Profile Builder - en to nl translation catalogue (1040 entries)

en: 
    <h3>Good News!</h3>
    <p>An administrator has just approved your account: {{username}} on {{site_name}}.</p>
nl: 
    <h3>Goed nieuws!</h3>
    <p>Een beheerder heeft zojuist uw account goedgekeurd: {{username}} op {{site_name}}.</p>
    

en: 
    <h3>Hello,</h3>
    <p>Unfortunatelly an administrator has just unapproved your account: {{username}} on {{site_name}}.</p>
nl: 
    <h3>Hallo,</h3>
    <p>Helaas heeft een beheerder uw account zojuist afgekeurd: {{username}} op {{site_name}}.</p>
    

en: 
    <h3>Welcome to {{site_name}}!</h3>
    <p>Your username is:{{username}} and password:{{password}}</p>
nl: 
    <h3>Welkom op {{site_name}}!</h3>
    <p>Uw gebruikersnaam is:{{username}} en wachtwoord:{{password}}</p>
    

en: 
    <h3>Welcome to {{site_name}}!</h3>
    <p>Your username is:{{username}} and password:{{password}}</p>
    <p>Before you can access your account, an administrator needs to approve it. You will be notified via email.</p>
nl: 
    <h3>Welkom op {{site_name}}!</h3>
    <p>Uw gebruikersnaam is:{{username}} en wachtwoord:{{password}}</p>
    <p>Voordat u toegang krijgt tot uw account moet een beheerder dit goedkeuren. U wordt via e-mail geïnformeerd.</p>
    

en: 
    <p>New subscriber on {{site_name}}.</p>
    <p>Username:{{username}}</p>
    <p>E-mail:{{user_email}}</p>
nl: 
    <p>Nieuwe abonnee op {{site_name}}.</p>
    <p>Gebruikersnaam:{{username}}</p>
    <p>E-mailadres:{{user_email}}</p>
    

en: 
    <p>New subscriber on {{site_name}}.</p>
    <p>Username:{{username}}</p>
    <p>E-mail:{{user_email}}</p>
    <p>The Admin Approval feature was activated at the time of registration,
    so please remember that you need to approve this user before he/she can log in!</p>
nl: 
    <p>Nieuwe abonnee op {{site_name}}.</p>
    <p>Gebruikersnaam:{{username}}</p>
    <p>E-mailadres:{{user_email}}</p>
    <p>De functie 'goedkeuring beheerder' is geactiveerd tijdens registratie,
    vergeet dus niet dat u deze gebruiker moet goedkeuren voordat hij/zij kan inloggen!</p>
    

en: 
    <p>Someone requested that the password be reset for the following account: {{site_name}}<br/>
    Username: {{username}}</p>
    <p>If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.</p>
    <p>To reset your password, visit the following address:<br/>
    {{{reset_link}}}</p>
nl: 
    <p>Iemand heeft gevraagd het wachtwoord opnieuw in te stellen voor het volgende account: {{site_name}}<br/>
    Gebruikersnaam: {{username}}</p>
    <p>Als dit niet uw bedoeling was, negeer dan gewoon deze e-mail en er wordt niets gewijzigd.</p>
    <p>Om uw wachtwoord opnieuw in te stellen, klikt u op de volgende link:<br/>
    {{{reset_link}}}</p>
    

en: 
    <p>To activate your user, please click the following link:<br/>
    {{{activation_link}}}</p>
    <p>After you activate, you will receive another email with your credentials.</p>
nl: 
    <p>Klik op de volgende link om de gebruiker te activeren:<br/>
    
    {{{activation_link}}}</p>
    
    <p>Na activering zult u nog een e-mail ontvangen met uw aanmeldgegevens.</p>
    

en: 
    <p>You have successfully reset your password to: {{password}}</p>
nl: 
    <p>U hebt uw wachtwoord opnieuw ingesteld naar: {{password}}</p>
    

en: 
    <p>{{username}} has requested a password change via the password reset feature.</p>
    <p>His/her new password is: {{password}}</p>
nl: 
    <p>{{username}} heeft een nieuw wachtwoord aangevraagd via de functie 'Wachtwoord Opnieuw Instellen'.</p>
    <p>Zijn/haar nieuwe wachtwoord is: {{password}}</p>
    

en:  * only available in the %1$sHobbyist and Pro versions%2$s.
nl: * alleen beschikbaar in de %1$sHobbyist- en Pro-versie%2$s.

en:  Serial Number:
nl: Serienummer:

en:  Your serial number is about to expire, please %1$s Renew Your License%2$s.
nl: Uw serienummer is bijna verlopen, %1$s Vernieuw uw licentie %2$s.

en:  Your serial number is expired, please %1$s Renew Your License%2$s.
nl: Uw serienummer is verlopen, %1$s Vernieuw uw licentie %2$s.

en:  is also activated. You need to deactivate it before activating this version of the plugin.
nl: is ook geactiveerd. U moet deze deactiveren voordat u deze versie van de plugin activeert.

en: "Admin Approval" Activated:
nl: "Goedkeuring beheerder" geactiveerd:

en: "Admin Approval" Feature:
nl: "Goedkeuring beheerder" functie:

en: "Admin Approval" on User Role:
nl: "Goedkeuring Beheerder" voor gebruikersrol:

en: "Email Confirmation" Activated:
nl: "E-mailbevestiging" geactiveerd:

en: "Email Confirmation" Landing Page:
nl: "E-mailbevestiging" startpagina:

en: "Email" - users can Log In only with Email.
nl: "E-mailadres" - gebruikers kunnen alleen inloggen met E-mailadres.

en: "Username and Email" - users can Log In with both Username and Email.
nl: "Gebruikersnaam en E-mailadres" - gebruikers kunnen inloggen met zowel Gebruikersnaam als E-mailadres.

en: "Username" - users can Log In only with Username.
nl: "Gebruikersnaam" - gebruikers kunnen alleen inloggen met Gebruikersnaam.

en: %1$s has requested a password change via the password reset feature.<br/>His/her new password is:%2$s
nl: %1$s heeft gevraagd het wachtwoord te wijzigen mbv de functie 'Wachtwoord Opnieuw Instellen'.<br/>Zijn/haar nieuwe wachtwoord is: %2$s

en: %1$s of %2$s
nl: %1$s van %2$s

en: %s couldn't be deleted
nl: %s kon niet verwijderd worden

en: %s pending
nl: %s in afwachting

en: &laquo; Prev
nl: &laquo; Vorige

en: &laquo;&laquo; First
nl: &laquo;&laquo; Eerste

en: (e.g. RMPB-15-SN-253a55baa4fbe7bf595b2aabb8d72985)
nl: (v.b. RMPB-15-SN-253a55baa4fbe7bf595b2aabb8d72985)

en: (no title)
nl: (geen titel)

en: ** only available in the %1$sPro version%2$s.
nl: ** alleen beschikbaar in de %1$sPro-versie%2$s.

en: . Extra Field Types are available in <a href="%s">Hobbyist or PRO versions</a>.
nl: . Extra veldtypes zijn beschikbaar in <a href="%s">Hobbyist of PRO versies</a>.

en: ... Choose
nl: ... Kies

en: ...Choose
nl: ...Kies

en: <br><br>Also, you will be able to visit your site at
nl: <br><br>Ook kunt u uw website bezoeken via 

en: <br><br>You can visit your site at
nl: <br><br>U kunt uw website bezoeken via 

en: <p>Your <strong>Profile Builder</strong> license has expired. <br/>Please %1$sRenew Your Licence%2$s to continue receiving access to product downloads, automatic updates and support. %3$sRenew now and get 40&#37; off %4$s %5$sDismiss%6$s</p>
nl: <p>Uw <strong>Profile Builder</strong> licentie is verlopen. <br/>%1$sVernieuw uw Licentie%2$s om productdownloads, automatische updates en ondersteuning te blijven ontvangen. %3$sVernieuw nu en krijg 40&#37; %4$s korting. %5$sSluiten%6$s</p>

en: <p>Your <strong>Profile Builder</strong> license is about to expire on %5$s. <br/>Please %1$sRenew Your Licence%2$s to continue receiving access to product downloads, automatic updates and support. %3$sRenew now and get 40&#37; off %4$s %6$sDismiss%7$s</p>
nl: <p>Uw <strong>Profile Builder</strong> licentie verloopt op %5$s. <br/>%1$sVernieuw uw Licentie%2$s om productdownloads, automatische updates en ondersteuning te blijven ontvangen. %3$sVernieuw nu en krijg 40&#37; korting %4$s %6$sSluiten%7$s</p>

en: <p>Your <strong>Profile Builder</strong> serial number is invalid or missing. <br/>Please %1$sregister your copy%2$s to receive access to automatic updates and support. Need a license key? %3$sPurchase one now%4$s</p>
nl: <p>Uw <strong>Profile Builder</strong> serienummer is ongeldig of ontbreekt. <br/> %1$sRegistreer uw exemplaar%2$s om toegang te krijgen tot automatische updates en ondersteuning. Licentiesleutel nodig? %3$sKoop er nu een%4$s</p>

en: <pre>Redirect</pre><pre>URL</pre>
nl: <pre>Doorverwijzen</pre><pre>URL</pre>

en: <pre>Title (Type)</pre>
nl: <pre>Titel (Type)</pre>

en: <pre>Title</pre><pre>Type</pre><pre>Meta Name</pre><pre class="wppb-mb-head-required">Required</pre>
nl: <pre>Titel</pre><pre>Type</pre><pre>Metanaam</pre><pre class="wppb-mb-head-required">Verplicht</pre>

en: <pre>User ID / Username</pre><pre>Redirect</pre><pre>URL</pre>
nl: <pre>Gebruikers-ID / gebruikersnaam</pre><pre>Doorverwijzen</pre><pre>URL</pre>

en: <pre>User Role</pre><pre>Redirect</pre><pre>URL</pre>
nl: <pre>Gebruikersrol</pre><pre>Doorverwijzen</pre><pre>URL</pre>

en: <span style="color:red;">Note:</span> changing the form title also changes the shortcode!
nl: <span style="color:red;">Attentie:</span> als u de formuliertitel wijzigt zal ook de shortcode gewijzigd worden!

en: <strong>ERROR</strong>: The password must have a minimum strength of %s
nl: <strong>FOUT</strong>: Het wachtwoord moet een minimumsterkte van %s hebben

en: <strong>ERROR</strong>: The password must have the minimum length of %s characters
nl: <strong>FOUT</strong>: Het wachtwoord moet een minimumlengte van %s karakters hebben

en: <strong>ERROR</strong>: Your account has to be confirmed by an administrator before you can log in.
nl: <strong>FOUT</strong>: Uw account moet bevestigd worden door een beheerder voordat u kunt inloggen.

en: A new account has been created for you on {{site_name}}
nl: Er is een nieuwe account is voor u aangemaakt op {{site_name}}

en: A new subscriber has (been) registered!
nl: Er is een nieuw abonnee geregistreerd!

en: A unique, auto-generated ID for this particular field<br/>You can use this in conjuction with filters to target this element if needed<br/>Can't be edited
nl: Een uniek, automatisch aangemaakt ID voor dit bepaalde veld<br/>U kunt dit gebruiken in combinatie met filters om dit element indien nodig aan te pakken<br/>Kan niet bewerkt worden

en: About Yourself
nl: Over uzelf

en: Accept user payments, create subscription plans and restrict content on your membership site.
nl: Accepteer betalingen door gebruikers, maak abonnementsplannen en beperk inhoud op je lidmaatschap website.

en: Accept user payments, create subscription plans and restrict content on your website.
nl: Accepteer betalingen door gebruikers, maak abonnementsplannen en beperk inhoud op je website.

en: Activate
nl: Activeren

en: Activation Key
nl: Activeringssleutel

en: Activation Link
nl: Activerings-link

en: Activation Url
nl: Activerings-URL

en: Active
nl: Actief

en: Add Entry
nl: Voeg toe

en: Add Field
nl: Veld toevoegen

en: Add New
nl: Nieuw toevoegen

en: Add New Field to the List
nl: Voeg een nieuw veld aan de lijst toe

en: Add User
nl: Gebruiker toevoegen

en: Add a number from 0 to 19. The higher the number the higher the zoom.
nl: Voer een nummer van 0 tot 19 in. Hoe hoger het nummer hoe meer zoon.

en: Add new Edit-profile Form
nl: Voeg nieuw Profiel bewerkformulier toe

en: Add new Registration Form
nl: Nieuw registratieformulier toevoegen

en: Add new User Listing
nl: Nieuwe gebruikerslijst toevoegen

en: Add your HTML (or text) content
nl: Voeg je HTML (of tekst) inhoud toe

en: Add-On has been activated
nl: Invoegtoepassing is geactiveerd

en: Add-On has been deactivated.
nl: Invoegtoepassing is gedeactiveerd.

