: Новий Список Користувачів

en: New Zealand
uk: Нова Зеландія

en: New Zealand Dollar
uk: Ново-Зеландський долар

en: New subscriber on %1$s.<br/><br/>Username:%2$s<br/>E-mail:%3$s<br/>
uk: Новий підписник %1$s.<br/><br/>Ім'я користувача:%2$s<br/>Електронна пошта:%3$s<br/>

en: Next &raquo;
uk: Наступний &raquo;

en: Nicaragua
uk: Нікарагуа

en: Nicaragua Cordoba
uk: Нікарагуанська кордоба

en: Nickname
uk: Прізвисько

en: Niger
uk: Нігер

en: Nigeria
uk: Нігерія

en: Nigeria Naira
uk: Нігерійська найра

en: Niue
uk: Ніуе

en: No
uk: Ні

en: No Edit-profile Form found
uk: Не знайдено Форм Редагування Профілю

en: No Edit-profile Forms found in trash
uk: Не знайдено Форми Редагування Профілю в корзині

en: No Registration Form found
uk: Не знайдено Реєстраційних Форм

en: No Registration Forms found in trash
uk: Не знайдено Реєстраційних Форм у корзині

en: No User Listing found
uk: Не знайдено Списку Користувачів

en: No User Listing found in trash
uk: Не знайдено Списку Користувачів у кошику

en: No items found.
uk: Не знайдено жодних елементів.

en: No options available
uk: Опції недоступні

en: No results found!
uk: Нічого не знайдено!

en: None
uk: Відсутнє

en: Norfolk Island
uk: Острів Норфолк

en: North Korea
uk: Північна Корея

en: Northern Mariana Islands
uk: Північні Маріанські Острови

en: Norway
uk: Норвегія

en: Norway Krone
uk: Норвезька крона

en: Not compatible with Profile Builder
uk: Не сумісно з Profile Builder

en: Not compatible with your version of Profile Builder.
uk: Не сумісно з вашою версією Profile Builder.

en: Now that you acquired a copy of %s, you should take the time and register it with the serial number you received
uk: Зареєструйте придбану копію %s за допомогою отриманого вами серійного номера

en: Number
uk: Число

en: Number Step Value
uk: Значення Кроку Числа

en: Number of Posts
uk: Число Постів

en: Number of Users/Page
uk: Кількість Користувачів/Сторінок

en: Oman
uk: Оман

en: Oman Rial
uk: Оманський ріал

en: Only administrators can see this field on edit profile forms.
uk: Тільки адміністратори можуть бачити це поле у формах редагування профілю.

en: Only an administrator can add new users.
uk: Тільки адміністратор може додавати нових користувачів.

en: Options
uk: Опції

en: Overwrite Existing
uk: Перезаписати Існуюче

en: PB Login
uk: Логін PB

en: PB Recover Password
uk: Форма відновлення паролю PB

en: PB Register
uk: Реєстрація PB

en: Pagination
uk: Нумерація Сторінок

en: Paid & Free Subscriptions
uk: Платна та Безкоштовна Підписки

en: Paid Accounts
uk: Платні Акаунти

en: Paid Member Subscriptions - a free WordPress plugin
uk: Paid Member Subscriptions - безкоштовний плагін WordPress

en: Pakistan
uk: Пакистан

en: Pakistan Rupee
uk: Пакистанська рупія

en: Palau
uk: Палау

en: Palestine, __( State of
uk: Палестина

en: Palestinian Territory
uk: Палестина

en: Panama
uk: Панама

en: Panama Balboa
uk: Панамське бальбоа

en: Papua New Guinea
uk: Папуа Нова Гвінея

en: Paraguay
uk: Парагвай

en: Paraguay Guarani
uk: Парагвайський гуарані

en: Password
uk: Пароль

en: Password Lost and Found.
uk: Пароль втрачено і відновлено.

en: Password Recovery page URL (optional):
uk: URL сторінки відновлення паролю (вибірково):

en: Password Reset Email
uk: Лист Скидання Паролю

en: Password Reset Success Email
uk: Лист Підтвердження Зміни Паролю

en: Password Reset from "%1$s"
uk: Пароль Скинуто від "%1$s"

en: Password Successfully Reset for %1$s on "%2$s"
uk: Пароль було успішно встановлено для %1$s на "%2$s"

en: Payment Management
uk: Управління Платежами

en: Personalize all emails sent to your users or admins. On registration, email confirmation, admin approval / un-approval.
uk: ерсоналізуйте усі електронні листи, що відправляються Вашим користувачам чи адміністраторам. При реєстрації, підтвердженні електронної пошти, підтвердженні або відхиленні адміністратором.

en: Peru
uk: Перу

en: Peru Nuevo Sol
uk: Перуанський новий соль

en: Philippines
uk: Філіпіни

en: Philippines Peso
uk: Філіпінське песо

en: Phone Format
uk: Формат номера телефону

en: Pitcairn
uk: Піткерн

en: Please add the Google Maps API key for this field.
uk: Будь-ласка додайте ключ Google Maps API для цього поля.

en: Please check that you entered the correct email address.
uk: Будь-ласка, перевірте правильність введення електронної адреси.

en: Please check that you entered the correct username.
uk: Будь-ласка перевірте правильність введення імені користувача.

en: Please choose a different field type as this one already exists in your form (must be unique)
uk: Будь-ласка оберіть інший тип поля, так як цей уже існує у Вашій формі (повинен бути унікальним)
    

en: Please enter a (valid) reCAPTCHA value
uk: Будь-ласка, введіть (дійсне) значенння reCAPTCHA

en: Please enter a unique field title.
uk: Будь-ласка, введіть унікальну назву поля.
    

en: Please enter a valid username.
uk: Будь-ласка, введіть дійсне ім'я користувача.

en: Please enter a value for the required field
uk: Будь-ласка, введіть значення для обов'язкового поля

en: Please enter numbers only
uk: Будь-ласка введіть лише цифри.

en: Please enter your username or email address.
uk: Будь-ласка введіть Ваше ім'я користувача або електронну адресу.

en: Please select and enter the ID or username of your user.
uk: Будь-ласка, виберіть і введіть ID або ім'я вашого користувача

en: Please select at least one user role
uk: Будь-ласка оберіть принаймі одну роль користувача
    

en: Please try a different one!
uk: Будь-ласка, спробуйте інакшу!

en: Plugin has been activated
uk: Плагін активований

en: Plugin has been deactivated.
uk: Плагін деактивований.

