Profile Builder - en to hu translation catalogue (364 entries)

en: 
    <h3>Good News!</h3>
    <p>An administrator has just approved your account: {{username}} on {{site_name}}.</p>
hu: 
    <h3>Jó hírünk van!</h3>
    <p>Jóváhagytuk a regisztrációdat: a felhasználóneved: {{username}} a(z) {{site_name}} oldalon.</p>
    

en: 
    <h3>Hello,</h3>
    <p>Unfortunatelly an administrator has just unapproved your account: {{username}} on {{site_name}}.</p>
hu: 
    <h3>Szia,</h3>
    <p>Sajnos rossz hírünk van! Nem tudtuk jóváhagyni a regisztrációdat: felhasználóneved {{username}} a(z) {{site_name}} oldalon.</p>
    

en: 
    <h3>Welcome to {{site_name}}!</h3>
    <p>Your username is:{{username}} and password:{{password}}</p>
hu: 
    <h3>Üdvözlünk a(z) {{site_name}} oldalon!</h3>
    <p>A felhasználóneved:{{username}} és a jelszavad:{{password}}</p>
    

en: 
    <h3>Welcome to {{site_name}}!</h3>
    <p>Your username is:{{username}} and password:{{password}}</p>
    <p>Before you can access your account, an administrator needs to approve it. You will be notified via email.</p>
hu: 
    <h3>Üdvözlünk a(z) {{site_name}} oldalon!</h3>
    <p>A felhasználóneved:{{username}} és a jelszavad:{{password}}</p>
    <p>Ahhoz, hogy be tudj jelentkezni, előbb el kell fogadnunk a regisztrációdat. A jóváhagyásról majd e-mailben értesítünk.</p>
    

en: 
    <p>New subscriber on {{site_name}}.</p>
    <p>Username:{{username}}</p>
    <p>E-mail:{{user_email}}</p>
hu: 
    <p>Új feliratkozó a következő oldalon: {{site_name}}.</p>
    <p>Felhasználónév:{{username}}</p>
    <p>E-mail:{{user_email}}</p>
    

en: 
    <p>New subscriber on {{site_name}}.</p>
    <p>Username:{{username}}</p>
    <p>E-mail:{{user_email}}</p>
    <p>The Admin Approval feature was activated at the time of registration,
    so please remember that you need to approve this user before he/she can log in!</p>
hu: 
    <p>Új feliratkozó a következő oldalon: {{site_name}}.</p>
    <p>Felhasználónév:{{username}}</p>
    <p>E-mail:{{user_email}}</p>
    <p>Az Admin Jóváhagyás funkció aktiválva volt a regisztrációkor, így ne feledd, hogy jóvá ell hagynod a felhasználó regisztrációját ahhoz, hogy ő be tudjon jelentkezni!</p>
    

en: 
    <p>Someone requested that the password be reset for the following account: {{site_name}}<br/>
    Username: {{username}}</p>
    <p>If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.</p>
    <p>To reset your password, visit the following address:<br/>
    {{{reset_link}}}</p>
hu: 
    <p>Új jelszóigénylés érkezett a következő fiókra: {{site_name}}<br/>
    Felhasználónév: {{username}}</p>
    <p>Ha ez véletlen történt, nyugodtan hagyd figyelmen kívül ezt a levelet és semmi sem fog történni.</p>
    <p>Az új jelszó igényléséhez látogasd meg a következő címet:<br/>
    {{{reset_link}}}</p>
    

en: 
    <p>To activate your user, please click the following link:<br/>
    {{{activation_link}}}</p>
    <p>After you activate, you will receive another email with your credentials.</p>
hu: 
    <p>A felhasználói fiókod aktiválásához kérjük, kattints a következő linkre:<br/>
    {{{activation_link}}}</p>
    <p>Miután aktiváltad, küldünk neked egy e-mailt.</p>
    

en: 
    <p>You have successfully reset your password to: {{password}}</p>
hu: 
    <p>Sikeresen megváltoztattad a jelszavadat a következőre: {{password}}</p>
    

en: 
    <p>{{username}} has requested a password change via the password reset feature.</p>
    <p>His/her new password is: {{password}}</p>
hu: 
    <p>{{username}} új jelszót igényelt a jelszó újraigénylő funkcióval.</p>
    <p>Az új jelszó: {{password}}</p>
    

en:  * only available in the %1$sHobbyist and Pro versions%2$s.
hu: * csak a %1$sHobbyist és Pro verziókban%2$s elérhető.