en: Add-On is <strong>active</strong>
nl: Invoegtoepassing is <strong>actief</strong>

en: Add-On is <strong>inactive</strong>
nl: Invoegtoepassing is <strong>niet actief</strong>

en: Add-On is Active
nl: Invoegtoepassing is Actief

en: Add-Ons
nl: Invoegtoepassingen

en: Address
nl: Adres

en: Address line 2
nl: Adresregel 2

en: Admin Approval
nl: Goedkeuring beheerder

en: Admin Approval (*)
nl: Goedkeuring beheerder (*)

en: Admin Bar Settings
nl: Instellingen beheerdersbalk

en: Admin Email Customizer
nl: Beheerders e-mail aanpassen

en: Admin Notification for User Password Reset
nl: Beheerdersmelding voor Wachtwoord Opnieuw Instellen

en: After Edit Profile
nl: Na Bewerken Profiel

en: After Login
nl: Na Inloggen

en: After Logout
nl: Na uitloggen

en: After Profile Update...
nl: Na profiel update...

en: After Registration
nl: Na Registratie

en: After Registration...
nl: Na registratie...

en: After Successful Email Confirmation
nl: Na succesvolle e-mail bevestiging

en: After Successful Password Reset
nl: Na succesvolle wachtwoord herstel

en: After login redirect URL (optional):
nl: Doorverwijs-URL na inloggen (optioneel):

en: Agree To Terms Checkbox
nl: Akkoord met voorwaarden Selectievakje

en: Aland Islands
nl: Aland Eilanden

en: Albania
nl: Albanië

en: Albania Lek
nl: Albanië Lek

en: Algeria
nl: Algerije

en: All Users
nl: Alle gebruikers

en: All users have been successfully deleted
nl: Alle gebruikers zijn verwijderd

en: All-userlisting Template
nl: Sjabloon voor gebruikerslijst

en: Allow Users to Log in With:
nl: Sta gebruikers toe in te loggen met:

en: Allow different user roles to edit their specific information. Set up multiple edit-profile forms with different fields for certain user roles.
nl: Sta verschillende gebruikersgroepen toe hun specifieke informatie te bewerken. Maak meerdere formulieren voor profielbewerking aan met verschillende velden voor bepaalde gebruikersrollen.

en: Allow users to log in with their email or username when accessing your site.
nl: Sta gebruikers toe in te loggen met e-mailadres of gebruikersnaam als ze uw website bezoeken.

en: Allow users to recover their password in the front-end using the %s.
nl: Sta gebruikers toe om wachtwoord in front-end te achterhalen door gebruik van de %s.

en: Allow your users to have <strong>paid accounts with Profile Builder</strong>. %1$sFind out how >%2$s %3$sDismiss%4$s
nl: Sta je gebruikers toe om <strong>betaalde accounts met Profile Builder</strong> te hebben. %1$sLees meer >%2$s %3$sSluiten%4$s

en: Allowable Values
nl: Toegestane waarden

en: Allowed Image Extensions
nl: Toegestane afbeeldingsextensies

en: Allowed Upload Extensions
nl: Toegestane uploadextensies

en: Allowed time to display any success messages (in seconds)
nl: Toegestane tijd om succesberichten weer te geven (in seconden)

en: American Samoa
nl: Amerikaans Samoa

en: An administrator has just approved your account on %1$s (%2$s).
nl: Een beheerder heeft zojuist uw account goedgekeurd op %1$s (%2$s).

en: An administrator has just unapproved your account on %1$s (%2$s).
nl: Een beheerder heeft zojuist uw account afgekeurd op %1$s (%2$s).

en: An error occurred, please try again later.
nl: Een fout heeft zich voorgedaan, probeer later opnieuw

en: Antigua and Barbuda
nl: Antigua en Barbuda

en: Apply
nl: Toepassen

en: Approve
nl: Goedkeuren

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: Are you sure you want to delete this?
nl: Weet je zeker dat je dit wilt verwijderen?

en: Argentina
nl: Argentinië

en: Argentina Peso
nl: Argentinië Peso

en: Armenia
nl: Armenië

en: Aruba Guilder
nl: Aruba Gulden

en: As an administrator you cannot change your role.
nl: Als een beheerder kunt u uw rol niet wijzigen.

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Australia
nl: Australië

en: Australia Dollar
nl: Australië Dollar

en: Austria
nl: Oostenrijk

en: Author Archive ( http://sitename.com/author/admin )
nl: Auteur Archief ( http://sitename.com/author/admin )

en: Automatically Log In
nl: Automatisch Inloggen

en: Available Tags
nl: Beschikbare tags

en: Available in All Versions
nl: Beschikbaar in alle versies

en: Available in Hobbyist and Pro Versions
nl: Beschikbaar in Hobbyist en Pro Versies

en: Available tags for dynamic URLs
nl: Beschikbare tags voor dynamische URLs

en: Avatar Size
nl: Avatargrootte

en: Avatar Size (All-userlisting)
nl: Avatargrootte (gebruikerslijst)

en: Avatar Size (Single-userlisting)
nl: Avatargrootte (gebruikerspagina)

en: Avatar Upload
nl: Avatar upload

en: Avatar or Gravatar
nl: Avatar of gravatar

en: Azerbaijan
nl: Azerbeidzjan

en: Azerbaijan New Manat
nl: Azerbeidzjan Manat

en: Back
nl: Terug

en: Bahamas Dollar
nl: Bahama's Dollar

en: Bangladeshi taka
nl: Bangladesh Taka

en: Basic Information
nl: Basisinformatie

en: Beautiful registration forms fully customizable using the %s shortcode.
nl: Prachtige volledig aan te passen registratieformulieren door gebruik van de %s shortcode.

en: Before you can access your account %1s, an administrator has to approve it. You will be notified via email.
nl: Voordat u toegang krijgt tot uw account %1s, moet een beheerder dit goedkeuren. U wordt geïnformeerd via e-mail.

en: Before you can access your account %1s, you need to confirm your email address. Please check your inbox and click the activation link.
nl: Voordat u toegang krijgt tot uw account %1s, moet u uw e-mailadres bevestigen. Kijk in uw inbox en klik op de activeringslink.

en: Before you can access your account, an administrator needs to approve it. You will be notified via email.
nl: Voordat u toegang tot het account hebt, moet een beheerder dit goedkeuren. U wordt geïnformeerd via e-mail.

en: Behaviour
nl: Gedrag

en: Belarus
nl: Wit Rusland

en: Belarus Ruble
nl: Wit Rusland Roebel

en: Belgium
nl: België 

en: Billing Address
nl: Factuur Adres

en: Billing Fields
nl: Factuurvelden

en: Billing Fields Name
nl: Naam factuurveld

en: Billing Fields Order
nl: Volgorde factuurvelden

en: Biographical Info
nl: Biografische informatie

en: Blog Details - only appears on the Registration page!
nl: Blog Details - worden alleen getoond op Registratie Pagina!

en: Bolivia, __( Plurinational State of
nl: Bolivia, __( Plurinationale Staat

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
nl: Bonaire, Sint Eustatius en Saba

en: Bonaire, __( Sint Eustatius and Saba
nl: Bonaire, __( Sint Eustatius en Saba

en: Bosnia and Herzegovina
nl: Bosnie en Herzegovina

en: Bosnia and Herzegovina Convertible Marka
nl: Bosnië en Herzegovina Convertibele Mark

en: Both fields are empty.
nl: Beide velden zijn leeg.

en: Bouvet Island
nl: Bouvet Eiland

en: Brazil
nl: Brazilië

en: Brazil Real
nl: Brazilië Real

en: British Indian Ocean Territory
nl: Brits Indische Oceaanterritorium

en: British Virgin Islands
nl: Britse Maagdeneilanden

en: Brunei Darussalam Dollar
nl: Brunei Bruneise Dollar

en: Bulgaria
nl: Bulgarije

en: Bulgaria Lev
nl: Bulgarije Lev

en: Bulk Actions
nl: Bulkacties

en: Cabo Verde
nl: Kaapverdië

en: Cambodia
nl: Cambodja

en: Cambodia Riel
nl: Cambodja Riel

en: Cameroon
nl: Kameroen

en: Can contain the following dynamic tags:{{homeurl}}, {{siteurl}}, {{user_id}}, {{user_nicename}}, {{http_referer}}
nl: Kan de volgende dynamische tags bevatten:{{homeurl}}, {{siteurl}}, {{user_id}}, {{user_nicename}}, {{http_referer}}

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cape Verde
nl: Kaapverdië

en: Cayman Islands
nl: Kaaimaneilanden

en: Cayman Islands Dollar
nl: Kaaimaneilanden Dollar

en: Central African Republic
nl: Centraal Afrikaanse Republiek

en: Chad
nl: Tsjaad

en: Change heading field size on front-end forms
nl: Verander grootte van heading veld in front-end formulieren

en: Changed Email Address Notification
nl: Notificatie gewijzigd e-mailadres

en: Check your e-mail for the confirmation link.
nl: Controleer uw e-mail voor de bevestingslink.

en: Checkbox
nl: Selectievakje

en: Chile
nl: Chili

en: Chile Peso
nl: Chili Peso

en: Choose Edit Profile form to display on My Account page:
nl: Kies Profiel bewerkformulier om op Mijn Account pagina weer te geven:

en: Choose Register form to display on My Account page:
nl: Kies registratieformulier om op Mijn Account pagina weer te geven:

en: Choose how multiple selections affect the results
nl: Kies hoe meerdere selecties het resultaat beïnvloeden.

en: Choose one of the supported field types
nl: Kies een van de ondersteunde veldtypes

en: Choose one of the supported fields you manage <a href="
nl: Kies een van de ondersteunde velden die u beheert <a href="

en: Choose the facet menu type
nl: Kies het facet menu type

en: Choose the facet name that appears on the frontend
nl: Kies de facet naam die in front-end getoond wordt

en: Choose the fields in which the Search Field will look in
nl: Kies de velden die Zoek Velden doorzoekt

en: Choose the meta field for the facet menu
nl: Kies het meta-veld voor het facet menu

en: Choose what role the user will have after (s)he registered<br/>If not specified, defaults to the role set in the WordPress settings
nl: Kies welke rol de gebruiker heeft na registratie<br/>Indien niet gespecificeerd, wordt de rol standaard die van de WordPress-instellingen

en: Choose which user roles view the admin bar in the front-end of the website.
nl: Kies welke gebruikersrollen de beheerdersbalk in de front-end van de website te zien krijgen.

en: Choose...
nl: Kies...

en: Christmas Island
nl: Kersteiland

en: Clear Results
nl: Resultaten wissen

en: Click here to go back
nl: Klik hier om terug te gaan

en: Click here to see more information about this user
nl: Klik hier om meer informatie over deze gebruiker te bekijken

en: Click here to see more information about this user.
nl: Klik hier om meer informatie over deze gebruiker te bekijken.

en: Click the BACK button on your browser, and try again.
nl: Klik op de TERUG button van uw browser, en probeer opnieuw.

en: Click to edit
nl: Klik om te bewerken

en: Cocos (Keeling) Islands
nl: Cocos (Keeling) Eilanden

en: Cocos Islands
nl: Cocoseilanden

en: Colorpicker
nl: Kleurkiezer

en: Common Settings
nl: Algemene Instellingen

en: Comoros
nl: Comoren

en: Company Name
nl: Bedrijfsnaam

en: Compatible with your version of Profile Builder.
nl: Compatibel met uw versie van Profile Builder.

en: Conditional Logic
nl: Voorwaardelijke logica

en: Conditional Rules
nl: Voorwaardelijke regels

en: Confirm Email
nl: E-mailadres bevestigen 

en: Congo, __( the Democratic Republic of the
nl: Congo, __( Democratische Republiek

en: Contact Info
nl: Contactinformatie

en: Content
nl: Inhoud

en: Cook Islands
nl: Cookeilanden

en: Cote dIvoire
nl: Ivoorkust

en: Could not create user!
nl: Gebruiker kon niet aangemaakt worden!

en: Could not install add-on. Retry or <a href="%s" target="_blank">install manually</a>.
nl: Kon invoegtoepassing niet installeren. Probeer het opnieuw of <a href="%s" target="_blank">installeer handmatig</a>.

en: Could not install plugin. Retry or <a href="%s" target="_blank">install manually</a>.
nl: Kan plugin niet registreren. Probeer opnieuw of  <a href="%s" target="_blank">installeer manueel</a>.