en: Plugin is <strong>active</strong>
uk: Плагін<strong>активний</strong>

en: Plugin is <strong>inactive</strong>
uk: Плагін <strong>неактивний</strong>

en: Plugin is Active
uk: Плагін активний

en: Poland
uk: Польща

en: Poland Zloty
uk: Польський злотий

en: Portugal
uk: Португалія

en: Posts
uk: Пости

en: Posts from what post type will be displayed in the select.
uk: Встановлює який тип Поста буде відображатись у виборі

en: Powerful Modules (**)
uk: Потужні Модулі (**)

en: Privacy: I would like my site to appear in search engines, and in public listings around this network.
uk: Налаштування приватності: Я хочу щоб мій сайт був видимий для пошукових систем і у публічних списках у цій мережі.

en: Profile Builder Login Widget
uk: Віджет Авторизації Profile Builder

en: Profile Builder Register
uk: Реєстрація Profile Builder

en: Puerto Rico
uk: Пуерто Ріко

en: Qatar
uk: Катар

en: Qatar Riyal
uk: Катарський ріал

en: Radio Buttons
uk: Перемикачі

en: Random (very slow on large databases > 10K user)
uk: Випадковий (повільно працює на базах данихб що містять більш ніж 10к користувачів)

en: Recommended Plugins
uk: Назва Компанії

en: Recover Password
uk: Відновити Пароль

en: Redirect
uk: Переспрямувати

en: Redirect Default WordPress Forms and Pages
uk: Переспрямування Стандартних Форм і Сторінок Wordpress

en: Redirect Default WordPress forms and pages
uk: Переспрямувати стандартні форми та сторінки WordPress

en: Redirect Type
uk: Тип переспрямування

en: Redirect URL
uk: URL переспрямування

en: Register
uk: Зареєструватись

en: Register ( wp-login.php?action=register )
uk: Зареєструватися ( wp-login.php?action=register )

en: Register Version
uk: Зареєструвати Версію

en: Register Your Version
uk: Зареєструйте Свою Версію

en: Register page URL (optional):
uk: Адреса сторінки реєстрації (вибірково):

en: Registered
uk: Зареєстрований

en: Registration
uk: Реєстрація

en: Registration & Edit Profile
uk: Реєстрація та Редагування Профілю

en: Registration Date
uk: Дата Реєстрації

en: Registration Form
uk: Форма Реєстрації

en: Registration Forms
uk: Форми Реєстрації

en: Registration with Admin Approval
uk: Реєстрація за Згодою Адміністратора

en: Registration with Email Confirmation
uk: Реєстрація з підтвердженням електронної пошти

en: Remember though, that the field-value combination must exist in the database.
uk: Пам'ятайте, що комбінації значень полів повинні існувати у базі даних.

en: Remove
uk: Прибрати

en: Remove All Filters
uk: Прибрати усі фільтри

en: Repeat Password
uk: Повторіть Пароль

en: Repeatable fields saved!
uk: Повторювані поля збережено!

en: Repeated field group
uk: Повторювана група полів

en: Repeater Fields
uk: Повторювані поля

en: Reply To
uk: Відповісти

en: Republic of the Congo
uk: Республіка Конго

en: Required
uk: Обов'язково

en: Required phone number format:
uk: Необхідний формат номера телефону:

en: Resend Activation Email
uk: Повторно надіслати Лист Активації?

en: Reset Key
uk: Ключ Скидання

en: Reset Link
uk: Посилання Скидання

en: Reset Password
uk: Скинути Пароль

en: Reset Url
uk: Url Скидання

en: Restrict Content
uk: Обмежити Контент

en: Restrict the userlisting to these selected roles only<br/>If not specified, defaults to all existing roles
uk: Обмежити список користувачів тільки певними ролями<br/>Якщо значення не визначено, використовуються значення за замовчуванням для усіх існуючих ролей

en: Retry Install
uk: Спробувати Перевстановити

en: Reunion
uk: Реюньйон

en: Role
uk: Роль

en: Roles to Display
uk: Відображення Ролей

en: Romania
uk: Румунія

en: Romania New Leu
uk: Румунський новий лей

en: Row Count
uk: Кількість Рядків

en: Russia
uk: Росія

en: Russia Ruble
uk: Російський рубль

en: Russian Federation
uk: Російська Федерація

en: Rwanda
uk: Руанда

en: Saint Barthelemy
uk: Сен-Бартельмі

en: Saint Helena
uk: Острів Святої Єлени

en: Saint Helena Pound
uk: Сейнт-Хеленський фунт

en: Saint Helena, __( Ascension and Tristan da Cunha
uk: Острів Святої Єлени,__(Вознесіння і Тристан-да-Кунья

en: Saint Kitts and Nevis
uk: Сент-Кіттс і Невіс

en: Saint Lucia
uk: Сент-Люсія

en: Saint Martin
uk: Сен-Мартен

en: Saint Martin (French part)
uk: Сен-Мартен (Французька частина)

en: Saint Pierre and Miquelon
uk: Сен-П'єр і Мікелон

en: Saint Vincent and the Grenadines
uk: Сент-Вінсент і Гренадини

en: Samoa
uk: Самоа

en: San Marino
uk: Сан Маріно

en: Sao Tome and Principe
uk: Сан-Томе і Принсіпі

en: Saudi Arabia
uk: Саудівська Аравія

en: Saudi Arabia Riyal
uk: Саудівский ріал

en: Save
uk: Зберегти

en: Save Changes
uk: Зберегти Зміни

en: Save Settings
uk: Зберегти Налаштування

en: Save the user role order from the user roles checkboxes
uk: Збережіть порядок обраних ролей користувачів за допомогою чекбоксів

en: Search
uk: Пошук

en: Search Fields
uk: Поля Пошуку

en: Search Location
uk: Місце Пошуку

en: Search Settings
uk: Налаштування Пошуку

en: Search Users
uk: Пошук Користувачів

en: Search Users by All Fields
uk: Пошук користувачів за усіма полями

en: Search all Fields
uk: Пошук по усім полям

en: Search the Edit-profile Forms
uk: Пошук Форм Редагування Профілю

en: Search the Registration Forms
uk: Шукати Реєстраційні Форми

en: Search the User Listing
uk: Пошук Списку Користувачів

en: Secret Key
uk: Секретний Ключ

en: Select
uk: Вибрати

en: Select All
uk: Обрати усе

en: Select File
uk: Оберіть Файл

en: Select a user role.
uk: Обрати роль користувача

en: Select on what user roles to activate Admin Approval.
uk: Виберіть, для яких ролей активувати Підтвердження Адміністратором.