en:  Serial Number:
hu: Sorozatszám:

en:  Your serial number is about to expire, please %1$s Renew Your License%2$s.
hu: Sorozatszáma hamarosan lejár, kérem %1$s Újítsa meg Licenszét%2$s. 

en:  Your serial number is expired, please %1$s Renew Your License%2$s.
hu: Sorozatszáma lejárt, kérem %1$s Újítsa meg Licenszét%2$s.

en:  is also activated. You need to deactivate it before activating this version of the plugin.
hu: már aktiválva. Deaktiváld mielőtt aktiválod a plugin ezen verzióját.

en: "Admin Approval" Activated:
hu: "Adminisztrátori Jóváhagyás" aktiválva:

en: "Email" - users can Log In only with Email.
hu: "Email" . csak az email címét használhatja belépéshez.

en: "Username and Email" - users can Log In with both Username and Email.
hu: "Felhasználónév és Email". a belépéshez a felhasználónevét és email címét is használhatja.

en: "Username" - users can Log In only with Username.
hu: "Felhasználónév" . csak a felhasználónevet használhatja belépéshez.

en: %1$s has requested a password change via the password reset feature.<br/>His/her new password is:%2$s
hu: %1$s nevű felhasználó a jelszó módosító opcióval megváltoztatta a jelszavát.<br/>Az új jelszava:%2$s

en: (no title)
hu: (nincs cím)

en: ** only available in the %1$sPro version%2$s.
hu: ** Csak a %1$sPro version%2$s tartalmazza.

en: ...Choose
hu: ... Válassz

en: 1 item | %s items
hu[0]: 1 elem

en: <pre>Title (Type)</pre>
hu: <pre>Cím (típus)</pre>

en: <strong>ERROR</strong>: The password must have a minimum strength of %s
hu: <strong>HIBA</strong>: A jelszónak minimum %s erősnek kell lennie

en: <strong>ERROR</strong>: The password must have the minimum length of %s characters
hu: <strong>HIBA</strong>: A jelszónak minimum %s karakteresnek kell lennie

en: <strong>ERROR</strong>: Your account has to be confirmed by an administrator before you can log in.
hu: <strong>HIBA!</strong>: Ahhoz, hogy be tudj lépni a fiókodba, előbb el kell fogadnunk a regisztrációdat. E-mailben értesítünk majd a jóváhagyásról.

en: A new subscriber has (been) registered!
hu: Új felhasználó regisztrált.

en: Accept user payments, create subscription plans and restrict content on your membership site.
hu: Felhasználói fizetés, feliratkozási tervek és tartalom korlátozása a tagsági oldalán.

en: Accept user payments, create subscription plans and restrict content on your website.
hu: Felhasználói fizetések elfogadása, előfizetési tervek készítése és korlátozott hozzáférésű tartalom az oldaladon.

en: Account Management
hu: Fiók Menedzsment

en: Activate
hu: Aktivál

en: Activation Key
hu: Aktiváló kulcs

en: Activation Link
hu: Aktiváló link

en: Activation Url
hu: Aktiváló URL

en: Active
hu: Aktív

en: Add Entry
hu: Bejegyzés hozzáadása

en: Add Field
hu: Mező hozzáadása

en: Add New
hu: Új hozzáadása

en: Add User
hu: Felhasználó hozzáadása

en: Add new Edit-profile Form
hu: Új Felhasználói profil szerkesztő űrlap hozzáadása

en: Add new Registration Form
hu: Új Regisztrációs űrlap létrehozása

en: Add-Ons
hu: Bővítmények

en: Admin Bar Settings
hu: Admin Bar beállítások

en: After Edit Profile
hu: Profil szerkesztése után

en: After Login
hu: Bejelentkezés után

en: After Logout
hu: Kijelentkezés után

en: After Registration
hu: Regisztráció után

en: After Registration...
hu: Regisztráció után..