en: Country
nl: Land

en: Country Select
nl: Landselectie

en: Croatia
nl: Kroatië

en: Croatia Kuna
nl: Kroatië Kuna

en: Currency Select
nl: Selecteer valuta

en: Custom Redirects
nl: Aangepaste doorverwijzingen

en: Customize Your Forms The Way You Want (*)
nl: Pas de formulieren aan naar uw wens (*)

en: Czech Republic
nl: Tsjechië

en: Czech Republic Koruna
nl: Tsjechië Kroon

en: Dashboard (redirect users from accessing the dashboard)
nl: Dashboard (gebruikers doorverwijzen om geen toegang tot het dashboard te krijgen)

en: Date-format
nl: Datum-formaat

en: Datepicker
nl: Datumkiezer

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Default
nl: Standaard

en: Default Content
nl: Standaard Inhoud

en: Default Edit Profile
nl: Standaard Bewerk Profiel

en: Default Latitude
nl: Standaard breedtegraad

en: Default Longitude
nl: Standaard lengtegraad

en: Default Option
nl: Standaardoptie

en: Default Option(s)
nl: Standaardoptie(s)

en: Default Register
nl: Standaard registratie

en: Default Registration
nl: Standaardregistratie

en: Default Registration & Registration with Email Confirmation
nl: Standaardregistratie & registratie met e-mailbevestiging

en: Default Role
nl: Standaardrol

en: Default Sorting Criteria
nl: Standaard sorteercriteria

en: Default Sorting Order
nl: Standaard sorteervolgorde

en: Default Value
nl: Standaardwaarde

en: Default WP Login
nl: Standaard WP inloggen

en: Default WP Recover Password
nl: Standaard WP wachtwoord herstel

en: Default WP Register
nl: Standaard WP registratie

en: Default Zoom Level
nl: Standaard zoom niveau

en: Default limit for this repeater group. <br>Leave 0 for unlimited.
nl: Standaard limiet voor deze herhalingsgroep. <br>Laat 0 voor geen limiet.

en: Default option of the field
nl: Standaard optie van het veld

en: Default value of the field
nl: Standaardwaarde van het veld

en: Default value of the textarea
nl: Standaardwaarde van het tekstgebied

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete all
nl: Alles verwijderen

en: Delete all items
nl: Alle items verwijderen

en: Delete this item
nl: Dit item verwijderen

en: Democratic Republic of the Congo
nl: Democratische Republiek Congo

en: Denmark
nl: Denemarken

en: Denmark Krone
nl: Denemarken Kroon

en: Descending
nl: Aflopend

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Display Messages
nl: Berichten weergeven

en: Display Name
nl: Schermnaam

en: Display name as
nl: Toon naam als

en: Display name publicly as
nl: Toon de naam publiek als

en: Display name publicly as - only appears on the Edit Profile page!
nl: Toon naam publiekelijk als - wordt alleen getoond op de Profiel bewerkpagina!

en: Display on PB forms
nl: Toon op PB formulieren

en: Display on WooCommerce Checkout
nl: Toon op WooCommerce bestelpagina

en: Display on default WP forms
nl: Toon op standaard WP formulieren

en: Displays customer billing fields in front-end.
nl: Laat klant factuur velden in front-end zien.

en: Displays customer shipping fields in front-end.
nl: Laat klant bezorgvelden in front-end zien.

en: Do you want to
nl: Wilt u

en: Do you want to bulk approve the selected users?
nl: Wilt u de geselecteerde gebruikers in één keer goedkeuren?

en: Do you want to bulk delete the selected users?
nl: Wilt u de geselecteerde gebruikers in één keer verwijderen?

en: Do you want to bulk unapprove the selected users?
nl: Wilt u de geselecteerde gebruikers in één keer afkeuren?

en: Dominican Republic
nl: Dominicaanse Republiek

en: Dominican Republic Peso
nl: Dominicaanse Republiek Peso

en: Download Now
nl: Nu downloaden

en: Downloading and installing...
nl: Bezig met downloaden en installeren...

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: ERROR
nl: FOUT

en: ERROR:
nl: FOUT:

en: East Caribbean Dollar
nl: Oost Caribische Dollar

en: East Timor
nl: Oost Timor

en: Easy to edit templates for listing your website users as well as creating single user pages. Shortcode based, offering many options to customize your listings.
nl: Eenvoudig te bewerken sjablonen voor gebruikerslijsten en gebruikerspagina's. Op shortcode gebaseerd en met vele opties om de overzichten aan te passen.

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Profile
nl: Profiel bewerken

en: Edit field group
nl: Beheer veldgroep

en: Edit the Edit-profile Forms
nl: Bewerk de Profiel bewerkformulieren

en: Edit the Registration Forms
nl: De registratieformulieren bewerken

en: Edit the User Listing
nl: Bewerk de gebruikerslijst

en: Edit this item
nl: Dit item bewerken

en: Edit-profile Form
nl: Profiel bewerkformulier

en: Edit-profile Forms
nl: Profiel bewerkformulieren

en: Eg. (###) ###-####
nl: Voorbeeld (###) ###-####

en: Egypt
nl: Egypte

en: Egypt Pound
nl: Egypte Pond

en: Eliminate weak passwords altogether by setting a minimum password length and enforcing a certain password strength.
nl: Elimineer zwakke wachtwoorden meteen door een minimale wachtwoordlengte in te stellen en een bepaalde wachtwoordsterkte af te dwingen.

en: Email
nl: E-mailadres

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Email Confirmation
nl: E-mailbevestiging

en: Email Customizer
nl: E-mail aanpassen

en: Email Subject
nl: Onderwerp e-mail

en: Email Templates
nl: E-mail Templates

en: Email notification resent to user
nl: E-mail notificatie opnieuw gestuurd naar gebruiker

en: Empty field won't check for correct phone number.
nl: Leeg veld zal geen controle doen voor een correct telefoonnummer.

en: Enable extra features
nl: Extra functies inschakelen

en: Enable limit to the number of fields to be generated by users in front end forms
nl: Schakel limiet in voor aantal velden die gebruikers in front-end formulieren kunnen aanmaken

en: Enable your modules
nl: Uw modules inschakelen

en: Enter a (detailed) description of the option for end users to read<br/>Optional
nl: Voer een (gedetailleerde) beschrijving in van de optie, zodat gebruikers die kunnen lezen<br/>Optioneel

en: Enter a comma separated list of labels<br/>Visible for the user
nl: Voer een kommagescheiden lijst van labels in<br/>Zichtbaar voor de gebruiker

en: Enter a comma separated list of possible values. Upon registration if the value provided by the user does not match one of these values, the user will not be registered.
nl: Voer een kommagescheiden lijst van mogelijke waardes in. Als de waarde die gebruiker tijdens registratie doorgeeft niet overeenkomt met 1 van deze waardes, wordt de gebruiker niet geregistreerd.

en: Enter a comma separated list of values<br/>This can be anything, as it is hidden from the user, but should not contain special characters or apostrophes
nl: Voer een kommagescheiden lijst van waardes in<br/>Dit kan van alles zijn, omdat het verborgen is voor de gebruiker, maar mag geen speciale karakters of apostrofs bevatten

en: Enter a detailed description of the temrs of agreement for the user to read.<br/>Links can be inserted by using standard HTML syntax: &lt;a href="custom_url"&gt;custom_text&lt;/a&gt;
nl: Voer een (gedetailleerde) beschrijving in van de algemene voorwaarden, die gebruikers kunnen lezen.<br/>Links kunnen ingevoerd worden mbv standaard HTML-syntax: &lt;a href="custom_url"&gt;custom_text&lt;/a&gt;

en: Enter a value (between 20 and 200) for the size of the 'Avatar'<br/>If not specified, defaults to 100
nl: Voer een waarde in (tussen 20 en 200) voor de grootte van de 'Avatar'<br/>Is standaard 100, indien niet gespecificeerd.

en: Enter the minimum characters the password should have. Leave empty for no minimum limit
nl: Voer het minimaal aantal karakters in die het wachtwoord moet hebben. Laat leeg voor geen minimaal limiet.

en: Enter your Google Maps API key ( <a href="https://console.developers.google.com/flows/enableapi?apiid=maps_backend" target="_blank">Get your API key</a> ). If more than one map fields are added to a form the API key from the first map displayed will be used.
nl: Voer je Google Maps API sleutel in ( <a href="https://console.developers.google.com/flows/enableapi?apiid=maps_backend" target="_blank">Haal je API sleutel op</a> ). Als er meer dan 1 plattegrond veld aan een formulier toegevoegd is, wordt de API sleutel van de eerste plattegrond gebruikt.

en: Equatorial Guinea
nl: Equatoriaal Guinea

en: Error Message
nl: Foutmelding

en: Estonia
nl: Estland

en: Estonia Kroon
nl: Estland Kroon

en: Ethiopia
nl: Ethiopië

en: Everything you will need to manage your users is probably already available using the Pro Modules.
nl: Alles wat u nodig hebt om uw gebruikers te beheren is waarschijnlijk al beschikbaar bij gebruik van de Pro-modules.

en: Example:
nl: Voorbeeld:

en: Excerpt View
nl: Samenvatting Weergave

en: Existing Pages
nl: Bestaande pagina's

en: Expand the results
nl: Vergroot de resultaten

en: Extra Features
nl: Extra functies

en: Extra Functions
nl: Extra functies

en: Extra Profile Fields are available in Hobbyist or PRO versions
nl: Extra profielvelden zijn beschikbaar in Hobbyist- of Pro-versies

en: Extra shortcode parameters
nl: Extra shortcode-parameters

en: Faceted Menus
nl: Facet menu's

en: Falkland Islands
nl: Falklandeilanden

en: Falkland Islands (Malvinas)
nl: Falklandeilanden (Malvinas)

en: Falkland Islands (Malvinas) Pound
nl: Falklandeilanden Pond

en: Faroe Islands
nl: Faeröer

en: Features that give you more control over your users, increased security and help you fight user registration spam.
nl: Functies die u meer controle geven over uw gebruikers, de veiligheid verhogen en u helpen tegen spam tijdens gebruikersregistratie.

en: Field
nl: Veld

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: Field Properties
nl: Veldeigenschappen

en: Field Title
nl: Veldtitel

en: Find out more about PRO Modules
nl: Leer meer over de Pro-modules

en: First Name
nl: Voornaam

en: First/Lastname
nl: Voor-/achternaam

en: Firstname
nl: Voornaam

en: For Modern User Interaction
nl: Voor moderne gebruikersinteractie

en: For security reasons, you must pass the remote ip to reCAPTCHA!
nl: Om veiligheidsredenen moet u het externe IP adres doorgeven aan reCAPTCHA!

en: Form Shortcode
nl: Formulier-shortcode

en: France
nl: Frankrijk

en: Free
nl: Vrij

en: French Guiana
nl: Frans Guyana

en: French Polynesia
nl: Frans Polynesië

en: French Southern Territories
nl:  Franse Zuidelijke Gebieden

en: Friction-less login using %s shortcode or a widget.
nl: Probleemloos inloggen door gebruik van %s shortcode of een widget.

en: From (name)
nl: Van (naam)

en: From (reply-to email)
nl: Van (antwoord-aan-mailadres)

en: General Limit
nl: Algemene limiet

en: General Settings
nl: Algemene Instellingen

en: Generic Uploads
nl: Algemene uploads

en: Georgia
nl: Georgië

en: Germany
nl: Duitsland

en: Get New Password
nl: Ontvang een nieuw wachtwoord

en: Get started with extra fields
nl: Beginnen met extra velden

en: Ghana Cedis
nl: Ghana Cedi

en: Gibraltar Pound
nl: Gibraltar Pond

en: Global Redirects
nl: Standaard doorverwijzingen

en: Go Back Link
nl: Ga Terug Link

en: Google Maps API Key
nl: Google Maps API sleutel

en: Greece
nl: Griekenland

en: Greenland
nl: Groenland

en: Guernsey Pound
nl: Guernsey Pond

en: HTML Content
nl: HTML inhoud

en: Heard Island and McDonald Islands
nl: Heard en McDonaldeilanden

en: Here you can activate / deactivate available modules for Profile Builder.
nl: Hier kunt u alle modules van Profile Builder activeren/deactiveren.

en: Hide
nl: Verbergen

en: Holy See (Vatican City State)
nl: Heilige Stoel (Vaticaan)

en: How does this work?
nl: Hoe werkt het?