en: Select on which Profile Builder forms to display reCAPTCHA
uk: Выберіть, на яких формах Profile Builder відображатиметься reCAPTCHA

en: Select on which default WP forms to display reCAPTCHA
uk: Виберіть, на яких стандартних формах WP відображатиметься reCAPTCHA

en: Select which user roles to show to the user ( drag and drop to re-order )
uk: Оберіть які ролі користувачів відображатимуться користувачеві ( змініть порядок перетягуванням )

en: Selecting 'Yes' will add the field to the list, but will overwrite any other field in the database that has the same meta-name<br/>Use this at your own risk
uk: Вибір 'Так' додасть поле до списку, але перезапише будь-яке інше поле у базі даних з ідентичним мета-іменем <br/> Використовуйте це на свій страх та ризик

en: Send these credentials via email.
uk: Надіслати облікові дані електронною поштою.

en: Senegal
uk: Сенегал

en: Serbia
uk: Сербія

en: Serbia Dinar
uk: Сербський динар

en: Set Role
uk: Встановити Роль

en: Set a custom error message that will be displayed to the user.
uk: Налаштувати повідомлення про помилку, що відображатиметься для користувача.

en: Set the avatar size on the all-userlisting only
uk: Встановлення розміру аватару лише для усіх списків користувачів

en: Set the avatar size on the single-userlisting only
uk: Встановлення розміру аватару тільки на одному списку користувачів

en: Set the default sorting criteria<br/>This can temporarily be changed for each new session
uk: Встановлення критерія сортування за замовчуванням<br/> Може бути тимчасово зміненим для кожної нової сесії

en: Set the default sorting order<br/>This can temporarily be changed for each new session
uk: Встановлення порядку сортування за замовчуванням<br/>Може бути тимчасово зміненим для кожної нової сесії

en: Set the number of users to be displayed on every paginated part of the all-userlisting
uk: Встановіть кількість користувачів, яка відображатиметься на кожній сторінці списку користувачів

en: Set up a repeating group of fields on register and edit profile forms. Limit the number of repeated groups for each user role.
uk: Налаштуйте повторювану групу полів під час реєстрації та редагуванні форм. Обмежте число повторюваних груп для кожної ролі.

en: Set up multiple registration forms with different fields for certain user roles. Capture different information from different types of users.
uk: Налаштуйте декілька реєстраційних форм з різними полями для певних ролей користувачів. Отримуйте різноманітну інформацію від різних типів користувачів.

en: Seychelles
uk: Сейшели

en: Seychelles Rupee
uk: Сейшельська рупія

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
uk: Розкажіть про себе, щоб заповнити профіль. Цю інформацію можуть бачити інші.

en: Shortcode
uk: Шорткод

en: Show
uk: Відобразити

en: Show All
uk: Відобразити усе

en: Show Currency Symbol
uk: Відобразити символ валюти

en: Show Post Type
uk: Відобразити Тип Поста

en: Show a toggle link after this many choices. Leave blank for all
uk: Показати перемикаючий лінк після множинного вибору. Залишити усе пустим

en: Show all dates
uk: Відобразити усі дати

en: Show/Hide the Admin Bar on the Front-End
uk: Відобразити/Приховати Панель Адміністратора на користувацькій частині сайту

en: Sierra Leone
uk: Сьєрра-Леоне

en: Sign-up Date
uk: Дата Реєстрації

en: Singapore
uk: Сингапур

en: Singapore Dollar
uk: Сінгапурський долар

en: Single-userlisting Template
uk: Шаблон одного Списку Користувачів

en: Sint Maarten
uk: Сінт-Мартен

en: Sint Maarten (Dutch part)
uk: Сен-Мартен (Голандська частина)

en: Site Key
uk: Ключ Сайту

en: Site Name
uk: Назва Сайту

en: Site Title
uk: Назва Сайту

en: Site URL slug
uk: Слаг URL сайту

en: Site Url
uk: Url Сайту

en: Slovakia
uk: Словаччина

en: Slovenia
uk: Словенія

en: Solomon Islands
uk: Соломонові острови

en: Solomon Islands Dollar
uk: долар Соломонових островів

en: Somalia
uk: Сомалі

en: Somalia Shilling
uk: Сомалійський шилінг

en: Someone requested that the password be reset for the following account: <b>%1$s</b><br/>If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.<br/>To reset your password, visit the following link:%2$s
uk: Хтось створив запит скидання паролю для наступного облікового запису: <b>%1$s</b><br/>Якщо запит сворено не Вами - просто ігноруйте це повідомлення.<br/>Для скидання паролю перейдіть за цим посиланням:%2$s

en: Something went wrong, we could not connect to the server. Please try again later.
uk: Виникла помилка, неможливо з'єднатися з сервером. Будь-ласка, спробуйте пізніше.

en: Something went wrong. Please try again.
uk: Щось пішло не так. Будь-ласка спробуйте ще.

en: Sorry, but you don't have permission to do that!
uk: Вибачте, у Вас немає достатньо прав на виконання цієї дії!

en: Sorry, you cannot upload this file type for this field.
uk: Вибачте, Ви не можете завантажувати файли цого типу у цьому полі.

en: Sort Tags
uk: Сортувати Теги

en: South Africa
uk: Південна Африка

en: South Africa Rand
uk: Південно-Африканський ранд

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
uk: Південна Джорджія та Південні Сандвічеві острови

en: South Korea
uk: Південна Корея

en: South Sudan
uk: Південний Судан

en: Spain
uk: Іспанія

en: Specify the URL of the page users will be redirected once registered using this form<br/>Use the following format: http://www.mysite.com
uk: Вкажіть URL сторінки, куди користувачі будуть переспрямовані після реєстрації з використанням цієї форми<br/>Використайте наступний формат: http://www.mysite.com

en: Specify the URL of the page users will be redirected once they updated their profile using this form<br/>Use the following format: http://www.mysite.com
uk: Вкажіть URL сторінки, куди користувачі будуть переспрямовані після оновлення свого профілю, використовуючи цю форму <br/>Використовуйте наступний формат: http://www.mysite.com

en: Specify the extension(s) you want to limit to upload<br/>Example: .ext1,.ext2,.ext3<br/>If not specified, defaults to all WordPress allowed file extensions (.*)
uk: Вкажіть розширення, використання завантаження яких Ви хотіли б обмежити <br/> Наприклад: .ext1,.ext2,.ext3 <br/> Якщо не вказано, усі розширення файлів WordPress за замовчуванням будуть доступні (.*)

en: Specify the extension(s) you want to limit to upload<br/>Example: .ext1,.ext2,.ext3<br/>If not specified, defaults to: .jpg,.jpeg,.gif,.png (.*)
uk: Вкажіть допущені до завантаження розширення файлів <br/> Наприклад: .ext1, .ext2, .ext3 <br/> Якщо не вказано за замовчуванням, будуть використані: .jpg, .jpeg, .gif, .png (.*)