en: After Successful Email Confirmation
hu: Sikeres E-mail megerősítés után

en: After Successful Password Reset
hu: Sikeres új jelszó beállítása után

en: Agree To Terms Checkbox
hu: Szabályzat elfogadása checkdoboz

en: Aim
hu: Cél

en: All Users
hu: Összes felhasználó

en: An administrator has just approved your account on %1$s (%2$s).
hu: A következő oldalon: %1$s (%2$s) lévő fiókod sikeresen elfogadásra került.

en: An administrator has just unapproved your account on %1$s (%2$s).
hu: A következő oldalon: %1$s (%2$s) lévő fiókod elutasításra került.

en: An error occurred, please try again later.
hu: Valami hiba történt, kérem, próbálja meg később.

en: Approve
hu: Elfogad

en: Approved
hu: Elfogadva

en: As an administrator you cannot change your role.
hu: Mint adminisztrátor, Ön nem módosíthatja saját jogosultságát.

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Available Tags
hu: Lehetséges címkék

en: Available tags for dynamic URLs
hu: Elérhető címkék dinamikus URL-ekhez

en: Avatar Size
hu: Avatar méret

en: Avatar Upload
hu: Avatar feltöltése

en: Basic Information
hu: Alap információ

en: Before you can access your account %1s, an administrator has to approve it. You will be notified via email.
hu: Ahhoz, hogy hozzáférj a %1s fiókodhoz, előbb el kell fogadnunk a regisztrációdat. A jóváhagyásról majd e-mailben értesítünk.

en: Before you can access your account %1s, you need to confirm your email address. Please check your inbox and click the activation link.
hu: Ahhoz, hogy be tudj lépni a %1s fiókodba, előbb meg kell erősítened az e-mail címedet. Kérjük ellenőrizd a beérkező leveleidet és kattints az aktiváló linkre.

en: Before you can access your account, an administrator needs to approve it. You will be notified via email.
hu: Ahhoz, hogy be tudj lépni a fiókodba, először jóvá kell hagynunk a regisztrációdat. E-mailben értesítünk, amint jóváhagytuk.

en: Both fields are empty.
hu: Mindkét mező üres.

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Check your e-mail for the confirmation link.
hu: Nézz rá az e-mail fiókodra a megerősítésért.

en: Choose one of the supported field types
hu: Válassz egyet a támogatott mező formátumokból

en: Choose which user roles view the admin bar in the front-end of the website.
hu: Válaszd ki melyik felhasználói szerepkörök láthatják az admin bar-t a weboldalon front-end.

en: Choose...
hu: Válassz ...

en: Click the BACK button on your browser, and try again.
hu: Kattintson a VISSZA gombra a böngészőjében, és próbálja újra.

en: Compatible with your version of Profile Builder.
hu: Kompatibilis a te Profile Builder verzióddal.

en: Confirm Email
hu: E-mail megerősítése

en: Contact Info
hu: Elérhetőségek

en: Content
hu: Tartalom

en: Could not create user!
hu: A felhasználó létrehozása nem sikerült.

en: Could not install plugin. Retry or <a href="%s" target="_blank">install manually</a>.
hu: Bővítmény telepítése sikertelen. Próbálja újra vagy <a href="%s" target="_blank">telepítse manuálisan</a>.

en: Country Select
hu: Ország kiválasztása

en: Dashboard (redirect users from accessing the dashboard)
hu: Vezérlőpult

en: Date-format
hu: Dátum formátum

en: Deactivate
hu: Kikapcsol

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Default Option
hu: Alapértelmezett beállítás

en: Default Option(s)
hu: Alapértelmezett beállítás(ok)

en: Default Registration
hu: Alapértelmezett regisztráció

en: Default Value
hu: Alapértelmezett érték

en: Default option of the field
hu: A mező alapértelmezett értéke

en: Default value of the field
hu: A mező alapértelmezett értéke

en: Delete
hu: Töröl

en: Delete all
hu: Mindent töröl

en: Delete all items
hu: Minden elem törlése

en: Delete this item
hu: Elem törlése

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Kikapcsolva

en: Display Messages
hu: Üzenetek megjelenítése

en: Display Name
hu: Megjelenített név

en: Display name as
hu: Név megjelenítése mint

en: Display name publicly as
hu: Megjelenítendő név

en: Display name publicly as - only appears on the Edit Profile page!
hu: Név megjelenítése mint.. - csak a Profil szerkesztése oldalon jelenik meg.