en: Hungary
nl: Hongarije

en: Hungary Forint
nl: Hongarije Forint

en: Iceland
nl: IJsland

en: Iceland Krona
nl: IJsland Kroon

en: If you enjoy using <strong> %1$s </strong> please <a href="%2$s" target="_blank">rate us on WordPress.org</a>. More happy users means more features, less bugs and better support for everyone.
nl: Als u <strong> %1$s </strong> graag gebruikt, wilt u ons dan <a href="%2$s" target="_blank">beoordelen op WordPress.org</a>. Meer tevreden gebruikers betekent meer functies, minder fouten en betere ondersteuning voor iedereen. 

en: If you register this version of Profile Builder, you'll receive information regarding upgrades, patches, and technical support.
nl: Als u deze versie van Profile Builder registreert, zult u informatie ontvangen inzake updates, patches en technische support.

en: If you're interested in displaying different fields in the registration and edit profile forms, please use the Multiple Registration & Edit Profile Forms Modules.
nl: Als je geïnteresseerd bent in het weergeven van verschillende velden in de registratie- en profiel bewerkingsformulieren, gebruik dan de invoegtoepassing Meerdere Registraties & Profiel Bewerkingsformulieren.

en: Inactive
nl: Niet actief

en: Incorrect phone number
nl: Onjuist telefoonnummer

en: India Rupee
nl: India Roepie

en: Individual User Redirects
nl: Individuele doorverwijzing gebruiker

en: Individual redirects defined in shortcodes; <strong><em>redirect_priority="top"</em></strong> parameter can be added in any shortcode, then that shortcode redirect will have priority over all other redirects.
nl: Individuele doorverwijzingen gedefinieerd in shortcodes; <strong><em>redirect_priority="top"</em></strong> parameter kan aan elke shortcode toegevoegd worden, dan heeft deze shortcode doorverwijzing voorrang op elke andere doorverwijzing.

en: Indonesia
nl: Indonesië

en: Indonesia Rupiah
nl: Indonesië Roepia

en: Input / Hidden Input
nl: Invoer / Afgeschermde invoer

en: Install Now
nl: Nu installeren

en: Installation complete
nl: Installatie gereed

en: Invalid activation key!
nl: Ongeldige activeringssleutel!

en: Invalid key!
nl: Ongeldige sleutel!

en: Invalid username.
nl: Ongeldige gebruikersnaam.

en: Iran, __( Islamic Republic of
nl: Iran, __( Islamitische Republiek

en: Iraq
nl: Irak

en: Ireland
nl: Ierland

en: Isle of Man
nl: Man

en: Isle of Man Pound
nl: Man Pond

en: Italy
nl: Italië

en: Ivory Coast
nl: Ivoorkust

en: Jabber / Google Talk
nl: Jabber/Google Talk

en: Jersey Pound
nl: Jersey Pond

en: Jordan
nl: Jordanië

en: Kazakhstan Tenge
nl: Kazachstan Tenge

en: Keep your users out of the WordPress dashboard, redirect them to the front-page after login or registration, everything is just a few clicks away.
nl: Houd uw gebruikers weg van het WordPress-dashboard, stuur hen door naar de startpagina na inloggen of registratie, alles vereist maar een paar muisklikken.

en: Kenya
nl: Kenia

en: Korea (North) Won
nl: Korea (Noord) Won

en: Korea (South) Won
nl: Korea (Zuid) Won

en: Korea, __( Democratic Peoples Republic of
nl: Korea, __( Democratische Volksrepubliek

en: Korea, __( Republic of
nl: Korea, __( Republiek

en: Kuwait
nl: Koeweit

en: Kyrgyzstan
nl: Kirgizië

en: Kyrgyzstan Som
nl: Kirgizië Som

en: Lao Peoples Democratic Republic
nl: Laos Democratische Volksrepubliek

en: Last &raquo;&raquo;
nl: Laatste &raquo;&raquo;

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Lastname
nl: Achternaam

en: Latvia
nl: Letland

en: Latvia Lat
nl: Letland Lat

en: Learn More
nl: Lees meer

en: Leave 0 for unlimited.
nl: Laat 0 voor geen limiet.

en: Leave it empty for no max value
nl: Laat leeg voor geen maximale waarde

en: Leave it empty for no min value
nl: Laat leeg voor geen minimale waarde

en: Leave it empty for no restriction
nl: Laat leeg voor geen beperking

en: Lebanon
nl: Libanon

en: Lebanon Pound
nl: Libanon Pound

en: Libya
nl: Libië

en: Limit
nl: Limiet

en: Limit per Role
nl: Limiet per rol

en: Limit reached message
nl: Bericht bij bereiken limiet

en: List View
nl: Lijstweergave

en: Lithuania
nl: Litouwen

en: Lithuania Litas
nl: Litouwen Litas

en: Load Profile Builder's own CSS file in the front-end:
nl: Laad het CSS-bestand van Profile Builder in front-end:

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Log out &raquo;
nl: Uitloggen &raquo;

en: Log out of this account
nl: Uitloggen van dit account

en: Log out of this account.
nl: Uitloggen van dit account.

en: Login
nl: Inloggen

en: Login ( wp_login.php )
nl: Inloggen ( wp_login.php )

en: Login is set to be done using the E-mail. This field will NOT appear in the front-end! ( you can change these settings under the "%s" tab )
nl: U moet inloggen met het e-mailadres. Dit veld is NIET zichtbaar op de front-end! (u kunt deze instellingen wijzigen op het tabblad "%s")

en: Login with Email or Username
nl: Inloggen met e-mailadres of gebruikersnaam

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Lost Password ( wp-login.php?action=lostpassword )
nl: Wachtwoord vergeten ( wp-login.php?action=lostpassword )

en: Lost your password
nl: Uw wachtwoord verloren

en: Lost your password?
nl: Uw wachtwoord vergeten?

en: Luxembourg
nl: Luxemburg

en: Macedonia
nl: Macedonië

en: Macedonia Denar
nl: Macedonië Denar

en: Macedonia, __( the former Yugoslav Republic of
nl: Macedonië, __( Voormalige Joegoslavische Republiek

en: Make sure users sign up with genuine emails. On registration users will receive a notification to confirm their email address.
nl: Wees er zeker van dat gebruikers zich met echte e-mailadressen aanmelden. Tijdens registratie zullen gebruikers een bericht ontvangen om hun e-mailadres te bevestigen.

en: Malaysia
nl: Maleisië

en: Malaysia Ringgit
nl:  Maleisië Ringgit

en: Maldives
nl: Maldiven

en: Manage Default and Extra Fields
nl: Standaard- en extra velden beheren

en: Manage Fields
nl: Velden beheren

en: Manage field or group of fields that will be repeatable.
nl: Beheer veld of groep velden die worden herhaald.

en: Map
nl: Plattegrond

en: Map Height
nl: Hoogte plattegrond

en: Marshall Islands
nl: Marshalleilanden

en: Mauritania
nl: Mauritanië

en: Mauritius Rupee
nl: Mauritius Roepie

en: Max Number Value
nl: Max nummer (waarde)

en: Max allowed number value (0 to allow only negative numbers)
nl: Max toegestane nummer (0 om alleen negatieve nummers toe te staan)

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Member Management
nl: Beheer van Geregistereerde Klanten

en: Meta-name
nl: Meta-naam

en: Micronesia, __( Federated States of
nl: Micronesia, __( Federale Staten van

en: Min Number Value
nl: Min nummer (waarde)

en: Min allowed number value (0 to allow only positive numbers)
nl: Min toegestane nummer (0 om alleen positieve nummers toe te staan)

en: Minimum Password Length and Strength Meter
nl: Minimale Wachtwoordlengte- en Sterktemeter

en: Minimum Password Length:
nl: Minimale Wachtwoordlengte:

en: Minimum Password Strength:
nl: Minimale Wachtwoordsterkte:

en: Minimum length of %d characters
nl: Minimum lengte %d tekens

en: Minimum required Profile Builder version:
nl: Minimaal vereiste Profile Builder versie:

en: Moldova
nl: Moldavië

en: Moldova, __( Republic of
nl: Moldavië, __( Republiek

en: Mongolia
nl: Mongolië

en: Mongolia Tughrik
nl: Mongolië Tugrik

en: More
nl: Meer

en: More Details
nl: Meer Details

en: More Info
nl: Meer Info

en: More Info Url
nl: Meer Info URL

en: More...
nl: Meer...

en: Morocco
nl: Marokko

en: Multiple Edit-profile Forms
nl: Meerdere formulieren voor profielbewerking

en: Multiple Registration Forms
nl: Meerdere registratieformulieren

en: Multiple Registration and Edit Profile form settings Redirects
nl: Meerdere Registratie en Profiel Bewerkingsformulieren doorverwijs instellingen

en: Must be a valid email address or the tag {{reply_to}} which defaults to the administrator email
nl: Moet een geldig e-mailadres zijn of de tag {{reply_to}} die standaard het e-mailadres van de beheerder geeft

en: Name
nl: Naam

en: Name/Description
nl: Naam/beschrijving

en: Namibia
nl: Namibië

en: Namibia Dollar
nl: Namibië Dollar

en: Narrow the results
nl: Verklein de resultaten

en: Nepal Rupee
nl: Nepal Roepie

en: Netherlands
nl: Nederland

en: Netherlands Antilles Guilder
nl: Nederlandse Antillen Gulden

en: New Caledonia
nl: Nieuw Caledonië

en: New Edit-profile Form
nl: Nieuw Profiel bewerkformulier

en: New Registration Form
nl: Nieuw registratieformulier

en: New User Listing
nl: Nieuwe gebruikerslijst

en: New Zealand
nl: Nieuw Zeeland

en: New Zealand Dollar
nl: Nieuw Zeeland Dollar

en: New subscriber on %1$s.<br/><br/>Username:%2$s<br/>E-mail:%3$s<br/>
nl: Nieuwe abonnee op %1$s.<br/><br/>Gebruikersnaam:%2$s<br/>E-mailadres:%3$s<br/>

en: Next &raquo;
nl: Volgende &raquo;

en: Nickname
nl: Schermnaam

en: No
nl: Nee

en: No Edit-profile Form found
nl: Geen Profiel bewerkformulier gevonden

en: No Edit-profile Forms found in trash
nl: Geen Profiel bewerkformulieren in prullenbak gevonden

en: No Registration Form found
nl: Geen registratieformulier gevonden

en: No Registration Forms found in trash
nl: Geen registratieformulieren in prullenbak gevonden

en: No User Listing found
nl: Geen gebruikerslijst gevonden

en: No User Listing found in trash
nl: Geen gebruikerslijst in prullenbak gevonden

en: No items found.
nl: Geen items gevonden.

en: No options available
nl: Geen opties beschikbaar

en: No results found!
nl: Geen resultaten gevonden!

en: None
nl: Geen

en: Norfolk Island
nl: Norfolk Eiland

en: North Korea
nl: Noord Korea

en: Northern Mariana Islands
nl: Noordelijke Marianen

en: Norway
nl: Noorwegen

en: Norway Krone
nl: Noorwegen Kroon

en: Not compatible with Profile Builder
nl: Niet compatibel met Profile Builder

en: Not compatible with your version of Profile Builder.
nl: Niet compatibel met uw versie van Profile Builder.

en: Now that you acquired a copy of %s, you should take the time and register it with the serial number you received
nl: Nu u een exemplaar hebt van %s, moet u de tijd nemen om het te registreren met het serienummer dat u ontvangen hebt

en: Number
nl: Nummer

en: Number Step Value
nl: Stap waarde (nummer)

en: Number of Posts
nl: Aantal berichten

en: Number of Users/Page
nl: Aantal gebruikers per pagina

en: Only administrators can see this field on edit profile forms.
nl: Alleen beheerders kunnen dit veld op profiel bewerkformulieren zien.

en: Only an administrator can add new users.
nl: Alleen een beheerder kan nieuwe gebruikers toevoegen.

en: Options
nl: Opties

en: Overwrite Existing
nl: Overschrijf bestaande

en: PB Login
nl: PB inloggen

en: PB Recover Password
nl: PB wachtwoord herstel

en: PB Register
nl: PB registratie

en: Pagination
nl: Paginering

en: Paid & Free Subscriptions
nl: Betaal en gratis abonnementen

en: Paid Accounts
nl: Betaal Accounts

en: Paid Member Subscriptions - a free WordPress plugin
nl: Paid Member Subscriptions - een gratis WordPress plugin

en: Pakistan Rupee
nl: Pakistan Roepie

en: Palestine, __( State of
nl: Palestina, __( Staat

en: Palestinian Territory
nl: Palestijnse gebieden

en: Papua New Guinea
nl: Papoea Nieuw Guinea

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password Lost and Found.
nl: Wachtwoord verloren en gevonden.