en: Specify the format of the date when using Datepicker<br/>Valid options: mm/dd/yy, mm/yy/dd, dd/yy/mm, dd/mm/yy, yy/dd/mm, yy/mm/dd, mm-dd-yy, yy-mm-dd, D, dd M yy, D, d M y, DD, dd-M-y, D, d M yy, @<br/>If not specified, defaults to mm/dd/yy
uk: Вкажіть формат дати при використанні 'Вибір Дати' <br/>Допустимі значення: mm/dd/yy, mm/yy/dd, dd/yy/mm, dd/mm/yy, yy/dd/mm, yy/mm/dd, mm-dd-yy, yy-mm-dd, D, dd M yy, D, d M y, DD, dd-M-y, D, d M yy, @<br/> Якщо не вказано, за замовчуванням mm/dd/yy

en: Specify the number of rows for a 'Textarea' field<br/>If not specified, defaults to 5
uk: Вкажіть кількість рядків елементу 'Текстова область' <br/> Якщо не вказано, за замовчуванням 5

en: Specify the option which should be checked by default<br/>If there are multiple values, separate them with a ',' (comma)
uk: Вкажіть опцію, яка повинна бути вибраною за замовчуванням <br/> Якщо є декілька значень, розділіть їх за допомогою ',' (коми)

en: Specify the option which should be selected by default
uk: Вкажіть опцію, яка повиннна бути обраною за замовчуванням

en: Specify the page where the users will be directed when confirming the email account. This page can differ from the register page(s) and can be changed at any time. If none selected, a simple confirmation page will be displayed for the user.
uk: Вкажіть сторінку, куди користувачі будуть переспрямовані при підтвердженні облікового запису електронної пошти. Ця сторінка може відрізнятися від сторінки (-ок) реєстрації і може бути зміненою у будь-який час. Якщо нічого не обрано, буде відображатися сторінка підтвердження за замовчуванням.

en: Specify the time format.
uk: Встановіть формат часу.

en: Sri Lanka
uk: Шрі Ланка

en: Sri Lanka Rupee
uk: Шрі-Ланкійська рупія

en: Status
uk: Статус

en: Step by Step Quick Setup
uk: Швидке Покрокове Налаштування

en: Step value 1 to allow only integers, 0.1 to allow integers and numbers with 1 decimal
uk: Значення кроку 1 щоб дозволити лише цілі числа, 0.1 щоб дозволити десяткові дроби з одним числом після крапки

en: Straight forward edit profile forms using %s shortcode.
uk: Прямолінійні форми редагування профілю за допомогою шорткоду %s.

en: Strength indicator
uk: Індикатор Сили

en: Strong
uk: Сильний

en: Subscription Management
uk: Управління Підпискою

en: Sudan
uk: Судан

en: Suriname
uk: Сурінам

en: Suriname Dollar
uk: Сурінамський долар

en: Svalbard and Jan Mayen
uk: Свальбард і Ян-Маєн

en: Swaziland
uk: Свазіленд

en: Sweden
uk: Швеція

en: Sweden Krona
uk: Шведська крона

en: Switzerland
uk: Швейцарія

en: Switzerland Franc
uk: Швейцарський франк

en: Syria
uk: Сирія

en: Syria Pound
uk: Сирійський фунт

en: Syrian Arab Republic
uk: Арабська Республіка Сирія

en: Taiwan
uk: Тайвань

en: Taiwan New Dollar
uk: Тайванський новий долар

en: Taiwan, __( Province of China
uk: Тайвань,__(Китайська Провінція

en: Tajikistan
uk: Таджикістан

en: Tanzania
uk: Танзанія

en: Tanzania, __( United Republic of
uk: Танзанія,__(Об'єднана Республіка

en: Terms of Agreement
uk: Умови Договору

en: Textarea
uk: Текстове поле

en: Thailand
uk: Тайланд

en: Thailand Baht
uk: Тайландський бат

en: That field is already added in this form
uk: Таке поле вже було додано в цю форму
    

en: That meta-name is already in use
uk: Таке мета-ім'я уже використовується
    
    

en: That username is already activated!
uk: Ім'я такого користувача уже було активовано!

en: The "Admin Approval" feature was activated at the time of registration, so please remember that you need to approve this user before he/she can log in!
uk: Функція "Підтвердження адміністратором" була активована під час реєстрації, тому будь-ласка, зверніть увагу на те що ви повинні підтвердити цього користувача, перш ніж він/вона зможе увійти!

en: The account %1s has been successfully created!
uk: Обліковий запис %1s успішно створено!

en: The best way to add front-end registration, edit profile and login forms.
uk: Найкращим способом додати реєстрацію на користувацькій частині сайту є редагування профілю та форми логіну.

en: The email address entered wasn't found in the database!
uk: Введену Вами адресу електронної пошти не було знайдено у базі даних!

en: The email you entered is not a valid email address.
uk: Введена Вами адреса електронної пошти не існує.

en: The entered avatar size is not between 20 and 200
uk: Введений розмір аватару менше 20 або більше 200
    

en: The entered avatar size is not numerical
uk: Значення розміру аватару повинне бути числом
    

en: The entered passwords don't match!
uk: Введені Вами паролі не збігаються!

en: The entered row number is not numerical
uk: Введений номер ряду не є числом
    

en: The entered value for the Datepicker is not a valid date-format
uk: Введене значення у Виборі Дати має некоректний формат
    
    

en: The following option did not coincide with the ones in the options list: %s
uk: Наступна опція не співпадає з опціями зі списку: %s
    

en: The following option(s) did not coincide with the ones in the options list: %s
uk: Наступна опція(-ї) не співпадає із жодною опцією зі списку: %s
    
    

en: The height of the map.
uk: Висота карти

en: The latitude at which the map should be displayed when no pins are attached.
uk: Широта на якій повинна відображатися карта, коли не прікріплені піни.

en: The longitude at which the map should be displayed when no pins are attached.
uk: Довгота на якій повинна відображатися карта, коли не прікріплені піни.

en: The maximum number of fields has been reached.
uk: Максимальне число полів було досягнуто.

en: The meta-name can only contain lowercase letters, numbers, _ , - and no spaces.
uk: Мета-ім'я може містити лише малі букви, числа_ , - і жодних пробілів.
    