en: Do you want to bulk approve the selected users?
hu: Szeretnéd csoportosan elfogadni a kiválasztott felhasználókat?

en: Do you want to bulk delete the selected users?
hu: Szeretnéd csoportosan törölni a kiválasztott felhasználókat?

en: Do you want to bulk unapprove the selected users?
hu: Szeretnéd csoportosan elutasítani a kiválasztott felhasználókat?

en: Download Now
hu: Letöltés most

en: Downloading and installing...
hu: Letöltés és telepítés

en: ERROR
hu: HIBA

en: ERROR:
hu: HIBA:

en: Edit
hu: Szerkeszt

en: Edit Profile
hu: Profil szerkesztése

en: Edit the Registration Forms
hu: Regisztrációs űrlap szerkesztése

en: Edit this item
hu: Elem szerkesztése

en: Email
hu: E-mail

en: Email Confirmation
hu: E-mail megerősítés

en: Email Customizer
hu: E-mail testreszabás

en: Email Templates
hu: Email Sablonok

en: Enter the minimum characters the password should have. Leave empty for no minimum limit
hu: Add meg, hogy minimum hány karakteresnek kell lennie a jelszónak. Hagyd üresen, ha nem akarsz limitet meghatározni.

en: Error Message
hu: Hibaüzenet

en: Example:
hu: Például:

en: Existing Pages
hu: Létező oldalak

en: Extra Features
hu: Extra funkciók

en: Field
hu: Mező

en: Field Title
hu: Mezőcím

en: First Name
hu: Vezetéknév

en: First/Lastname
hu: Kereszt/Vezetéknév

en: Firstname
hu: Vezetéknév

en: Free
hu: Ingyenes

en: From (name)
hu: Feladó (név)

en: From (reply-to email)
hu: Feladó (válasz e-mail)

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Get New Password
hu: Új jelszót kérek!

en: Hide
hu: Elrejt

en: How does this work?
hu: Hogy működik ez?

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Install Now
hu: Telepítés most

en: Installation complete
hu: Telepítés kész

en: Invalid activation key!
hu: Hibás aktiváló kulcs!

en: Invalid key!
hu: Érvénytelen kulcs!

en: Invalid username.
hu: Nem megfelelő felhasználónév

en: Last Name
hu: Keresztnév

en: Lastname
hu: Keresztnév

en: List View
hu: Lista nézet

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Log out &raquo;
hu: Kijelentkezés &raquo;

en: Log out of this account
hu: Kijelentkezés ebből a fiókból

en: Log out of this account.
hu: Kijelentkezés ebből a fiókból.

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Login with Email or Username
hu: Bejelentkezés e-mail címmel vagy felhasználónévvel

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Lost your password
hu: Elfelejtette jelszavát

en: Lost your password?
hu: Elfelejtette a jelszavát?

en: Manage Default and Extra Fields
hu: Alapértelmezett és extra mezők beállítása

en: Manage Fields
hu: Mezők kezelése

en: Medium
hu: Közepes

en: Member Management
hu: Tag menedzsment

en: Minimum Password Length and Strength Meter
hu: Jelszó minimális hosszának és erősségének mérése

en: Minimum Password Length:
hu: Minimális jelszó hosszúság:

en: Minimum Password Strength:
hu: Minimális jelszóerősség:

en: Minimum length of %d characters
hu: Minimum %d karakter hosszú

en: Minimum required Profile Builder version:
hu: A minimálisan elvárt Profile Builder verzió:

en: Modules
hu: Modulok

en: More
hu: Több

en: More Details
hu: További Részletek

en: More Info
hu: További infó

en: Name
hu: Név

en: Name/Description
hu: Név/Leírás

en: New Registration Form
hu: Új regisztrációs űrlap

en: Nickname
hu: Becenév

en: No
hu: Nem

en: No items found.
hu: Nem találhatóak elemek.