en: Password Recovery page URL (optional):
nl: URL Wachtwoord-herstel pagina (optioneel):

en: Password Reset Email
nl: Wachtwoord Opnieuw Instellen E-mail

en: Password Reset Success Email
nl: Wachtwoord Opnieuw Ingesteld E-mail

en: Password Reset from "%1$s"
nl: Wachtwoord Opnieuw Instellen van "%1$s"

en: Password Successfully Reset for %1$s on "%2$s"
nl: Wachtwoord opnieuw ingesteld voor %1$s op "%2$s"

en: Payment Management
nl: Betalingsbeheer

en: Personalize all emails sent to your users or admins. On registration, email confirmation, admin approval / un-approval.
nl: Personaliseer alle e-mail die naar de gebruikers of beheerders wordt gestuurd. Na registratie, e-mailbevestiging, goedkeuring/afkeuring.

en: Peru Nuevo Sol
nl: Peru Sol

en: Philippines
nl: Filipijnen

en: Philippines Peso
nl: Filipijnen Peso

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Phone Format
nl: Telefoon formaat

en: Please add the Google Maps API key for this field.
nl: Voeg svp de Google Maps API sleutel toe in dit veld.

en: Please check that you entered the correct email address.
nl: Controleer of u het juiste e-mailadres ingevoerd hebt.

en: Please check that you entered the correct username.
nl: Controleer of u de juiste gebruikersnaam ingevoerd hebt.

en: Please choose a different field type as this one already exists in your form (must be unique)
nl: Selecteer a.u.b. een ander veldtype omdat dit al in uw formulier staat (het moet uniek zijn)
    

en: Please enter a (valid) reCAPTCHA value
nl: Vul een (valide) reCAPTCHA waarde in

en: Please enter a unique field title.
nl: Voer svp een unieke veld titel in.
    

en: Please enter a valid username.
nl: Voer a.u.b. een geldige gebruikersnaam in.

en: Please enter a value for the required field
nl: Voer een waarde in voor het verplichte veld

en: Please enter numbers only
nl: Svp alleen nummers invoeren

en: Please enter your username or email address.
nl: Voer uw gebruikersnaam of e-mailadres in.

en: Please select and enter the ID or username of your user.
nl: Selecteer svp de ID of gebruikersnaam van je gebruiker.

en: Please select at least one user role
nl: Selecteer minstens één gebruikersrol 
    

en: Please try a different one!
nl: Probeer een ander!

en: Plugin has been activated
nl: Plugin is geactiveerd

en: Plugin has been deactivated.
nl: Plugin is gedeactiveerd

en: Plugin is <strong>active</strong>
nl: Plugin is <strong>actief</strong>

en: Plugin is <strong>inactive</strong>
nl: Plugin is <strong>inactief</strong>

en: Plugin is Active
nl: Plugin is Actief

en: Poland
nl: Polen

en: Poland Zloty
nl: Polen Zloty

en: Postcode / Zip
nl: Postcode

en: Posts
nl: Berichten

en: Posts from what post type will be displayed in the select.
nl: Berichten van welk bericht type worden in de keuze optie getoond?

en: Powerful Modules (**)
nl: Krachtige modules (**)

en: Privacy: I would like my site to appear in search engines, and in public listings around this network.
nl: Privacy: Ik wil dat mijn website getoond wordt in zoekmachines en in publieke weergaves rond dit netwerk.

en: Profile Builder Login Widget
nl: Profile Builder inlogwidget

en: Profile Builder Register
nl: Profile Builder registreren

en: Qatar Riyal
nl: Qatar Rial

en: Radio Buttons
nl: Keuzerondjes

en: Random (very slow on large databases > 10K user)
nl: Willekeurig (vertraagt grote databases > 10.000 gebruikers)

en: Recommended Plugins
nl: Aanbevolen plugins

en: Recover Password
nl: Wachtwoord herstellen

en: Redirect
nl: Doorverwijzen

en: Redirect Default WordPress Forms and Pages
nl: Standaard doorverwijzing van WordPress formulieren en pagina's

en: Redirect Default WordPress forms and pages
nl: Standaard doorverwijzing van WordPress formulieren en pagina's

en: Redirect Type
nl: Type doorverwijzing

en: Redirect URL
nl: URL doorverwijzing

en: Register
nl: Registreren

en: Register ( wp-login.php?action=register )
nl: Registratie ( wp-login.php?action=register )

en: Register Version
nl: Versie registreren

en: Register Your Version
nl: Registreer uw versie

en: Register page URL (optional):
nl: Registratiepagina-URL (optioneel):

en: Registered
nl: Geregistreerd

en: Registration
nl: Registratie

en: Registration & Edit Profile
nl: Registratie & profiel bewerken

en: Registration Date
nl: Registratiedatum

en: Registration Form
nl: Registratieformulier

en: Registration Forms
nl: Registratieformulieren

en: Registration with Admin Approval
nl: Registratie met Goedkeuring Beheerder

en: Registration with Email Confirmation
nl: Registratie met e-mailbevestiging

en: Remember though, that the field-value combination must exist in the database.
nl: Onthoud echter dat de veldwaarde-combinatie in de database aanwezig moet zijn.

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove All Filters
nl: Verwijder alle filters

en: Repeat Password
nl: Herhaal het wachtwoord

en: Repeatable fields saved!
nl: Herhalingsvelden opgeslagen!

en: Repeated field group
nl: Herhalingsveld groep

en: Repeater Fields
nl: Herhalingsvelden

en: Reply To
nl: Antwoorden aan

en: Republic of the Congo
nl: Republiek Congo

en: Required
nl: Verplicht

en: Required phone number format:
nl: Verplicht formaat telefoonnummer:

en: Resend Activation Email
nl: Activeringsmail opnieuw sturen

en: Reset Key
nl: Opnieuw instellen sleutel

en: Reset Link
nl: Opnieuw instellen link

en: Reset Password
nl: Wachtwoord Opnieuw Instellen

en: Reset Url
nl: Opnieuw instellen URL

en: Restrict Content
nl: Beperk Inhoud

en: Restrict the userlisting to these selected roles only<br/>If not specified, defaults to all existing roles
nl: Beperk de gebruikerslijst tot deze geselecteerde rollen<br/>Indien niet gespecificeerd, worden standaard alle bestaande rollen weergegeven

en: Retry Install
nl: Probeer de installatie opnieuw

en: Role
nl: Rol

en: Roles to Display
nl: Te tonen rollen

en: Romania
nl: Roemenië

en: Romania New Leu
nl: Roemenië Leu

en: Row Count
nl: Rij-telling

en: Russia
nl: Rusland

en: Russia Ruble
nl: Rusland Roebel

en: Russian Federation
nl: Russische Federatie

en: Saint Helena
nl: Sint Helena

en: Saint Helena Pound
nl: Sint Helena Pond

en: Saint Helena, __( Ascension and Tristan da Cunha
nl: Saint Helena, __( Ascension en Tristan da Cunha

en: Saint Kitts and Nevis
nl: Saint Kitts en Nevis

en: Saint Martin
nl: Sint Maarten

en: Saint Martin (French part)
nl: Sint Maarten (Frans deel)

en: Saint Pierre and Miquelon
nl: Saint Pierre en Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
nl: Saint Vincent en de Grenadines

en: Sao Tome and Principe
nl: Sao Tomé en Principe

en: Saudi Arabia
nl: Saoedi-Arabië

en: Saudi Arabia Riyal
nl: Saoedi-Arabië Rial

en: Save
nl: Opslaan

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Save the billing fields names
nl: Sla de namen van de factuurvelden op

en: Save the billing fields order from the billing fields checkboxes
nl: Sla de volgorde van de factuurvelden op o.b.v. de selectievakjes voor de factuurvelden

en: Save the shipping fields names
nl: Sla de namen van de bezorgvelden op

en: Save the shipping fields order from the billing fields checkboxes
nl: Sla de volgorde van de bezorgvelden op o.b.v. de selectievakjes voor de bezorgvelden

en: Save the user role order from the user roles checkboxes
nl: Sla de volgorde van de gebruikersrollen op o.b.v. de selectievakjes voor de gebruikersrollen

en: Search
nl: Zoek

en: Search Fields
nl: Zoek Velden

en: Search Location
nl: Zoeklocatie

en: Search Settings
nl: Zoekinstellingen

en: Search Users
nl: Zoek gebruikers

en: Search Users by All Fields
nl: Zoek gebruikers mbv alle velden

en: Search all Fields
nl: Zoek alle velden

en: Search the Edit-profile Forms
nl: Zoek de Profiel bewerkformulieren

en: Search the Registration Forms
nl: De registratieformulieren zoeken

en: Search the User Listing
nl: Zoek in de gebruikerslijst

en: Secret Key
nl: Geheime sleutel

en: Select
nl: Selecteren

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Select File
nl: Selecteer Bestand

en: Select a user role.
nl: Selecteer een gebruikersrol.

en: Select on what user roles to activate Admin Approval.
nl: Selecteer gebruikersrollen om Goedkeuring Beheerder te activeren.

en: Select on which Profile Builder forms to display reCAPTCHA
nl: Selecteer Profile Builder formulieren om reCAPTCHA te tonen

en: Select on which default WP forms to display reCAPTCHA
nl: Selecteer standaard WP formulieren om reCAPTCHA te tonen

en: Select which Profile Builder Edit-profile form to display on My Account page from WooCommerce.
nl: Kies welk Profile Builder Profiel bewerkformulier op Mijn Account pagina van WooCommerce weergeven moet worden.

en: Select which Profile Builder Register form to display on My Account page from WooCommerce. <br/> This will also add the Profile Builder Login form to MyAccount page.
nl: Kies welk Profile Builder registratieformulier op Mijn Account pagina van WooCommerce weergeven moet worden.<br/>Dit voegt ook het Profile Builder inlogformulier op Mijn Account pagina toe.

en: Select which WooCommerce Billing fields to display to the user ( drag and drop to re-order ) and which should be required
nl: Selecteer welke WooCommerce factuurvelden getoond worden aan de gebruiker (versleep om te herordenen) en welke verplicht zijn

en: Select which WooCommerce Shipping fields to display to the user ( drag and drop to re-order ) and which should be required
nl: Selecteer welke WooCommerce bezorgvelden getoond worden aan de gebruiker (versleep om te herordenen) en welke verplicht zijn

en: Select which user roles to show to the user ( drag and drop to re-order )
nl: Selecteer welke gebruikersrollen getoond worden aan de gebruiker (versleep om te herordenen)

en: Selecting 'Yes' will add the field to the list, but will overwrite any other field in the database that has the same meta-name<br/>Use this at your own risk
nl: Als u 'Ja' selecteert zal het veld aan de lijst toegevoegd worden, maar het zal alle andere velden in database overschrijven die dezelfde meta-naam hebben<br/>Gebruik dit op eigen risico

en: Send these credentials via email.
nl: Stuur deze aanmeldingsgegevens via e-mail.

en: Serbia
nl: Servië

en: Serbia Dinar
nl: Servië Dinar

en: Set Role
nl: Rol Instellen

en: Set a custom error message that will be displayed to the user.
nl: Maak een aangepaste foutmelding die aan gebruiker getoond wordt.

en: Set the avatar size on the all-userlisting only
nl: Stel de avatargrootte in voor de gebruikerslijst

en: Set the avatar size on the single-userlisting only
nl: Stel de avatargrootte in voor de gebruikerspagina

en: Set the default sorting criteria<br/>This can temporarily be changed for each new session
nl: Stel de standaard sorteercriteria in<br/>Dit kan tijdelijk gewijzigd worden voor iedere nieuwe sessie

en: Set the default sorting order<br/>This can temporarily be changed for each new session
nl: Stel de standaard sorteervolgorde in<br/>Dit kan tijdelijk gewijzigd worden voor iedere nieuwe sessie

en: Set the number of users to be displayed on every paginated part of the all-userlisting
nl: Stel het aantal gebruikers in dat getoond moet worden per pagina van de gebruikerslijst

en: Set up a repeating group of fields on register and edit profile forms. Limit the number of repeated groups for each user role.
nl: Maak een groep herhalingsvelden op profiel registratie en profiel bewerkformulieren. Begrens het aantal groepen herhalingsvelden voor iedere gebruiksrol.

en: Set up multiple registration forms with different fields for certain user roles. Capture different information from different types of users.
nl: Maak meerdere registratieformulieren met verschillende velden voor bepaalde gebruikersrollen. Gebruik verschillende informatie voor verschillende gebruikerstypen.