en: The meta-name cannot be empty
uk: Мета-ім'я не може бути пустим
    

en: The password must have a minimum strength of %s
uk: Мінімальна слабкість паролю повинна бути не меншою за %s

en: The password must have the minimum length of %s characters
uk: Пароль повинен бути не меншим за %s знаків

en: The password you entered is incorrect.
uk: Введений Вами пароль - помилковий.

en: The passwords do not match
uk: Паролі не співпадають

en: The popup message to display when the limit of repeater groups is reached.
uk: Спливаюче повідомлення, коли було досягнуто ліміт повторюваних груп.

en: The role of the created user set to the default role. Only an administrator can register a user with the role assigned to this form.
uk: Роль створеного користувача налаштована як роль за замовчуванням. Тільки адміністратор може зареєструвати користувача з роллю призначеною для цієї форми.

en: The secret key from Google, <a href="http://www.google.com/recaptcha" target="_blank">www.google.com/recaptcha</a>
uk: Секретний ключ від Google, <a href="http://www.google.com/recaptcha" target="_blank">www.google.com/recaptcha</a>

en: The selected user couldn't be deleted
uk: Обраний користувач не може бути видалений

en: The selected users have been activated
uk: Обрані користувачі активовані

en: The selected users have had their activation emails resent
uk: Обраним користувачам повторно надіслано листи активації

en: The serial number couldn't be validated because it expired!
uk: Серійний номер неможливо підтвердити, так як строк його використання вичерпаний!

en: The serial number couldn't be validated because process timed out. This is possible due to the server being down. Please try again later!
uk: Серійний номер неможливо підтвердити, так як час перевірки вичерпано. Це можливо із-за проблем на сервері. Будь-ласка, повторіть спробу пізніше!

en: The serial number entered couldn't be validated!
uk: Введений серійний номер не вдалося перевірити!

en: The serial number is about to expire soon!
uk: Строк дії серійного номера скоро завершиться!

en: The serial number was successfully validated!
uk: Серійний номер був успішно перевірений!

en: The shortcode will be available after you publish this form.
uk: Шорткод буде доступний після публікації цієї форми.

en: The site key from Google, <a href="http://www.google.com/recaptcha" target="_blank">www.google.com/recaptcha</a>
uk: Ключ сайту від Google, <a href="http://www.google.com/recaptcha" target="_blank">www.google.com/recaptcha</a>

en: The userlisting will only be visible only to the logged in users
uk: Список користувачів буде відображатись лише залогованим користувачам

en: The userlisting will only be visible to the following roles
uk: Список користувачів буде відображатись тільки для наступних ролей

en: The username entered wasn't found in the database!
uk: Введене ім'я користувача не було знайдено у базі даних!

en: The usernames cannot be changed.
uk: Ім'я користувача не може бути змінене.

en: The users selected password at signup
uk: Користувачі обирають пароль під час створення профілю

en: There was an error in the submitted form
uk: Під час валідації форми сталась помилка

en: There was an error performing that action!
uk: Під час виконанні цієї дії сталася помилка!

en: There was an error while trying to activate the user
uk: При спробі активувати користувача сталась помилка

en: There was an error while trying to activate the user.
uk: При спробі активувати користувача сталась помилка

en: There was an error while trying to send the activation link to %1$s!
uk: Сталась помилка при спробі відправити посилання активації для %1$s!

en: These redirects happen after a successful action, like registration or after a successful login.
uk: Ці переспрямування відбуваються після успішної дії, накшталт реєстрації або успішного входу

en: These settings are also replicated in the "Admin Email Customizer" settings-page upon save.
uk: Ці налаштування будуть відтворені на сторінці налаштувань у закладці "Налаштування елетронної пошти адміністратора" після збереження.

en: These settings are also replicated in the "User Email Customizer" settings-page upon save.
uk: Ці налаштування також дублюються на сторінку налаштувань елементу "Інструмент налаштування електронної пошти користувача" після збереження.

en: This email is already in use.
uk: Ця адреса електронної пошти уже використовується.

en: This email is already reserved to be used soon.
uk: Ця адреса електронної пошти уже зарезервована для використання у найближчий час.

en: This field has conditional logic enabled.
uk: Це поле дозволяє використання умовної логіки.

en: This field is required
uk: Це поле обов'язкове до заповнення

en: This form is empty.
uk: Ця форма пуста.

en: This login widget lets you add a login form in the sidebar.
uk: Цей віджет авторизації дозволить Вам додати форму входу у бічну панель.

en: This message is only visible by administrators
uk: Це повідомлення видиме лише адміністратору

en: This username already exists.
uk: Таке ім'я користувача уже існує.

en: This username is already activated!
uk: Це ім'я користувача уже активовано!

en: This username is already reserved to be used soon.
uk: Таке ім'я користувача уже зарезервоване для використання у найближчий час.

en: This username is invalid because it uses illegal characters.
uk: Ім'я користувача введено некоректно, оскільки містить заборонені символи.

en: This username is now active!
uk: Це ім'я користувача тепер активне!

en: This works with front-end forms only. Recommended to redirect WP default registration to a Profile Builder one using "Custom Redirects" module.
uk: Це працює лише з формами у користувацькій частині сайту. Рекомендовано перенаправити реєстрацію WP за замовчуванням на Profile Builder використовуючи модуль "Custom Redirects".

en: Time Format
uk: Формат Часу

en: Timepicker
uk: Налаштування часу

en: Timezone Select
uk: Вибір часового поясу

en: Timor-Leste
uk: Східний Тимор

en: Title of the field
uk: Назва поля

en: Title:
uk: Назва:

en: To activate your user, please click the following link:<br><br>%s%s%s<br><br>After you activate it you will receive yet *another email* with your login.
uk: Щоб активувати вашого користувача, натисніть на ссилку:<br><br>%s%s%s<br><br> Після активації ви отримаєте ​​*інший email* з вашим логіном.

en: To allow multiple decimals use for eg. 0.01 (for 2 deciamls) and so on
uk: Щоб дозволити використання десяткових дробів з двома числами після крапки

en: To allow users to register for your website via Profile Builder, you first must enable user registration. Go to %1$sNetwork Settings%2$s, and under Registration Settings make sure to check “User accounts may be registered”. %3$sDismiss%4$s
uk: Щоб дозволити користувачам реєструватися на Вашому сайті за допомогою Profile Builder, спочатку треба увімкнути реєстрацію користувачів. Перейдіть до %1$sНалаштування мережі%2$s, під Реєстраційними Налаштуваннями поставте галочку "Профілі користувачів можуть бути зареєстровані". %3$sПрибрати%4$s

en: To allow users to register for your website via Profile Builder, you first must enable user registration. Go to %1$sSettings -> General%2$s tab, and under Membership make sure to check “Anyone can register”. %3$sDismiss%4$s
uk: Щоб у користувачів з'явилась можливість реєструватися на сайті через Profile Builder, ви повинні дозволити реєстрацію. Пройдіть %1$s Налаштування -> Загальні %2$s, і в пункті Членство поставте галочку “Будь-хто може зареєструватись”. %3$sВідмінити%4$s

en: To create a page containing the users registered to this current site/blog, insert the following shortcode in a page of your chosing: %s.
uk: Щоб створити сторінку, що містить користувачів зареєстрованих на поточному сайті/блозі, вставте наступний шорткод на сторінку за Ваш вибором: %s.