en: No results found!
hu: Nincs találat

en: None
hu: Nincs

en: Not compatible with Profile Builder
hu: Nem kompatibilis a Profile Builder-rel

en: Not compatible with your version of Profile Builder.
hu: Nem kompatibilis a te Profile Builder verzióddal.

en: Number of Posts
hu: Bejegyzések száma

en: Only administrators can see this field on edit profile forms.
hu: Csak az adminisztrátorok láthatják ezt a mezőt a profilszerkesztő űrlapon.

en: Only an administrator can add new users.
hu: Csak adminisztrátor adhat hozzá új felhasználókat.

en: Options
hu: Beállítások

en: Paid & Free Subscriptions
hu: Fizetős és ingyenes előfizetések

en: Paid Accounts
hu: Fizetős Fiókok

en: Paid Member Subscriptions - a free WordPress plugin
hu: Előfizetéses Tagság  - ingyenes WordPress bővítmény

en: Password
hu: Jelszó

en: Password Lost and Found.
hu: Elfelejtett jelszó.

en: Password Reset Email
hu: Új jelszó igénylő e-mail

en: Password Reset Success Email
hu: Új jelszó sikeresen beállítva e-mail

en: Password Successfully Reset for %1$s on "%2$s"
hu: Jelszavad sikeresen módosítva a következőre: %1$s a következőn: "%2$s"

en: Payment Management
hu: Fizetés Menedzsment

en: Please check that you entered the correct email address.
hu: Kérjük, ellenőrizd, hogy helyesen adtad-e meg az e-mail címedet.

en: Please check that you entered the correct username.
hu: Kérjük ellenőrizd, hogy helyes felhasználónevet gépeltél be.

en: Please enter a (valid) reCAPTCHA value
hu: Kérem adjon meg egy (valós) reCAPTCHA értéket

en: Please enter a valid username.
hu: Kérjük, adj meg egy érvényes felhasználónevet.

en: Please enter your username or email address.
hu: Add meg a felhasználóneved vagy email címed!

en: Please select at least one user role
hu: Legalább egy engedélyt választani kell 
    

en: Plugin has been activated
hu: Plugin aktiválva

en: Plugin has been deactivated.
hu: A bővítményt kikapcsolták.

en: Plugin is <strong>active</strong>
hu: Bővítmény <strong>bekapcsolva</strong>

en: Plugin is <strong>inactive</strong>
hu: Bővítmény <strong>kikapcsolva</strong>

en: Plugin is Active
hu: A Plugin Aktív

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Profile Builder Register
hu: Profile Builder Regisztráció

en: Recommended Plugins
hu: Ajánlott Bővítmények

en: Recover Password
hu: Jelszó helyreállítása

en: Redirect
hu: Átirányítás

en: Redirect URL
hu: Átirányítási URL

en: Register
hu: Regisztrálok!

en: Registered
hu: Regisztrált

en: Registration
hu: Regisztráció

en: Registration & Edit Profile
hu: Regisztráció és profil szerkesztése

en: Registration Date
hu: Regisztráció dátuma

en: Registration Form
hu: Regisztrációs űrlap

en: Registration Forms
hu: Regisztrációs űrlapok

en: Registration with Admin Approval
hu: Regisztráció Admin jóváhagyással

en: Remove
hu: Törlés

en: Repeat Password
hu: Jelszó újra

en: Resend Activation Email
hu: Aktiváló E-mail újraküldése

en: Reset Password
hu: Új jelszó

en: Restrict Content
hu: Korlátozott hozzáférésű tartalom

en: Retry Install
hu: Telepítés megismétlése

en: Role
hu: Szerep

en: Save
hu: Mentés

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: Search
hu: Keresés

en: Select
hu: Választ

en: Select All
hu: Minden kijelölése

en: Select File
hu: Fájl kiválasztása

en: Select which user roles to show to the user ( drag and drop to re-order )
hu: Válaszd ki, hogy a felhasználók mihez férhetnek hozzá (húzd és vidd a módosításhoz)

en: Send these credentials via email.
hu: Adatok küldése saját részre e-mailben.