en: Seychelles
nl: Seychellen

en: Seychelles Rupee
nl: Seychellen Roepie

en: Share a little biographical information to fill out your profile. This may be shown publicly.
nl: Vertel iets over uzelf om uw profiel aan te vullen. Dit kan voor iedereen zichtbaar zijn.

en: Ship to a different address?
nl: Naar ander adres versturen?

en: Shipping Address
nl: Bezorgadres

en: Shipping Fields
nl: Bezorgvelden

en: Shipping Fields Name
nl: Naam bezorgveld

en: Shipping Fields Order
nl: Volgorde bezorgvelden

en: Show
nl: Tonen

en: Show All
nl: Toon alle

en: Show Currency Symbol
nl: Toon valuta symbool

en: Show Post Type
nl: Toon bericht type

en: Show a toggle link after this many choices. Leave blank for all
nl: Toon een uitklap link na zo veel keuzes. Laat leeg voor alle keuzes.

en: Show all dates
nl: Alle data tonen

en: Show/Hide the Admin Bar on the Front-End
nl: Toon/verberg de beheerdersbalk in de front-end

en: Sign-up Date
nl: Aanmeld-datum

en: Single-userlisting Template
nl: Sjabloon voor gebruikerspagina

en: Sint Maarten (Dutch part)
nl: Sint Maarten (Nederlands deel)

en: Site Key
nl: Website sleutel

en: Site Name
nl: Websitenaam

en: Site Title
nl: Website Titel

en: Site URL slug
nl: Website URL slug

en: Site Url
nl: Website-URL

en: Slovakia
nl: Slowakije

en: Slovenia
nl: Slovenië

en: Solomon Islands
nl: Salomonseilanden

en: Solomon Islands Dollar
nl: Salomonseilanden Dollar

en: Somalia
nl: Somalië

en: Somalia Shilling
nl: Somalië Shilling

en: Someone requested that the password be reset for the following account: <b>%1$s</b><br/>If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.<br/>To reset your password, visit the following link:%2$s
nl: Iemand heeft gevraagd het wachtwoord opnieuw te stellen voor het volgende account: <b>%1$s</b><br/>Als dit niet uw bedoeling was, negeer dan deze e-mail en er zal niets veranderen.<br/>Klik op de volgende link om uw wachtwoord opnieuw in te stellen: %2$s

en: Something went wrong, we could not connect to the server. Please try again later.
nl: Er is iets misgegaan, we konden geen verbinding maken met de server. Probeer het a.u.b. later opnieuw.

en: Something went wrong. Please try again.
nl: Iets is fout gegeaan. Probeer svp opnieuw.

en: Sorry, but you don't have permission to do that!
nl: Sorry, u hebt niet het recht dit te doen!

en: Sorry, you cannot upload this file type for this field.
nl: Sorry, u kunt dit bestandstype niet uploaden voor dit veld.

en: Sort Tags
nl: Sorteer tags

en: South Africa
nl: Zuid Afrika

en: South Africa Rand
nl: Zuid Afrika Rand

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
nl: Zuid Georgia en de Zuidelijke Sandwicheilanden

en: South Korea
nl: Zuid Korea

en: South Sudan
nl: Zuid Soedan

en: Spain
nl: Spanje

en: Specify the URL of the page users will be redirected once registered using this form<br/>Use the following format: http://www.mysite.com
nl: Specificeer de URL van de pagina waar gebruikers naar doorverwezen worden als ze dit formulier gebruikt hebben om zich te registreren<br/>Gebruik de volgende opmaak: http://www.mysite.com

en: Specify the URL of the page users will be redirected once they updated their profile using this form<br/>Use the following format: http://www.mysite.com
nl: Specificeer de URL van de pagina waar gebruikers naar doorverwezen worden als ze dit formulier gebruikt hebben om hun profiel te updaten<br/>Gebruik de volgende opmaak: http://www.mysite.com

en: Specify the extension(s) you want to limit to upload<br/>Example: .ext1,.ext2,.ext3<br/>If not specified, defaults to all WordPress allowed file extensions (.*)
nl: Specificeer de extensie(s) waartoe u de uploads wilt beperken, <br/>bijvoorbeeld: .ext1,.ext2,.ext3<br/>Indien niet gespecificeerd, is de standaardinstelling de in WordPress toegestane extensies (.*)

en: Specify the extension(s) you want to limit to upload<br/>Example: .ext1,.ext2,.ext3<br/>If not specified, defaults to: .jpg,.jpeg,.gif,.png (.*)
nl: Specificeer de extensie(s) waartoe u de uploads wilt beperken, <br/>bijvoorbeeld: .ext1,.ext2,.ext3<br/>Indien niet gespecificeerd, is de standaardinstelling: .jpg,.jpeg,.gif,.png (.*)

en: Specify the format of the date when using Datepicker<br/>Valid options: mm/dd/yy, mm/yy/dd, dd/yy/mm, dd/mm/yy, yy/dd/mm, yy/mm/dd, mm-dd-yy, yy-mm-dd, D, dd M yy, D, d M y, DD, dd-M-y, D, d M yy, @<br/>If not specified, defaults to mm/dd/yy
nl: Specificeer het datumformaat als u de datumkiezer gebruikt<br/>Geldige opties: mm/dd/yy, mm/yy/dd, dd/yy/mm, dd/mm/yy, yy/dd/mm, yy/mm/dd, mm-dd-yy, yy-mm-dd, D, dd M yy, D, d M y, DD, dd-M-y, D, d M yy, @<br/>Is standaard mm/dd/yy, indien niet gespecificeerd.

en: Specify the number of rows for a 'Textarea' field<br/>If not specified, defaults to 5
nl: Specificeer het aantal rijen voor een 'Tekstgebied'-veld<br/>Is standaard 5, indien niet gespecificeerd.

en: Specify the option which should be checked by default<br/>If there are multiple values, separate them with a ',' (comma)
nl: Specificeer de optie die standaard geselecteerd moet worden.<br/>Als er meerdere waardes zijn, scheid ze dan met een ',' (komma)

en: Specify the option which should be selected by default
nl: Specificeer de optie die standaard geselecteerd moet worden

en: Specify the page where the users will be directed when confirming the email account. This page can differ from the register page(s) and can be changed at any time. If none selected, a simple confirmation page will be displayed for the user.
nl: Specificeer de pagina waar gebruikers naar worden doorgestuurd als ze hun e-mail bevestigen. Dit kan een andere pagina zijn dan de registratiepagina(s), en kan altijd gewijzigd worden. Als er niets geselecteerd is, zal er een eenvoudige bevestigingspagina aan gebruiker getoond worden.

en: Specify the time format.
nl: Geef tijdformaat op.

en: Sri Lanka Rupee
nl: Sri Lanka Roepie

en: State / County
nl: Provincie

en: Step by Step Quick Setup
nl: Stap voor stap snelle installatie

en: Step value 1 to allow only integers, 0.1 to allow integers and numbers with 1 decimal
nl: Stap waarde 1 om alleen gehele getallen toe te staan, 0.1 om gehele getallen en nummers met 1 decimaal toe te staan.

en: Straight forward edit profile forms using %s shortcode.
nl: Eenvoudige profiel bewerkingsformulieren door gebruik van de %s shortcode.

en: Strength indicator
nl: Sterkte-indicator

en: Strong
nl: Sterk

en: Subscription Management
nl: Abonnementsbeheer

en: Sudan
nl: Soedan

en: Svalbard and Jan Mayen
nl: Spitsbergen en Jan Mayen

en: Sweden
nl: Zweden

en: Sweden Krona
nl: Zweden Kroon

en: Switzerland
nl: Zwitserland

en: Switzerland Franc
nl: Zwitserland Frank

en: Syria
nl: Syrië

en: Syria Pound
nl: Syrië Pond

en: Syrian Arab Republic
nl: Arabische Republiek Syrië

en: Taiwan New Dollar
nl: Taiwan Dollar

en: Taiwan, __( Province of China
nl: Taiwan, __( Provincie van China

en: Tanzania, __( United Republic of
nl: Tanzania, __( Verenigde Republiek

en: Terms of Agreement
nl: Algemene voorwaarden

en: Textarea
nl: Tekstgebied

en: That field is already added in this form
nl: Dat veld is al aan dit formulier toegevoegd
    

en: That meta-name is already in use
nl: Deze meta-naam is al in gebruik
    

en: That username is already activated!
nl: Die gebruikersnaam is al geactiveerd!

en: The "Admin Approval" feature was activated at the time of registration, so please remember that you need to approve this user before he/she can log in!
nl: De functie "Goedkeuring beheerder" is tijdens registratie geactiveerd. Vergeet dus niet dat u de gebruiker moet goedkeuren voordat hij/zij kan inloggen!

en: The account %1s has been successfully created!
nl: Het account %1s is aangemaakt!

en: The best way to add front-end registration, edit profile and login forms.
nl: De beste manier om frond-end-registratie, profielbewerking en inlogformulieren toe te voegen.

en: The email address entered wasn't found in the database!
nl: Het ingevoerde e-mailadres is niet in de database gevonden!

en: The email you entered is not a valid email address.
nl: Het ingevoerde e-mailadres is niet geldig.

en: The entered avatar size is not between 20 and 200
nl: De ingevoerde avatargrootte ligt niet tussen 20 en 200
    

en: The entered avatar size is not numerical
nl: De ingevoerde avatargrootte is niet numeriek
    

en: The entered passwords don't match!
nl: De ingevoerde wachtwoorden komen niet overeen!

en: The entered row number is not numerical
nl: Het ingevoerde rijnummer is niet numeriek
    

en: The entered value for the Datepicker is not a valid date-format
nl: De ingevoerde waarde voor de datumkiezer heeft geen geldig datumformaat
    

en: The following option did not coincide with the ones in the options list: %s
nl: De volgende optie(s) komen niet overeen met de opties in de optielijst: %s 
    

en: The following option(s) did not coincide with the ones in the options list: %s
nl: De volgende optie(s) komen niet overeen met de opties in de optielijst: %s
    

en: The height of the map.
nl: De hoogte van de plattegrond

en: The latitude at which the map should be displayed when no pins are attached.
nl: De breedtegraad die voor het tonen van de plattegrond gebruikt wordt als er geen pin markering is toegevoegd.

en: The longitude at which the map should be displayed when no pins are attached.
nl: De lengtegraad die voor het tonen van de plattegrond gebruikt wordt als er geen pin markering is toegevoegd.

en: The maximum number of fields has been reached.
nl: Het maximaal aantal velden is bereikt.

en: The meta-name can only contain lowercase letters, numbers, _ , - and no spaces.
nl: De meta-naam kan alleen kleine letters, nummers, _ , - en geen spaties bevatten.
    

en: The meta-name cannot be empty
nl: De meta-naam mag niet leeg zijn
    

en: The password must have a minimum strength of %s
nl: Het wachtwoord moet een minimumsterkte hebben van %s

en: The password must have the minimum length of %s characters
nl: Het wachtwoord moet een minimumlengte hebben van %s karakters

en: The password you entered is incorrect.
nl: Het ingevoerde wachtwoord is onjuist.

en: The passwords do not match
nl: De wachtwoorden komen niet overeen

en: The popup message to display when the limit of repeater groups is reached.
nl: Het popup bericht die getoond wordt als maximaal aantal herhalingsgroepen is bereikt.

en: The role of the created user set to the default role. Only an administrator can register a user with the role assigned to this form.
nl: De rol van de aangemaakte gebruiker is op de standaard rol gezet. Alleen een beheerder kan een gebruiker registreren met de rol die bij dit formulier hoort.

en: The secret key from Google, <a href="http://www.google.com/recaptcha" target="_blank">www.google.com/recaptcha</a>
nl: De geheime sleutel van Google, <a href="http://www.google.com/recaptcha" target="_blank">www.google.com/recaptcha</a>

en: The selected user couldn't be deleted
nl: De geselecteerde gebruiker kon niet verwijderd worden

en: The selected users have been activated
nl: De geselecteerde gebruikers zijn geactiveerd

en: The selected users have had their activation emails resent
nl: De activerings e-mail is opnieuw gestuurd naar de geselecteerde gebruikers

en: The serial number couldn't be validated because it expired!
nl: Het serienummer kon niet gevalideerd worden want het is verlopen!

en: The serial number couldn't be validated because process timed out. This is possible due to the server being down. Please try again later!
nl: Het serienummer kon niet gevalideerd worden omdat het proces te lang duurde. Dit komt mogelijk doordat de server niet werkt. Probeer het later opnieuw!

en: The serial number entered couldn't be validated!
nl: Het ingevoerde serienummer kon niet gevalideerd worden!