en: To use reCAPTCHA you must get an API key from
uk: Для використання reCAPTCHA Ви повинні отримати API ключ від

en: To use reCAPTCHA you must get an API public key from:
uk: Для використання reCAPTCHA Ви повинні отримати публічний ключ API від:

en: Togo
uk: Того

en: Tokelau
uk: Токелау

en: Tonga
uk: Тонга

en: Trinidad and Tobago
uk: Трінідад і Тобаго

en: Trinidad and Tobago Dollar
uk: долар Трінідад і Тобаго

en: Tunisia
uk: Туніс

en: Turkey
uk: Туреччина

en: Turkey Lira
uk: Турецька ліра

en: Turkmenistan
uk: Туркменістан

en: Turks and Caicos Islands
uk: Острови Теркс і Кайкос

en: Tuvalu
uk: Тувалу

en: Tuvalu Dollar
uk: долар Тувалу

en: Type your password again.
uk: Введіть пароль знову

en: Type your password.
uk: Введіть Ваш пароль

en: U.S. Virgin Islands
uk: Американські Віргінські Острови

en: US Dollar
uk: Американський долар

en: Uganda
uk: Уганда

en: Uganda Shilling
uk: Угандійський шилінг

en: Ukraine
uk: Україна

en: Ukraine Hryvna
uk: Українська гривня

en: Unapprove
uk: Відхилити

en: Unapproved
uk: Відхилено

en: Unapproved User Notification
uk: Сповіщення Відмови Користувачеві

en: United Arab Emirates
uk: Об'єднані Арабські Емірати

en: United Kingdom
uk: Сполучене Королівство

en: United Kingdom Pound
uk: Британський фунт

en: United States
uk: Сполучені Штати

en: United States Minor Outlying Islands
uk: Зовнішні малі острови США

en: Update
uk: Оновити

en: Upgrade Profile Builder
uk: Обновити Profile Builder

en: Upload
uk: Завантажити

en: Uruguay
uk: Уругвай

en: Uruguay Peso
uk: Уругвайський песо

en: Use these shortcodes on the pages you want the forms to be displayed:
uk: Використайте ці шорткоди на сторінках, на яких повинні відображатись форми:

en: Use this in conjunction with WordPress functions to display the value in the page of your choosing<br/>Auto-completed but in some cases editable (in which case it must be unique)<br/>Changing this might take long in case of a very big user-count
uk: Використовуйте це у поєднанні з функціями WordPress для відображення величини на обраній сторінці<br/> Автоматично-завершені, проте у деяких випадках з можливістю редагування (у цьому випадку це унікально) <br/>Зміна цього налаштування може зайняти багато часу у разі великої кількості користувачів

en: Use this shortcode on the page you want the form to be displayed:
uk: Використовуйте цей шорткод на тих сторінках, де повинна відображатись форма:

en: User Approval Notification
uk: Сповіщення Підтвердження Користувача

en: User Count
uk: Кількість Користувачів

en: User Email Customizer
uk: Налаштування електронної пошти користувача

en: User Fields Tags
uk: Користувацькі Теги Полів

en: User ID
uk: ID користувача

en: User ID / Username
uk: ID користувача / Ім'я користувача

en: User ID or Username
uk: ID або ім'я користувача

en: User Id
uk: Id Користувача

en: User Listing
uk: Список Користувачів

en: User Meta
uk: Meta Користувача

en: User Nicename
uk: Прізвисько Користувача

en: User Role
uk: Роль Користувача

en: User Role based Redirects
uk: Переспрямування, застновані на ролі користувача

en: User Roles
uk: Ролі Користувачів

en: User Roles Order
uk: Порядок Ролей Користувачів

en: User not found
uk: Користувача не знайдено

en: User successfully approved!
uk: Користувач успішно підтверджений!

en: User successfully deleted!
uk: Користувач успішно видалений!

en: User successfully unapproved!
uk: Користувачу успішно відмовлено у підтвердженні!

en: User to edit:
uk: Редагувати користувача:

en: User-Role
uk: Роль Користувача

en: User-status
uk: Статус Користувача

en: Userlisting Settings
uk: Налаштування Списку Користувачів

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Username and Email
uk: Логін та Електронна пошта

en: Username or E-mail
uk: Ім'я Користувача або Електронна Адреса

en: Username or Email
uk: Логін або Електронна пошта

en: Usernames cannot be changed.
uk: Імена користувачів не можуть бути зміненими.

en: Users can register themselves or you can manually create users here.
uk: Користувачі можуть реєструватись самостійно або Ви можете створити користувачів вручну тут.

en: Users cannot currently register themselves, but you can manually create users here.
uk: Користувачі не можуть реєструватись самостійно, але Ви можете створити користувачів вручну тут.

en: Users successfully approved!
uk: Користувачі успішно підтверджені!

en: Users successfully deleted!
uk: Користувачі успішно видалені!

en: Users successfully unapproved!
uk: Користувачам успішно відмовлено у підтвердженні!

en: Users with Unconfirmed Email Address
uk: Користувачі з непідтвердженими адресами електронної пошти

en: Uzbekistan
uk: Узбекістан

en: Uzbekistan Som
uk: Узбецький сом

en: Valid tags {{reply_to}} and {{site_name}}
uk: Валідні теги {{reply_to}} і {{site_name}}

en: Validation
uk: Валідація

en: Value must be a multiplier of %1$s
uk: Значення повинно бути множником %1$s

en: Value must be greater than or equal to %1$s
uk: Значення повинно бути більшим або рівним %1$s

en: Value must be less than or equal to %1$s
uk: Значення повинно бути меншим або рівним %1$s

en: Vanuatu
uk: Вануату

en: Vatican
uk: Ватикан

en: Venezuela
uk: Венесуела

en: Venezuela Bolivar
uk: Венесуельский болівар

en: Venezuela, __( Bolivarian Republic of
uk: Венесуела,__(Боліварська Республіка

en: Version %s
uk: Версія %s

en: Very Weak
uk: Дуже слабкий

en: Very weak
uk: Дуже Слабкий

en: Viet Nam
uk: В'єтнам

en: Viet Nam Dong
uk: В'єтнамський донг

en: Vietnam
uk: В'єтнам

en: View Map
uk: Переглянути Карту

en: View all extra shortcode parameters
uk: Переглянути усі додаткові параметри шорткодів

en: View the Edit-profile Form
uk: Перегляд Форми Редагування Профілю

en: View the Registration Form
uk: Переглянути Реєстраційну Форму

en: View the User Listing
uk: Перегляд Списку Користувачів

en: Virgin Islands, __( British
uk: Віргінські Острови,__(Британські

en: Virgin Islands, __( U.S.
uk: Віргінські Острови,__(Американські

en: Visibility
uk: Видимість

en: Visible choices
uk: Видимий вибір

en: Visible only to logged in users?
uk: Відображати тільки для залогованих користувачів?