en: Set the number of users to be displayed on every paginated part of the all-userlisting
hu: Válaszd ki az egy oldalon megjeleníthető felhasználók számát

en: Show
hu: Mutat

en: Show/Hide the Admin Bar on the Front-End
hu: Mutat/elrejt az Admin Bar a Front-end-en

en: Site Name
hu: Oldal neve

en: Site Url
hu: Oldal Url

en: Something went wrong, we could not connect to the server. Please try again later.
hu: Hiba történt és nem tudtunk csatlakozni a szerverhez. Kérjük, próbáld újra később.

en: Sorry, but you don't have permission to do that!
hu: Elnézést, erre nincs engedélyed.

en: Sorry, you cannot upload this file type for this field.
hu: Sajnáljuk, ilyen fájl típust nem tölthet fel ebbe a mezőbe.

en: Specify the extension(s) you want to limit to upload<br/>Example: .ext1,.ext2,.ext3<br/>If not specified, defaults to all WordPress allowed file extensions (.*)
hu: Határozza meg a fájlkiterjesztés(eke)t, amiket a felhasználó feltöltéskor használhat<br/>Például: .ext1,.ext2,.ext3<br/>(beállítás nélkül): .a WordPress által engedélyezettek (.*)

en: Specify the extension(s) you want to limit to upload<br/>Example: .ext1,.ext2,.ext3<br/>If not specified, defaults to: .jpg,.jpeg,.gif,.png (.*)
hu: Határozza meg a fájlkiterjesztés(eke)t, amiket a felhasználó feltöltéskor használhat<br/>Például: .ext1,.ext2,.ext3<br/>alapbeállítás (beállítás nélkül): .jpg,.jpeg,.gif,.png (.*)

en: Status
hu: Állapot

en: Step by Step Quick Setup
hu: Lépésről lépésre Gyorsbeállító

en: Strength indicator
hu: Erősség jelző

en: Strong
hu: Erős

en: Subscription Management
hu: Előfizetés Menedzsment

en: That username is already activated!
hu: Ez a felhasználónév már aktiválva van!

en: The account %1s has been successfully created!
hu: A %1s fiók sikeresen létrehozva.

en: The email address entered wasn't found in the database!
hu: A megadott e-mail cím nincs meg az adatbázisban!

en: The email you entered is not a valid email address.
hu: Az általad megadott e-mail cím nem érvényes.

en: The entered avatar size is not between 20 and 200
hu: A beírt avatar méret nem 20 és 200 közötti
    

en: The entered avatar size is not numerical
hu: A megadott avatar méret nem numerikus érték
    

en: The entered passwords don't match!
hu: A megadott jelszavak nem egyeznek!

en: The following option(s) did not coincide with the ones in the options list: %s
hu: A következő lehetőség(ek) nem egyezik a lista egyik elemével sem: %s
    

en: The password must have a minimum strength of %s
hu: A jelszónak minimum %s erősnek kell lennie

en: The password must have the minimum length of %s characters
hu: A jelszónak minimum %s karakter hosszúnak kell lennie

en: The password you entered is incorrect.
hu: A begépelt jelszó hibás.

en: The passwords do not match
hu: Nem egyeznek meg a jelszók

en: The selected user couldn't be deleted
hu: A kiválasztott felhasználó nem törölhető.

en: The serial number couldn't be validated because it expired!
hu: A beírt sorozatszám nem aktiválható, mert már lejárt.

en: The serial number entered couldn't be validated!
hu: A beírt sorozatszámot nem lehet aktiválni!

en: The serial number is about to expire soon!
hu: A széria szám hamarosan lejár!

en: The serial number was successfully validated!
hu: A sorozatszám sikeresen aktiválva!

en: The username entered wasn't found in the database!
hu: A beírt felhasználónév nem található!

en: The usernames cannot be changed.
hu: A felhasználónevek nem módosíthatóak.

en: There was an error in the submitted form
hu: Valami hiba van az elküldött űrlapon

en: There was an error while trying to activate the user
hu: Hiba történt, amikor megpróbáltad aktiválni a felhasználót

en: There was an error while trying to activate the user.
hu: Hiba történt a felhasználó aktiválása közben.

en: This email is already in use.
hu: Az e-mail már használatban van.