en: The serial number is about to expire soon!
nl: Het serienummer zal binnenkort verlopen!

en: The serial number was successfully validated!
nl: Het serienummer is met succes gevalideerd!

en: The shortcode will be available after you publish this form.
nl: De shortcode is beschikbaar nadat u dit formulier gepubliceerd hebt.

en: The site key from Google, <a href="http://www.google.com/recaptcha" target="_blank">www.google.com/recaptcha</a>
nl: De website sleutel van Google, <a href="http://www.google.com/recaptcha" target="_blank">www.google.com/recaptcha</a>

en: The userlisting will only be visible only to the logged in users
nl: De gebruikerslijst is alleen zichtbaar voor ingelogde gebruikers

en: The userlisting will only be visible to the following roles
nl: De gebruikerslijst is alleen zichtbaar voor de volgende rollen

en: The username entered wasn't found in the database!
nl: De ingevoerde gebruikersnaam is niet in de database gevonden!

en: The usernames cannot be changed.
nl: De gebruikersnaam kan niet gewijzigd worden.

en: The users selected password at signup
nl: Het door gebruiker gekozen wachtwoord tijdens aanmelden

en: There was an error in the submitted form
nl: Fout tijdens versturen van het formulier

en: There was an error performing that action!
nl: Er is een fout opgetreden tijdens deze actie!

en: There was an error while trying to activate the user
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het activeren van de gebruiker

en: There was an error while trying to activate the user.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens activering van de gebruiker.

en: There was an error while trying to send the activation link to %1$s!
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verzenden van de activeringslink naar %1$s!

en: These redirects happen after a successful action, like registration or after a successful login.
nl: Deze doorverwijzing vindt plaats na een succesvolle actie, zoals registratie of succesvol inloggen.

en: These settings are also replicated in the "Admin Email Customizer" settings-page upon save.
nl: Deze instellingen worden na het opslaan ook overgenomen in de 'Beheerders e-mail aanpassen' instellingenpagina.

en: These settings are also replicated in the "User Email Customizer" settings-page upon save.
nl: Deze instellingen worden tijdens het opslaan ook overgenomen op de instellingenpagina "E-mailadres gebruikers aanpassen".

en: This email is already in use.
nl: Dit e-mailadres is reeds in gebruik.

en: This email is already reserved to be used soon.
nl: Dit e-mailadres is gereserveerd voor toekomstig gebruik.

en: This field has conditional logic enabled.
nl: Voor dit veld is voorwaardelijk logica ingeschakeld.

en: This field is required
nl: Dit veld is verplicht

en: This form is empty.
nl: Dit formulier is leeg.

en: This login widget lets you add a login form in the sidebar.
nl: Met deze inlogwidget kunt u een inlogformulier op de zijbalk plaatsen.

en: This message is only visible by administrators
nl: Dit bericht is alleen zichtbaar voor beheerders

en: This username already exists.
nl: Deze gebruikersnaam bestaat reeds.

en: This username is already activated!
nl: Deze gebruikersnaam is reeds geactiveerd!

en: This username is already reserved to be used soon.
nl: Deze gebruikersnaam is gereserveerd voor toekomstig gebruik. 

en: This username is invalid because it uses illegal characters.
nl: De gebruikersnaam in ongeldig omdat het niet toegestande tekens bevat.

en: This username is now active!
nl: Deze gebruikersnaam is nu actief!

en: This works with front-end forms only. Recommended to redirect WP default registration to a Profile Builder one using "Custom Redirects" module.
nl: Dit werkt alleen met front-end formulieren. Het is aan te raden om de standaard WP registratie door te verwijzen naar die van Profile Builder, met gebruik van de "Aangepaste doorverwijzingen" invoegtoepassing.

en: Time Format
nl: Tijdformaat

en: Timepicker
nl: Tijdkiezer

en: Timezone Select
nl: Tijdzoneselectie

en: Title of the field
nl: Titel van het veld

en: Title:
nl: Titel:

en: To activate your user, please click the following link:<br><br>%s%s%s<br><br>After you activate it you will receive yet *another email* with your login.
nl: Klik op de volgende link om de gebruiker te activeren:<br><br>%s%s%s<br><br>Na activering zult u nog een e-mail ontvangen met uw inloggegevens.

en: To allow multiple decimals use for eg. 0.01 (for 2 deciamls) and so on
nl: Om meerdere decimalen toe te staan gebruik bv 0.01 (voor 2 decimalen) enzovoort

en: To allow users to register for your website via Profile Builder, you first must enable user registration. Go to %1$sNetwork Settings%2$s, and under Registration Settings make sure to check “User accounts may be registered”. %3$sDismiss%4$s
nl: Om gebruikers toe te staan zich m.b.v. Profile Builder te registreren voor uw website, moet u eerst gebruikersregistratie inschakelen. Ga naar %1$sNetwerk Instellingen%2$s en vink onder Registratie Instellingen "Gebruikersaccounts kunnen worden geregistreerd" aan. %3$sSluiten%4$s

en: To allow users to register for your website via Profile Builder, you first must enable user registration. Go to %1$sSettings -> General%2$s tab, and under Membership make sure to check “Anyone can register”. %3$sDismiss%4$s
nl: Om gebruikers toe te staan zich m.b.v. Profile Builder voor uw website te registreren, moet u eerst gebruikersregistratie inschakelen. Ga naar de %1$sInstellingen -> Algemeen%2$s en zorg ervoor dat u onder Lidmaatschap "Iedereen kan registreren" aangevinkt hebt. %3$sSluiten%4$s

en: To create a page containing the users registered to this current site/blog, insert the following shortcode in a page of your chosing: %s.
nl: Om een pagina te maken met alle geregistreerde gebruikers van deze huidige site/blog, plaats de volgende shortcode op de gewenste pagina: %s.

en: To use reCAPTCHA you must get an API key from
nl: Om reCAPTCHA te gebruiken moet u een API-sleutel krijgen van

en: To use reCAPTCHA you must get an API public key from:
nl: Om reCAPTCHA te gebruiken moet u een openbare API-sleutel krijgen van:

en: Town / City
nl: Stad

en: Trinidad and Tobago
nl: Trinidad en Tobago

en: Trinidad and Tobago Dollar
nl: Trinidad en Tobago Dollar

en: Tunisia
nl: Tunesië

en: Turkey
nl: Turkije

en: Turkey Lira
nl: Turkije Lira

en: Turks and Caicos Islands
nl: Turks- en Caicoseilanden

en: Type your password again.
nl: Voer uw wachtwoord opnieuw in. 

en: Type your password.
nl: Voer uw wachtwoord in.

en: U.S. Virgin Islands
nl: Amerikaanse Maagdeneilanden

en: Uganda Shilling
nl: Oeganda Shilling

en: Ukraine
nl: Oekraïne

en: Ukraine Hryvna
nl: Oekraïne Grivna

en: Unapprove
nl: Afkeuren

en: Unapproved
nl: Afgekeurd

en: Unapproved User Notification
nl: Kennisgeving afgekeurde gebruiker

en: United Arab Emirates
nl: Verenigde Arabische Emiraten

en: United Kingdom
nl: Verenigd Koninkrijk

en: United Kingdom Pound
nl: Verenigd Koninkrijk Pond

en: United States
nl: Verenigde Staten

en: United States Minor Outlying Islands
nl: Kleine afgelegen eilanden van de Verenigde Staten

en: Update
nl: Bijwerken

en: Upload
nl: Uploaden

en: Use these shortcodes on the pages you want the forms to be displayed:
nl: Gebruik deze shortcodes op de pagina's waarop u de formulieren wilt tonen:

en: Use this in conjunction with WordPress functions to display the value in the page of your choosing<br/>Auto-completed but in some cases editable (in which case it must be unique)<br/>Changing this might take long in case of a very big user-count
nl: Gebruik dit in combinatie met de WordPress-functies om de waarde te tonen op de door u gewenste pagina<br/>Automatisch aangevuld maar in sommige gevallen te bewerken (in dat geval moet het uniek zijn)<br/>Wijzigingen kunnen lang duren als er erg veel gebruikers zijn

en: Use this shortcode on the page you want the form to be displayed:
nl: Gebruik deze shortcode op de pagina waarop u het formulier wilt weergeven:

en: User Approval Notification
nl: Kennisgeving goedkeuring gebruiker

en: User Count
nl: Gebruikerstelling

en: User Email Customizer
nl: Gebruikers e-mail aanpassen

en: User Fields Tags
nl: Tags gebruikersvelden

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: User ID / Username
nl: Gebruikers-ID / gebruikersnaam

en: User ID or Username
nl: Gebruikers-ID of gebruikersnaam

en: User Id
nl: Gebruikers-ID

en: User Listing
nl: Gebruikerslijsten

en: User Meta
nl: Gebruikers-meta

en: User Nicename
nl: Vereenvoudigde gebruikersnaam

en: User Role
nl: Gebruikersrol

en: User Role based Redirects
nl: Gebruikersrol gebaseerde doorverwijzingen

en: User Roles
nl: Gebruikersrollen

en: User Roles Order
nl: Volgorde gebruikersrollen

en: User not found
nl: Gebruiker niet gevonden

en: User successfully approved!
nl: Gebruiker goedgekeurd!

en: User successfully deleted!
nl: Gebruiker verwijderd!

en: User successfully unapproved!
nl: Gebruiker afgekeurd!

en: User to edit:
nl: Te bewerken gebruiker:

en: User-Role
nl: Gebruikersrol

en: User-status
nl: Gebruikersstatus

en: Userlisting Settings
nl: Instellingen gebruikerslijst

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username and Email
nl: Gebruikersnaam en e-mailadres

en: Username or E-mail
nl: Gebruikersnaam of e-mailadres

en: Username or Email
nl: Gebruikersnaam of e-mailadres

en: Usernames cannot be changed.
nl: Gebruikersnamen kunnen niet veranderd worden.

en: Users can register themselves or you can manually create users here.
nl: Gebruikers kunnen zichzelf registreren of u kunt hier handmatig gebruikers aanmaken.

en: Users cannot currently register themselves, but you can manually create users here.
nl: Gebruikers kunnen zich momenteel niet zelf registreren, maar u kunt hier handmatig gebruikers aanmaken.

en: Users successfully approved!
nl: Gebruikers goedgekeurd!

en: Users successfully deleted!
nl: Gebruikers verwijderd!

en: Users successfully unapproved!
nl: Gebruikers afgekeurd!

en: Users with Unconfirmed Email Address
nl: Gebruikers met niet bevestigde e-mailadressen

en: Uzbekistan
nl: Oezbekistan

en: Uzbekistan Som
nl: Oezbekistan Som

en: Valid tags {{reply_to}} and {{site_name}}
nl: Geldige tags {{reply_to}} en {{site_name}}

en: Validation
nl: Validatie

en: Value must be a multiplier of %1$s
nl: Waarde moet een meervoud zijn van %1$s

en: Value must be greater than or equal to %1$s
nl: Waarde moet groter dan of gelijk zijn aan %1$s

en: Value must be less than or equal to %1$s
nl: Waarde moet kleiner dan of gelijk zijn aan %1$s

en: Vatican
nl: Vaticaanstad

en: Venezuela, __( Bolivarian Republic of
nl: Venezuela, __( Bolivariaanse Republiek

en: Version %s
nl: Versie %s

en: Very Weak
nl: Erg zwak

en: Very weak
nl: Zeer zwak

en: Viet Nam
nl: Vietnam

en: Viet Nam Dong
nl: Vietnam Dong

en: View Map
nl: Bekijk plattegrond

en: View all extra shortcode parameters
nl: Bekijk alle extra shortcode-parameters

en: View the Edit-profile Form
nl: Bekijk het Profiel bewerkformulier

en: View the Registration Form
nl: Het registratieformulier bekijken

en: View the User Listing
nl: Bekijk de gebruikerslijst

en: Virgin Islands, __( British
nl: Maagdeneilanden, __( Britse

en: Virgin Islands, __( U.S.
nl: Maagdeneilanden, __( U.S.