en: Visible to following Roles
uk: Видимий лише наступним ролям

en: Wallis and Futuna
uk: Волліс і Футуна

en: Weak
uk: Слабкий

en: Website
uk: Вебсайт

en: Welcome to %1$s!<br/><br/><br/>Your username is:%2$s
uk: Ласкаво просимо на%1$s!<br/><br/><br/>Ваше ім'я користувача:%2$s

en: Welcome to %1$s!<br/><br/><br/>Your username is:%2$s and password:%3$s
uk: Ласкаво просимо %1$s!<br/><br/><br/>Ваше ім'я користувача:%2$s і пароль:%3$s

en: Western Sahara
uk: Західна Сахара

en: Whether the currency symbol should be displayed after the currency name in the select option.
uk: Чи повинен відображатись символ валюти після назви валюти у даному виборі

en: Whether the field is required or not
uk: Обов'язкове поле чи ні

en: Whether to automatically log in the newly registered user or not<br/>Only works on single-sites without "Admin Approval" and "Email Confirmation" features activated<br/>WARNING: Caching the registration form will make automatic login not work
uk: Визначити чи автоматично виконувати вхід щойно зареєстрованого користувача чи ні<br/>Працює лише на одиночних-сайтах з неактивною функцією "Підтвердження Адміністратором" і "Підтвердження електронною поштою"<br/>УВАГА: Кешування реєстраційної форми робить автоматичний вхід неробочим

en: Whether to redirect the user to a specific page or not
uk: Переспрямувати користувача на певну сторінку чи ні

en: Which redirect happens depends on the following priority:
uk: Переспрямування, що відбудеться, залежить від наступного пріорітету:

en: With Extra Profile Fields you can create the exact registration form your project needs.
uk: З Додатковими Полями Профілю ви зможете створити реєстраційну форму у точній відповідності з потребами Вашого проекту.

en: With Profile Builder Pro v2 you can display different fields in the registration and edit profile forms, using the Multiple Registration & Edit Profile Forms module.
uk: З Profile Builder Pro v2 ви можете відображати різноманітні поля в формах реєстрації і редагування профілю, використовуючи модуль Multiple Registration & Edit Profile Forms.

en: With the new Subscriptions Field in Profile Builder, your registration forms will allow your users to sign up for paid accounts.
uk: "З новим Полем Підписки у Profile Builder, ваші реєстраційні форми дозволять користувачам підписуватися на платні акаунти.

en: With these you can redirect various WordPress forms and pages to pages created with profile builder.
uk: За допомогою цього Ви зможете переспрямувати різноманітні форми і сторінки WordPress на сторінки, створені в Profile Builder.

en: Yemen
uk: Ємен

en: Yemen Rial
uk: Єменський ріал

en: Yes
uk: Так

en: Yes, I'd like to create a new site
uk: Так, я хочу створити новий сайт

en: You are already logged in. You can change your password on the edit profile form.
uk: Ви уже увійшли. Ви можете змінити свій пароль у формі редагування паролю.

en: You are currently logged in as %1$s. %2$s
uk: На даний момент Ви увійшли як %1$s. %2$s

en: You are currently logged in as %1s. You don't need another account. %2s
uk: На даний момент Ви увійшли як %1s. Вам не потрібен інший обліковий запис. %2s

en: You are currently logged in as %s.
uk: Ви увійшли в систему як %s.

en: You are not allowed to do this.
uk: У вас немає прав на виконання цієї дії.

en: You can add the information for the %s after you add a entry
uk: Ви можете додати інформацію для %s після того як додасте запис

en: You can also use step value to specify the legal number intervals (eg. step value 2 will allow only -4, -2, 0, 2 and so on)
uk: Ви також можете використати значення кроку щоб встановити дозволені інтервали між числами (Наприклад: значення кроку 2 дозволить лише -4, -2, 0, 2 і так далі)

en: You can find a list of unconfirmed email addresses %1$sUsers > All Users > Email Confirmation%2$s.
uk: Ви можете знайти список непідтверджених електронних адрес у %1$sКористувачі > Усі користувачі > Підтвердження Електронної пошти%2$s.

en: You can find a list of users at %1$sUsers > All Users > Admin Approval%2$s.
uk: Ви можете знайти список користувачів у %1$sКористувачі > Усі користувачі > Підтвердження Адміністратором%2$s.

en: You can find it in the Profile Builder menu.
uk: Ви зможете знайти це у меню Profile Builder.

en: You can find the default file here: %1$s
uk: Ви зможете знайти файл за замовчуванням тут: %1$s

en: You can use: # for numbers, parentheses ( ), - sign, + sign, dot . and spaces.
uk: Ви можете використовувати: # для чисел, дужки ( ), - знак, + знак, крапку . та пробіли.

en: You can't add duplicate redirects!
uk: Ви не можете додавати редиректи, що дублюються!

en: You cannot register this user role
uk: Ви не можете зареєструвати дану роль користувача

en: You decide who is a user on your website. Get notified via email or approve multiple users at once from the WordPress UI.
uk: Ви самі вирішуєте, хто є користувачем вашого сайту. Отримайте сповіщення електронною поштою або затвердіть декількох користувачів одночасно за допомогою інтерфейсу WordPress.

en: You decide who is a user on your website. Get notified via email or approve multiple users at once from the WordPress UI. Enable Admin Approval by upgrading to %1$sHobbyist or PRO versions%2$s.
uk: Ви вирішуєте кого допустити на свій сайт. Отримувати сповіщення електронною поштою або підтверджувати декілька користувачів одночасно за допомогою інтерфейсу WordPress. Увімкнути підтвердження адміністратором через оновлення до %1$s Hobbyist або PRO версії %2$s.