en: This email is already reserved to be used soon.
hu: Ez az e-mail cím már foglalt.

en: This field is required
hu: Ez kötelező mező!

en: This form is empty.
hu: Az űrlap üres.

en: This message is only visible by administrators
hu: Ez az üzenet csak az adminisztrátorok számára látható

en: This username already exists.
hu: A felhasználónév már létezik.

en: This username is already activated!
hu: Ezt a felhasználónevet már korábban aktiválták.

en: This username is already reserved to be used soon.
hu: A felhasználónév már le van foglalva és hamarosan használni is fogják.

en: This username is invalid because it uses illegal characters.
hu: Ez a felhasználónév érvénytelen, mert nem megengedett karaktereket használ.

en: This username is now active!
hu: A felhasználóneved mostantól aktív.

en: Timezone Select
hu: Időzóna kiválasztása

en: Title of the field
hu: Mező címe

en: Title:
hu: Cím:

en: Type your password again.
hu: Kérjük, írd be a jelszavadat újra.

en: Type your password.
hu: Írja be a jelszavát.

en: Unapprove
hu: Elutasít

en: Unapproved
hu: Elutasítva

en: Update
hu: Frissítés

en: Upgrade Profile Builder
hu: Profile Builder frissítése

en: Upload
hu: Feltöltés

en: User Meta
hu: Felhasználó Meta

en: User Role
hu: Felhasználói engedély

en: User Roles
hu: Felhasználói engedélyek

en: User Roles Order
hu: Felhasználói engedélyek rendezése

en: User not found
hu: Felhasználó nem található

en: User successfully approved!
hu: Felhasználó sikeresen jóváhagyva!

en: User successfully deleted!
hu: Felhasználó sikeresen törölve!

en: User successfully unapproved!
hu: Felhasználó sikeresen elutasítva!

en: User to edit:
hu: Szerkesztendő felhasználó:

en: User-Role
hu: Felhasználói-szerepek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Username and Email
hu: Felhasználónév és Email

en: Username or E-mail
hu: Felhasználónév vagy E-mail

en: Username or Email
hu: Felhasználónév vagy Email

en: Usernames cannot be changed.
hu: A felhasználónevet nem lehet megváltoztatni.

en: Users can register themselves or you can manually create users here.
hu: A felhasználók regisztrálhatják magukat vagy manuálisan te is létrehozhatod őket itt.

en: Users cannot currently register themselves, but you can manually create users here.
hu: A felhasználók jelenleg nem regisztrálhatják magukat, de te manuálisan hozzáadhatod őket itt.

en: Users successfully approved!
hu: A felhasználók sikeresen jóváhagyva!

en: Users successfully deleted!
hu: A felhasználók sikeresen törölve!

en: Users successfully unapproved!
hu: A felhasználók sikeresen elutasítva!

en: Very Weak
hu: Nagyon Gyenge

en: Very weak
hu: Nagyon gyenge

en: View Map
hu: Térkép megtekintése

en: View all extra shortcode parameters
hu: Minden extra shortcode paraméter mutatása

en: View the Registration Form
hu: A Regisztrációs űrlap megjelenítése

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Visible only to logged in users?
hu: Csak a bejelentkezett felhasználók számára látható?

en: Weak
hu: Gyenge

en: Website
hu: Weboldal

en: Welcome to %1$s!<br/><br/><br/>Your username is:%2$s
hu: Üdvözlünk a(z) %1$s oldalon!<br/><br/><br/>A felhasználóneved:%2$s

en: Welcome to %1$s!<br/><br/><br/>Your username is:%2$s and password:%3$s
hu: Üdvözlünk a fedélzeten! A felhasználóneved:%2$s és a jelszavad:%3$s

en: With the new Subscriptions Field in Profile Builder, your registration forms will allow your users to sign up for paid accounts.
hu: Az új Előfizetések mezővel a Profile Builder-ben, a regisztrációs formokon lehetőség nyílik a felhasználók számára a fizetős fiókra történő előfizetésre.