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Visible choices
nl: Zichtbare keuzes

en: Visible only to logged in users?
nl: Alleen zichtbaar voor ingelogde gebruikers?

en: Visible to following Roles
nl: Zichtbaar voor de volgende rollen

en: Wallis and Futuna
nl: Wallis en Futuna

en: Weak
nl: Zwak

en: Welcome to %1$s!<br/><br/><br/>Your username is:%2$s
nl: Welkom bij %1$s!<br/><br/><br/>Je gebruikersnaam is:%2$s

en: Welcome to %1$s!<br/><br/><br/>Your username is:%2$s and password:%3$s
nl: Welkom op %1$s!<br/><br/><br/>Uw gebruikersnaam is:%2$s en het wachtwoord:%3$s

en: Western Sahara
nl: Westelijke Sahara

en: Whether the currency symbol should be displayed after the currency name in the select option.
nl: Of het valuta symbool na de valuta naam getoond moet worden in de keuze optie.

en: Whether the field is required or not
nl: Of een veld verplicht is of niet

en: Whether the field should be added to the WooCommerce checkout form or not
nl: Of het veld aan de WooCommerce bestelpagina toegevoegd moet worden of niet

en: Whether to automatically log in the newly registered user or not<br/>Only works on single-sites without "Admin Approval" and "Email Confirmation" features activated<br/>WARNING: Caching the registration form will make automatic login not work
nl: Of de nieuwe gebruiker automatisch ingelogd wordt of niet<br/>Werkt alleen op losse websites zonder dat de functies 'Goedkeuring beheerder' en 'E-mailbevestiging' geactiveerd zijn<br/>WAARSCHUWING: Als het registratieformulier gecachet wordt, zal automatisch inloggen niet werken

en: Whether to redirect the user to a specific page or not
nl: Of u de gebruiker wilt doorverwijzen naar een bepaalde pagina of niet

en: Which redirect happens depends on the following priority:
nl: Welke doorverwijzing plaatsvindt is afhankelijk van de volgende prioriteit:

en: With Extra Profile Fields you can create the exact registration form your project needs.
nl: Met extra profielvelden kunt u het registratieformulier creëren dat precies voldoet aan de behoefte van uw project.

en: With Profile Builder Pro v2 you can display different fields in the registration and edit profile forms, using the Multiple Registration & Edit Profile Forms module.
nl: Met Profile Builder Pro v2 kun je verschillende velden in de registratie en profiel bewerkingsformulieren tonen, door gebruik van de Meerdere Registratie & Profiel Bewerkingsformulieren module.

en: With the new Subscriptions Field in Profile Builder, your registration forms will allow your users to sign up for paid accounts.
nl: Met het nieuwe Abonnementen Veld in Profile Builder, wordt het mogelijk om gebruikers zich via het registratieformulier aan te laten melden voor betaalde accounts.

en: With these you can redirect various WordPress forms and pages to pages created with profile builder.
nl: Met deze kun je diverse WordPress formulieren en pagina's doorverwijzen naar pagina's die zijn gemaakt met Profile Builder.

en: WooCommerce needs to be installed and activated for Profile Builder - WooCommerce Sync Add-on to work!
nl: WooCommerce moet geïnstalleerd en geactiveerd zijn om Profile Builder - WooCommerce Sync invoegtoepassing te laten werken!

en: Yemen
nl: Jemen

en: Yemen Rial
nl: Jemen Rial

en: Yes
nl: Ja

en: Yes, I'd like to create a new site
nl: Ja, ik wil een nieuwe website maken

en: You are already logged in. You can change your password on the edit profile form.
nl: U bent reeds ingelogd. Wijzig uw wachtwoord via het profiel bewerkingsformulier.

en: You are currently logged in as %1$s. %2$s
nl: Je bent momenteel ingelogd als %1$s. %2$s

en: You are currently logged in as %1s. You don't need another account. %2s
nl: U bent momenteel ingelogd als %1s. U hebt geen ander account nodig. %2s

en: You are currently logged in as %s.
nl: U bent ingelogd als %s.

en: You are not allowed to do this.
nl: Je mag dit niet doen.

en: You can add the information for the %s after you add a entry
nl: U kunt informatie toevoegen aan %s nadat u een item hebt toegevoegd

en: You can also use step value to specify the legal number intervals (eg. step value 2 will allow only -4, -2, 0, 2 and so on)
nl: Je kunt de stap waarde ook gebruiken om toegestane intervallen in te stellen (bijvoorbeeld met stap waarde 2 zijn alleen -4, -2, 0, 2, enzovoort toegestaan)

en: You can find a list of unconfirmed email addresses %1$sUsers > All Users > Email Confirmation%2$s.
nl: U kunt een lijst met niet bevestigde e-mailadressen vinden in %1$sGebruikers > Alle Gebruikers > E-mailbevestiging%2$s.

en: You can find a list of users at %1$sUsers > All Users > Admin Approval%2$s.
nl: U kunt een gebruikerslijst vinden bij %1$sGebruikers > Alle Gebruikers > Goedkeuring beheerder%2$s.

en: You can find it in the Profile Builder menu.
nl: U kunt dit in het menu van Profile Builder vinden.

en: You can find the default file here: %1$s
nl: U kunt het standaardbestand hier vinden: %1$s

en: You can use: # for numbers, parentheses ( ), - sign, + sign, dot . and spaces.
nl: Je kunt gebruiken: # voor nummers, haakjes ( ), - teken, + teken, punt . en spaties.

en: You can't add duplicate redirects!
nl: Je kunt doorverwijzingen niet dupliceren!

en: You cannot register this user role
nl: U kunt deze gebruikersrol niet registreren

en: You decide who is a user on your website. Get notified via email or approve multiple users at once from the WordPress UI.
nl: U bepaalt wie er gebruiker is op uw website. Ontvang notificaties via e-mail of keur meerdere gebruikers in één keer goed via de WordPress gebruikerspagina.

en: You decide who is a user on your website. Get notified via email or approve multiple users at once from the WordPress UI. Enable Admin Approval by upgrading to %1$sHobbyist or PRO versions%2$s.
nl: U bepaalt wie gebruiker is op uw website. Ontvang een melding via e-mail of keur meerdere gebruikers in één keer goed via de WordPress UI. Zet 'Goedkeuring beheerder' aan door te upgraden naar de %1$sHobbyist- of Pro-versie%2$s.

en: You do not have permission to view this user list.
nl: U heeft geen permissie om de gebruikers lijst te bekijken.

en: You do not have the required user role to view this user list.
nl: U heeft niet de juiste gebruikersrol om de gebruikers lijst te bekijken.

en: You don't have any pagination settings on this userlisting!
nl: Er zijn geen instellingen voor paginering in deze gebruikerslijst!

en: You either don't have permission for that action or there was an error!
nl: U hebt of niet de rechten voor deze actie of is een fout opgetreden!

en: You have successfully reset your password to: %1$s
nl: U hebt uw wachtwoord opnieuw ingesteld naar: %1$s

en: You must be logged in to edit your profile.
nl: U moet ingelogd zijn om uw profiel te bewerken.

en: You must enter a valid email address.
nl: U moet een geldig e-mailadres invoeren.

en: You must enter a value for the date-format
nl: U moet een waarde voor het datumformaat invoeren
    

en: You must enter a value for the row number
nl: U moet een waarde invoeren voor het rijnummer
    

en: You must enter the secret key
nl: U moet de geheime sleutel invoeren
    

en: You must enter the site key
nl: U moet de website sleutel invoeren
    

en: You must select a field
nl: U moet een veld selecteren
    

en: You need to activate the Userlisting feature from within the "Modules" tab!
nl: U moet de gebruikerslijst functie activeren vanuit het tabblad 'Modules'!

en: You need to specify the title of the form before creating it
nl: U moet de titel van het formulier specificeren voordat u het aanmaakt

en: You use the following tags in your URLs to redirect users to various pages.
nl: Je gebruikt de volgende tags in je URLs om gebruikers door te verwijzen naar diverse pagina's.

en: You will receive a link to create a new password via email.
nl: U zult een link via e-mail ontvangen om een nieuw wachtwoord aan te maken.

en: You will soon be redirected automatically. If you see this page for more than %1$d seconds, please click %2$s.%3$s
nl: U zult spoedig automatisch doorgestuurd worden. Als u deze pagina meer dan %1$d seconden ziet, klik dan op %2$s.%3$s

en: Your account has been successfully created!
nl: Je account is succesvol aangemaakt.

en: Your account has to be confirmed by an administrator before you can log in.
nl: Je account moet eerst geaccepteerd worden bij een administrator voordat u kan inloggen

en: Your account has to be confirmed by an administrator before you can use the "Password Recovery" feature.
nl: Uw account moet bevestigd worden door een beheerder voordat u de functie 'Wachtwoord herstellen' kunt gebruiken.

en: Your account has to be confirmed by an administrator before you can use the "Password Reset" feature.
nl: Uw account moet door een beheerder worden bevestigd voordat u de functie 'Wachtwoord Opnieuw Instellen' kunt gebruiken.

en: Your account on %1$s has been approved!
nl: Uw account op %1$s is goedgekeurd!

en: Your account on %1$s has been unapproved!
nl: Uw account op %1$s is afgekeurd!

en: Your account on {{site_name}} has been approved!
nl: Uw account op {{site_name}} is goedgekeurd!

en: Your account on {{site_name}} has been unapproved!
nl: Uw account op {{site_name}} is afgekeurd!

en: Your email was successfully confirmed.
nl: Uw e-mailadres is bevestigd.

en: Your password has been successfully changed!
nl: Uw wachtwoord is gewijzigd!

en: Your profile has been successfully updated!
nl: Uw profiel is bijgewerkt!

en: Your selected password at signup
nl: Het door u geselecteerde wachtwoord tijdens registratie

en: Your session has expired! Please refresh the page and try again
nl: Uw sessie is verlopen! Ververs de pagina en probeer het opnieuw

en: Your session has expired! Please refresh the page and try again.
nl: Uw sessie is verlopen! Ververs de pagina en probeer het opnieuw.

en: Your site url will look like this:<br>
nl: Uw website ziet er zo uit:<br>

en: [%1$s] Activate %2$s
nl: [%1$s] Activeren %2$s

en: [%1$s] Your new account information
nl: [%1$s] Uw nieuwe accountinformatie

en: [{{site_name}}] Activate {{username}}
nl: [{{site_name}}] Activeren {{username}}

en: [{{site_name}}] Notice of Email Change
nl: [{{site_name}}] Notificatie wijziging e-mailadres

en: [{{site_name}}] Password Reset
nl: [{{site_name}}] Wachtwoord Opnieuw Instellen

en: [{{site_name}}] Password Reset Successfully
nl: [{{site_name}}] Wachtwoord Opnieuw Ingesteld

en: approve this user?
nl: deze gebruiker goedkeuren?

en: approved
nl: goedgekeurd

en: confirm this email yourself?
nl: dit e-mailadres zelf bevestigen?

en: delete this user from the _signups table?
nl: deze gebruiker verwijderen uit de tabel _signups?

en: delete this user?
nl: deze gebruiker verwijderen?

en: displays all users except the ones you specified the user_id for
nl: geeft alle gebruikers weer, behalve degenen waarvoor u het user_id hebt gespecificeerd

en: displays only the users that you specified the user_id for
nl: geeft alleen de gebruikers weer waarvoor u het user_id hebt gespecificeerd

en: displays users having a certain meta-value within a certain (extra) meta-field
nl: toont gebruikers met een bepaalde meta-waarde in een bepaald (extra) meta-veld

en: email
nl: e-mailadres

en: generates a url of the current website homepage.
nl: genereert een homepage link van de huidige website.

en: here
nl: hier

en: in WordPress the <a target='_blank' href='https://codex.wordpress.org/Function_Reference/site_url'>site url</a> can be different then the home url
nl: in WordPress kan de <a target='_blank' href='https://codex.wordpress.org/Function_Reference/site_url'>site url</a> anders zijn dan de home url

en: is not a number.
nl: is geen nummer.

en: is not a valid phone number.
nl: is geen geldig telefoonnummer.

en: must be a greater than or equal to
nl: moet groter dan of gelijk zijn aan

en: must be a multiplier of
nl: moet een veelvoud zijn van

en: must be less than or equal to
nl: Moet kleiner dan of gelijk zijn aan

en: required
nl: verplicht

en: resend the activation link?
nl: de activeringslink opnieuw sturen?

en: show
nl: tonen

en: the ID of the user
nl: de ID van de gebruiker

en: the URL of the previously visited page
nl: de URL van de hiervoor bezochte pagina

en: the URL sanitized version of the username, the user nicename can be safely used in URLs since it can't contain special characters or spaces.
nl: de voor URL opgeschoonde versie van de gebruikersnaam, de vereenvoudigde gebruikersnaam kan veilig worden gebruikt in URLs omdat het geen speciale karakters of spaties kan bevatten.

en: unapprove this user?
nl: deze gebruiker afkeuren?

en: unapproved
nl: afgekeurd

en: username
nl: gebruikersnaam

en: username or email
nl: gebruikersnaam of e-mailadres