en: You do not have permission to view this user list.
uk: У вас немає прав для перегляду цього списку користувачів.

en: You do not have the required user role to view this user list.
uk: У Вас немає необхідної ролі для перегляду цього списку користувачів.

en: You don't have any pagination settings on this userlisting!
uk: У Вас немає жодних налаштувань розмітки сторінок в даному списку користувачів!

en: You either don't have permission for that action or there was an error!
uk: У вас або недостатньо прав на цю дію, або сталася помилка!

en: You have successfully reset your password to: %1$s
uk: Ви успішно відновили свій пароль для: %1$s

en: You must be logged in to edit your profile.
uk: Ви повинні увійти, щоб відредагувати Ваш профіль.

en: You must enter a valid email address.
uk: Введіть дійсну електронну адресу.

en: You must enter a value for the date-format
uk: Вам необхідно ввести значення формата дати
    
    

en: You must enter a value for the row number
uk: Ви повинні задати значення числа рядків
    
    

en: You must enter the secret key
uk: Ви повинні ввести секретний ключ
    

en: You must enter the site key
uk: Ви повинні ввести ключ сайту
    

en: You must select a field
uk: Ви повинні обрати поле
    

en: You need to activate the Userlisting feature from within the "Modules" tab!
uk: Ви повинні активувати функцію Список Користувачів з вкладки "Модулі"!

en: You need to specify the title of the form before creating it
uk: Ви повинні вказати назву форми, перш ніж створювати її

en: You use the following tags in your URLs to redirect users to various pages.
uk: Ви використовуєте наступні теги у Ваших URL для переспрямування користувачів на різноманітні сторінки.

en: You will receive a link to create a new password via email.
uk: Ви отримаєте посилання для створення нового паролю електронною поштою.

en: You will soon be redirected automatically. If you see this page for more than %1$d seconds, please click %2$s.%3$s
uk: Згодом Вас буде перенаправлено автоматично. Якщо Ви бачите цю сторінку більше ніж %1$d секунд, будь-ласка натисніть %2$s.%3$s

en: Your account has been successfully created!
uk: Ваш акаунт було успішно створено!

en: Your account has to be confirmed by an administrator before you can log in.
uk: Ваш акаунт повинен бути підтверджений адміністратором, перед тим як Ви зможете увійти.

en: Your account has to be confirmed by an administrator before you can use the "Password Recovery" feature.
uk: Ваш обліковий запис повинен бути підверджений адміністратором, перед тим як ви зможете скористуватися функцією "Відновлення Паролю".

en: Your account has to be confirmed by an administrator before you can use the "Password Reset" feature.
uk: Ваш обліковий запис повинен бути підтверджений адміністратором перш ніж Ви зможете скористатись функцією "Відновлення паролю".

en: Your account on %1$s has been approved!
uk: Ваш обліковий запис %1$s був підтверджений!

en: Your account on %1$s has been unapproved!
uk: Вашому обліковому запису %1$s було відмовлено у підтвердженні!

en: Your account on {{site_name}} has been approved!
uk: Ваш обліковий запис на {{site_name}} був підтверджений!

en: Your account on {{site_name}} has been unapproved!
uk: Ваш обліковий запис на {{site_name}} не був підтверджений!

en: Your email was successfully confirmed.
uk: Ваша адреса електронної пошти була успішно підтверджена.

en: Your password has been successfully changed!
uk: Ваш пароль було успішно змінено!

en: Your profile has been successfully updated!
uk: Ваш профіль успішно оновлено!

en: Your selected password at signup
uk: Пароль обраний при реєстрації

en: Your session has expired! Please refresh the page and try again
uk: Час сесії вичерпано! Будь-ласка, оновіть сторінку і спробуйте ще раз

en: Your session has expired! Please refresh the page and try again.
uk: Час сеансу вичерпано! Будь-ласка, обновіть сторінку і спробуйте ще раз.

en: Your site url will look like this:<br>
uk: URL Вашого сайту виглядатиме так:<br>

en: Zambia
uk: Замбія

en: Zimbabwe
uk: Зімбабве

en: Zimbabwe Dollar
uk: Зімбабвійський долар

en: [%1$s] Activate %2$s
uk: [%1$s] Активувати %2$s
    

en: [%1$s] Your new account information
uk: [%1$s] Інформація про Ваш новий обліковий запис"

en: [{{site_name}}] Activate {{username}}
uk: [{{site_name}}] Активувати {{username}}

en: [{{site_name}}] Notice of Email Change
uk: [{{site_name}}] Повідомлення про зміну адреси електронної пошти

en: [{{site_name}}] Password Reset
uk: Скинути пароль для [{{site_name}}] 

en: [{{site_name}}] Password Reset Successfully
uk: Пароль було успішно змінено для [{{site_name}}]

en: approve this user?
uk: підтвердити цього користувача?

en: approved
uk: підтверджено

en: confirm this email yourself?
uk: підтвердити цю адресу електронної пошти самостійно?

en: delete this user from the _signups table?
uk: видалити цього користувача з _signups table?

en: delete this user?
uk: видалити цього користувача?

en: displays all users except the ones you specified the user_id for
uk: відображаються усі користувачі, крім тих, для котрих ви вказали user_id

en: displays only the users that you specified the user_id for
uk: відображаються лише ті користувачі, для котрих ви вказали user_id

en: displays users having a certain meta-value within a certain (extra) meta-field
uk: відображає користувачів, що мають певне мета-значення в межах (додаткового) мета-поля

en: email
uk: електронна скринька

en: generates a url of the current website homepage.
uk: генерує URL діючої головної сторінки сайту.

en: here
uk: тут

en: in WordPress the <a target='_blank' href='https://codex.wordpress.org/Function_Reference/site_url'>site url</a> can be different then the home url
uk: у WordPress <a target='_blank' href='https://codex.wordpress.org/Function_Reference/site_url'>URL сайту</a> може відрізнятися від URL головної сторінки

en: required
uk: обов'язково

en: resend the activation link?
uk: повторно надіслати посилання активації?

en: show
uk: відобразити

en: the ID of the user
uk: ID користувача

en: the URL of the previously visited page
uk: URL попередньо відвіданої сторінки

en: the URL sanitized version of the username, the user nicename can be safely used in URLs since it can't contain special characters or spaces.
uk: опрацьована для URL версія імені користувача, нікнейм користувача може бути безпечно використаний у URL-адресах, оскільки він не може містити спеціальні символи чи пробіли.

en: unapprove this user?
uk: відмовити цьому користувачу?

en: unapproved
uk: відмовлено

en: username
uk: м'я користувача

en: username or email
uk: логін або електронна пошта