en: Yes
hu: Igen

en: You are currently logged in as %1$s. %2$s
hu: Jelenleg bejelentkezve mint %1$s. %2$s

en: You are currently logged in as %1s. You don't need another account. %2s
hu: Belépve mint %1s. Nincs szüksége másik fiókra. %2s

en: You are currently logged in as %s.
hu: Jelenleg bejelentkezve mint %s.

en: You cannot register this user role
hu: Nem regisztrálhatsz ilyen felhasználóként

en: You do not have permission to view this user list.
hu: Önnek nincs joga a felhasználói lista megtekintésére.

en: You do not have the required user role to view this user list.
hu: Önnek nincs meg a megfelelő jogosultsága ahhoz, hogy ezt a felhasználólistát megnyissa.

en: You either don't have permission for that action or there was an error!
hu: Nincs engedélyed erre a műveletre vagy hiba történhetett!

en: You have successfully reset your password to: %1$s
hu: Sikeresen módosítottad a jelszavadat a következőre: %1$s

en: You must be logged in to edit your profile.
hu: A profilod szerkesztéséhez be kell jelentkezned.

en: You must enter a valid email address.
hu: Érvényes e-mail címet kell megadnod.

en: You must select a field
hu: Választanod kell egy mezőt

en: You use the following tags in your URLs to redirect users to various pages.
hu: A következő címkéket használod az URL-eidben a felhasználók átirányításához a különböző oldalakhoz.

en: You will receive a link to create a new password via email.
hu: E-mailben kapott linken keresztül új jelszót hozhatsz létre.

en: You will soon be redirected automatically. If you see this page for more than %1$d seconds, please click %2$s.%3$s
hu: Hamarosan automatikusan át leszel irányítva. Ha több mint %1$d másodpercig látod ezt az ablakot, kérlek kattints %2$s.%3$s

en: Your account has been successfully created!
hu: Fiókja sikeresen létrehozva!

en: Your account has to be confirmed by an administrator before you can log in.
hu: Az Ön fiókját egy jóvá kell hagynia adminisztrátornak, mielőtt beléphet.

en: Your account has to be confirmed by an administrator before you can use the "Password Recovery" feature.
hu: A fiókodat előbb jóvá kell hagynunk ahhoz, hogy használni tudd a Jelszó helyreállító funkciót.

en: Your account has to be confirmed by an administrator before you can use the "Password Reset" feature.
hu: A fiókodat meg kell, hogy erősítse egy adminisztrátor az "Elfelejtett jelszó" használata előtt.

en: Your account on %1$s has been approved!
hu: A következő oldalon: %1$s lévő fiókod sikeresen elfogadva!

en: Your account on %1$s has been unapproved!
hu: A következő oldalon: %1$s létrehozott fiókod elutasításra került!

en: Your account on {{site_name}} has been approved!
hu: A(z) {{site_name}} oldalon lévő fiókod elfogadásra került!

en: Your account on {{site_name}} has been unapproved!
hu: A(z) {{site_name}} oldalon lévő regisztrációdat nem tudtuk jóváhagyni.

en: Your email was successfully confirmed.
hu: E-mailed sikeresen megerősítetted.

en: Your password has been successfully changed!
hu: A jelszavadat sikeresen megváltoztattad.

en: Your profile has been successfully updated!
hu: A profilod sikeresen frissítve!

en: Your selected password at signup
hu: A regisztrációkor választott jelszavad

en: [{{site_name}}] Password Reset
hu: [{{site_name}}] Új jelszó beállítása

en: [{{site_name}}] Password Reset Successfully
hu: [{{site_name}}] Új jelszó sikeresen beállítva

en: approve this user?
hu: Felhasználó elfogadása?

en: approved
hu: elfogadva

en: delete this user?
hu: felhasználó törlése?

en: displays all users except the ones you specified the user_id for
hu: csak azon felhasználók mutatása akiknél nem szerepel a user_id

en: displays only the users that you specified the user_id for
hu: csak azon felhasználók megjelenítése akik a user_id

en: here
hu: itt

en: required
hu: kötelező

en: resend the activation link?
hu: aktiváló link újraküldése?

en: show
hu: Megmutat

en: unapprove this user?
hu: felhasználó elutasítása?

en: unapproved
hu: elutasítva

en: username
hu: felhasználónév

en: username or email
hu: felhasználónév vagy email
